Toshiba seria ZF

maciek_w

New member
pluskwapl napisał:
Witam.
Też zauważyłem tą ofertę na Allegro. Ciekawy jestem jak z gwarancją, mnie interesuje tylko gwarancja Toshiba.
Ja już bym miał ten TV od dwóch tygodni, próbowałem kupić w Plazma City w Warszawie na ul. Kinowej. Cena była dobra(6300 PLN) ale gwarancja tylko sklepowa, chociaż trzyletnia.
Jak z tym sklepem w Łodzi? Może ktoś wie?
Pozdrawiam.
Byłem w tym sklepie w łodzi, na stanie nie mają, gość twierdzi że dołączona jest gwarancja Toshiba polska, czas oczekiwania ok 2-3 dni od złożenia zamówienia, wymagana zaliczka jakieś 100pln, więc chyba nie kłamie o gwarancji.
 

ENDZI63

New member
Witam,jestem prawie zdecydowany na ten model toshiby 46zf355d,ale małe pytanko do szanownych kolegów, czy ten model ma wyłącznik czasowy i czy ma PIP lub PAP,
POZDROWIENIA i z góry dzięki za odpowiedź
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zamiast jeźzić po sklepach zamów prezentację do domu. Ta prezentacja jest dla kupujacgo . I wówczas telewizor zobaczych w idealnych warunkach - bo w swoim domu.
Telewizory jeszcze są . Posiadają gwarancję Toshiba Polska. Kto kupił ten ma :D
 

maciek_w

New member
kiki napisał:
zamiast jeźzić po sklepach zamów prezentację do domu. Ta prezentacja jest dla kupujacgo . I wówczas telewizor zobaczych w idealnych warunkach - bo w swoim domu.
Telewizory jeszcze są . Posiadają gwarancję Toshiba Polska. Kto kupił ten ma :D
Na prezentacje toshiby ZF szkoda kasy jeśli ktoś już wybrał, kwestia dotyczy tylko ceny, którą można zaakceptować, kilka sklepów ma już naprawdę fajne ceny a powinno być jeszcze lepiej.
 

maniek750

New member
novaczek napisał:
szkoda ze nie zwrociles uwagi ze nie jest to oferta w aukcji Kup Teraz tylko licytacja ktora startuje od 7290PLN

Mozna przeciez zadzwonic lub napisac maila i bedziesz wszystko wiedzial za ile faktycznie pojdzie.

P.S
Wystawiaja niektorzy zwykla aukcje bo opcja "KUP TERAZ" jest drozsza tz. wieksza prowizje Allegro biorze ;)
 

BzykM

New member
tsuzuka napisał:
Napiszę kilka zdań na temat zf 40ki, którą właśnie nabyłem u Kikiego. Cena prawie internetowa, ale nie ma tu co dywagować czy 200 zł w tę czy w tę stronę przy tej cenie.
Pozdr.

No to podaj tą cenę bo jeśli to tylko 2 stówki, to pewnie kupię
 

ENDZI63

New member
Wczoraj byłem w paru sklepach MM, art DOM, WWW i wszędzie to samo brak tego modelu, ale w MM powiedzino mi że w tej chwili mają taką ilośc LCD że nie przewidują wprowadzania nowych modeli muszą się wysprzedać,i jest w tym jakaś sens sklepy sprzętem zawalone a handel stoi,sam pracuje w handlu i takiej wiosny jeszcze nie było,a co do ceny to jeśli ktoś chce poczekać to po euro ceny 46ZF355D będą w okolicach 6000 .
POZDROWIENIA
 

ENDZI63

New member
nie wim skąd wziołeś te 2000 w łodzi są po 7400 z pełną producencką gwarancją a po lekkim targu 7200 do zapłaty w W-wie 7290, inna sprawa że w sklepach internetowych 8900 ,każdy ma do wyboru gdzie kupuje,ja od 15 lat pracuję w handlu i i mie to nie dziwi, dla przykładu smmsung LEF86BD w MM 8490 a w innych sklepach nie wspomnieć o alegro średni 5900.
POZDROWIENIA
i jeszcze jedno zobaczcie w necie jakie są ceny EU .JUż DZIś MOżNA MIEć ZF355D ZA OK 6500
 

studius

New member
W Łodzi (dwa sklepy wydawało się że poważne) ZF wirtualna, bez skutku dwa tygodnie czekałem, obiecują a później mówią, że ktoś przyjechał osobiście i właśnie odebrał ale będą w przyszłym tygodniu po czym okazuje się że nie ma i znowu trzeba czekać. Wątpię by w ogóle mieli ten model bo wykręcają się coraz to nowymi przyczynami. Zwodzą tak bez końca. W Digitalo to samo.

