Toshiba seria ZF

krzyhoo24

New member
Ustawienia w zf i spostrzeżenia własne

Witam. Nie wytrzymałem i wczoraj kupiłem 40ZF, nie chciało mi się już dłużej czekać. Pewnie teraz spadną z ceny :confused: , ale przynajmniej już mam.

1.Niestety nie mam za dużo czasu na zabawę w ustawienia, więc pytanie do Gilek1975, twoje ostatnio podane ustawienia kolorów są naprawdę ok, dużo lepsze od początkowych, czy resztę tzn. kontrast, podświetlenie itp. pozostawiłeś z tych podanych, czy też masz coś nowszeg? Jak masz to proszę podrzuć!

2.Co do tv, to na razie sygnał tylko sd i tak w tym miesiącu będzie - kablówka SPRAY i dvd z wieży Philipsa mojej córki. :???: Obraz naprawde super, w porównaniu do tego co widywałem na lcd w sklepach. Niektóre kanały prawie jak HD np. Polsat Sport Extra :), kablówka SPRAY ma naprawdę przyzwoity sygnał. Czy ktoś korzysta może z tej kablówki z pakietem HD?

3. 120hz naprawdę się sprawdza.:D

4. CZy ktoś miał do czynienia z dvd Toshiba SD470 lub SD370 - jak sprawdza się tam upscaler i divx, czy czyta różne formaty napisów, czy jest polska czcionka i jakaś możliwość ustawienia napisów?

Od grudnia kiedy to Kiki polecił mi Toshibę z seri Z chorowałem na 42z, ale bałem się kątów, więc się trochę czaiłem z zakupem i teraz się cieszę, bo mogłem zakupić zf, moim zdaniem REWELACJA, nie zmieniłbym na inny!!! Niestety poszła cała kasa, więc miesiąc mam z sygnałem SD, ale za to z przyjemną dla oka jakością!:D:D:D
 

metyl

New member
krzyhoo24 napisał:
Witam. Nie wytrzymałem i wczoraj kupiłem 40ZF, nie chciało mi się już dłużej czekać. Pewnie teraz spadną z ceny :confused: , ale przynajmniej już mam.

1.Niestety nie mam za dużo czasu na zabawę w ustawienia, więc pytanie do Gilek1975, twoje ostatnio podane ustawienia kolorów są naprawdę ok, dużo lepsze od początkowych, czy resztę tzn. kontrast, podświetlenie itp. pozostawiłeś z tych podanych, czy też masz coś nowszeg? Jak masz to proszę podrzuć!

2.Co do tv, to na razie sygnał tylko sd i tak w tym miesiącu będzie - kablówka SPRAY i dvd z wieży Philipsa mojej córki. :???: Obraz naprawde super, w porównaniu do tego co widywałem na lcd w sklepach. Niektóre kanały prawie jak HD np. Polsat Sport Extra :), kablówka SPRAY ma naprawdę przyzwoity sygnał. Czy ktoś korzysta może z tej kablówki z pakietem HD?

3. 120hz naprawdę się sprawdza.:D

4. CZy ktoś miał do czynienia z dvd Toshiba SD470 lub SD370 - jak sprawdza się tam upscaler i divx, czy czyta różne formaty napisów, czy jest polska czcionka i jakaś możliwość ustawienia napisów?

Od grudnia kiedy to Kiki polecił mi Toshibę z seri Z chorowałem na 42z, ale bałem się kątów, więc się trochę czaiłem z zakupem i teraz się cieszę, bo mogłem zakupić zf, moim zdaniem REWELACJA, nie zmieniłbym na inny!!! Niestety poszła cała kasa, więc miesiąc mam z sygnałem SD, ale za to z przyjemną dla oka jakością!:D:D:D

Jesli mozesz to zdradz gdzie i za ile nabyłes?
Pzdr
 

autorus

New member
metyl napisał:
Jesli mozesz to zdradz gdzie i za ile nabyłes?
Pzdr

Dokladnie , gdzie maja i za ile?
Mam jeszcze pytanko odnosnie szrokosci i wysokosci z podstawa, tzn ile tam jest bo to co podaja sklepy moze byc mylne a ja walcze o kazdy centymetr :)
 

gilek1975

New member
Bez reklam
krzyhoo24 podaj mi maila do siebie to Ci wyśle moje ustawienia, uważam że są bardzo dobre i jestem z nich bardzo zadowolony. Mając je Tobie będzie dużo łatwiej bo wtedy będziesz mógł zrobić jakieś niewielkie poprawki pod siebie (inny kąt padania światła, mniejsze oświetlenie pomieszczenia, itp.)
Generalnie TOSHIBA rules.
Pozdrawiam
 

metyl

New member
autorus napisał:
Dokladnie , gdzie maja i za ile?
Mam jeszcze pytanko odnosnie szrokosci i wysokosci z podstawa, tzn ile tam jest bo to co podaja sklepy moze byc mylne a ja walcze o kazdy centymetr :)
Zerknij na digitalo.pl
Co do wymiarów podpinam się pod temat ile ma dokładnie z podstawą.
Pzdr
 

Dio

New member
krzyhoo24 napisał:
Witam. Nie wytrzymałem i wczoraj kupiłem 40ZF, nie chciało mi się już dłużej czekać. Pewnie teraz spadną z ceny :confused: , ale przynajmniej już mam.​


1.Niestety nie mam za dużo czasu na zabawę w ustawienia, więc pytanie do Gilek1975, twoje ostatnio podane ustawienia kolorów są naprawdę ok, dużo lepsze od początkowych, czy resztę tzn. kontrast, podświetlenie itp. pozostawiłeś z tych podanych, czy też masz coś nowszeg? Jak masz to proszę podrzuć!​

2.Co do tv, to na razie sygnał tylko sd i tak w tym miesiącu będzie - kablówka SPRAY i dvd z wieży Philipsa mojej córki. :???: Obraz naprawde super, w porównaniu do tego co widywałem na lcd w sklepach. Niektóre kanały prawie jak HD np. Polsat Sport Extra :), kablówka SPRAY ma naprawdę przyzwoity sygnał. Czy ktoś korzysta może z tej kablówki z pakietem HD?​

3. 120hz naprawdę się sprawdza.:D

4. CZy ktoś miał do czynienia z dvd Toshiba SD470 lub SD370 - jak sprawdza się tam upscaler i divx, czy czyta różne formaty napisów, czy jest polska czcionka i jakaś możliwość ustawienia napisów?​

Od grudnia kiedy to Kiki polecił mi Toshibę z seri Z chorowałem na 42z, ale bałem się kątów, więc się trochę czaiłem z zakupem i teraz się cieszę, bo mogłem zakupić zf, moim zdaniem REWELACJA, nie zmieniłbym na inny!!! Niestety poszła cała kasa, więc miesiąc mam z sygnałem SD, ale za to z przyjemną dla oka jakością!:D:D:D



Nie wiem jak dvd 470, ale 370 jest bardzo dobre- genialny obraz po HDMI (na 720p).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w przyszłym tygodniu modele ZF mają już być w Toshiba Polska . I chyba ceny będą extra :D .
 

szorko

New member
kiki napisał:
Seria ZF - jest już w magazynie Toshiba Polska - wkrótce więc wyląduje w sklepach w całym kraju. Cena jeszcze nie podana.
A co się stało z wcześniejszą dostawą , sprzedali " na lewo " czy co ? ;)
Tak na poważnie to czekam z wielką niecierpliwością i zainteresowaniem na przedstawienie oferty przez Toshibę - to już chyba najwyższy czas.
 

garywr

New member
Kiki, czekamy z niecierpliwością... może jakiś test jak już będziesz miał to cacko?
Taaa... czas chyba szykować kasę :)
 

Musio1968

Member
Bez reklam
kIKI - CO MIAŁEŚ NA MYŚLI PISZĄĆ ŻE CENY BĘDĄ EXTRA ??? MOŻE ZNASZ JAKIEŚ KONKRETNE PROPOZYCJE CEN ??? POZDRAWIAM :) :) :)
 

TVfanHD

New member
Musio1968 napisał:
kIKI - CO MIAŁEŚ NA MYŚLI PISZĄĆ ŻE CENY BĘDĄ EXTRA ??? MOŻE ZNASZ JAKIEŚ KONKRETNE PROPOZYCJE CEN ??? POZDRAWIAM :) :) :)

KIKI to ja też poprosze te propozycje cenowe extra:cool: : 40zf355 i 42z3030 :D
Napisz na Priv
 

Marek-Browarek6

New member
Też czekam na cenę 46zf - w tej chwili na 99% jestem zdecydowany na zakup.
Wcześniej myślałem o sony 46x3500 i sharp 46xl2. Sony mi się nie podoba i to wcale nie ze względu na cenę natomiast u sharpa dużo piszecie o red push i fiolecie i ja to też zauważyłem. Plazma mnie nie interesuje a nie mam już chęci czekać na nowe modele JVC , które wyglądają pięknie na zdjęciu ale fizycznie ich nie ma. Więc cóż wybrać jeśli nie Tosię.
Może macie jakieś inne propozycje!
 

studius

New member
Witam wszystkich!
Jeszcze tydzień temu byłem zecydowanym zwolennikiem plazm z racji braku smużenia i kontrastu. Traf sprawił, że w ubiegłym tygodniu kolega kupił lcd Sharpa 42 cale i mocno go zachwalał. Wczoraj go odwiedziłem i po prezentacji z różnych źródeł (n-ka, HD i DVD) przekonałem się do LCD. Szczególnie powalił mnie obraz z DVD po komponencie - dostrzegłem niewidoczne do tej pory szczególy :). Jedynie poziom czerni budził moje lekkie obawy. Jednak po przeczytaniu opinii o Regzie 46 ZF już jestem zdecydowany na tem model. Pytanie gdzie kupić i co zrobić w przypadku gdy pojawi się martwy piksel(e). Jak z reklamacją (zamierzam kupić w necie)?
Z góry dziękuję za pomoc.
 

pluskwapl

New member
NIe no, panowie! Co to za konspiracja z tymi cenami? Przecież wszyscy którzy tu zaglądają są zainteresowani cenami. Jeżeli już coś wiadomo ile będą kosztowały ZF bardzo proszę o podzielenie się tą tajemnicą z innymi. Mnie szczególnie interesuje 40ZF, czekam na niego już 4 miesiące.
Pozdrawiam.
 

szorko

New member
Zgadzam się z "przedmówcą" większość zainteresowanych wątkiem czeka na podanie cen telewizorów Toshiby które planują kupić.
Dawno temu było hasło specjalne ceny dla klubowiczów , jeżeli jest ono aktualne to "extra ceny" tylko zwiększą ich grono - co oczywiście pozwoli na rozwój forum :) .
Ja czekam, my czekamy, oni czekają. Pozdrawiam.
 
Do góry