Z powyższych przyczyn kupiłem u Kikiego za dobrą cenę i bez żadnych problemów dostałem Tośkę po dwóćh dniach od zamówienia (gdyby nie pomyłka UPS byłaby dzień wcześniej).
 
Ostatnia edycja:

ENDZI63

New member
chyba też zaklepię u Kikiego ,ale najperw może bym zamówił prezentrację,od dwuch miesięcy nie wim co kupić od tego wszystkiego mam już kręcka w głowie.Trzy late temu też miałem dylemat sprzedawca polecił mi sony wega prawie 8000 i tv nie spełnił moich wymagań cały czas smużenie ,wrecz nie można oglądać sportu , mam w domu kablówkę i u syna w pokoju na kiepskim LCD 20 funaj lepiej to wygląda.
POZDROWIENIA
 

pener77

New member
a czy jest duze smuzenie przy wyłączonym ACtive Vision 100HZ, a jak ma sie to do Z3030 ?? Czy smuzenie jest wieksze bez systemu 100hz na ZF czy Z??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pener77 - ale jaki masz cel pytania bo nie załapałem?

Endzi 63 - wystarczy zamówić prezentacje do domu aby się przykonać o jakości i to z własnych sygnałów. I po Euro nie będzie żadnych sensacji - bo tych telewizorów zwyczajnie brak - są non stop tylko na zapisy.
Musimy się zapisywać znacznie wcześniej deklarując pełen odbiór. Jeśli wcześniej nie ma deklaracji to ich nie kupisz . Bo każda ilość jest kontraktowana.
 

pener77

New member
kiki napisał:
pener77 - ale jaki masz cel pytania bo nie załapałem?

Endzi 63 - wystarczy zamówić prezentacje do domu aby się przykonać o jakości i to z własnych sygnałów. I po Euro nie będzie żadnych sensacji - bo tych telewizorów zwyczajnie brak - są non stop tylko na zapisy.
Musimy się zapisywać znacznie wcześniej deklarując pełen odbiór. Jeśli wcześniej nie ma deklaracji to ich nie kupisz . Bo każda ilość jest kontraktowana.

Chodzi mi o to ze system 100hz daje efekt teatralny, jesli nawet minimalnie on wystepuje to ja go zauwaze i tak, a to bedzie mi strasznie przeszkadzać, dlatego moje pytanie brzmi czy bez systemu 100hz jest płynnie na ZF czy lepiej jest na Z??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jasne . Oczywiście że jest większe smużenie ma materiałach testowych .
Czy zobaczysz je u siebie - mam wątpliwości.
 

pener77

New member
a jak duzy jest efejt teatrany na tej toshibie w porównaniu do np. Samsunga M87?? Ogólnie wydaje mi się że Z3030 ma roszkęszybszą matrycę w porónaniu do ZF :)
 

studius

New member
pener77 napisał:
a czy jest duze smuzenie przy wyłączonym ACtive Vision 100HZ, a jak ma sie to do Z3030 ?? Czy smuzenie jest wieksze bez systemu 100hz na ZF czy Z??

Sprawdzałem czy są różnice na sygnale SD i component przez DVD i ciężko coś zauważyć choć nie twierdzę, że nie ma. Może gdyby porównywac materiał testowy byłoby łatwiej.

Smużenia na dobrym sygnale nie zaobserwowałem, na kiepskim tak ale to może być przyczyna właśnie słabej jakości materiału.

Co do efektu teatralnego to raczej nie zależy on od 100 Hz. Może to efekt techniki pulldown i stąd te wrażenie lekkiej sztuczności? Wyraźnie widziałem to na nowym LCD SCARLET LG6000 (film Szakal HD DVD)

PS
Dziś po dokładnym testowaniu na moim ulubionym filmie SW EP V zauważyłem różnicę pomiędzy włączonym a wyłączonym Active Vision 100 Hz. Z AV ruch jest płynniejszy, brak przeskoków. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry