Toshiba 37XV635DG - opinie

filcze

New member
ustawienia

jak o że Gilek1975 nie wykazuje aktywności od hmmmm... roku ;)to miałbym prośbę o podesłanie przez kogoś z forumowiczów ustawień do XV635D opracowanych przez Gilka. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

count

New member
A czym się różnią profesjonalne ustawienia od tych Gilka? W sensie, co profesjonalista zmienia dodatkowo, czego ustawieniami Gilka się nie zrobi? Bo jeśli także grzebie tylko w kolorach, to nic specjalnego.
 

pawel.xl

New member
Witam ,

DO WSZYSTKICH KTORZY CHCIELI BY USTAWIENIA GILKA

Jako że widze iż dużo osób chciało by spróbowac tych ustawień a kolega gilek nie dysponuje wolnym czasem, wiec pozwole sobie pomóc. Otóż kolega gilek z tego co wiem (porównywałem oba ustaiwnia, a poza tym ktos już gdzieś o tym pisał) ustawienia konfigurował na serii ZV i właśnie w temacie o tej serii sa dokładnie opisane te ust. przez kolege Gilka

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=44051&page=2

Powyższy link zaprowadzi was właśnie do tych ust. Jeżeli komuś te ust. sie sprawdzą (bo mi osobiście hmm.. ) to prosze dziekowac oczywiscie Gilkowi
 

DUKEOFSNOW

New member
Witam,
Z xv635d mam jeden problem, do telewizora mam podłączony notebook po hdmi. Za każdym razem jak zmieniam źródło z tv na HDMI 1 /podpięty notebook/ ustawia mi się rozmiar obrazu jako szeroki kąt, chociaż poprzednio ustawiłem rozmiar obrazu na natywny to i tak za każdym razem. Profile ustawień obrazu zapamiętuje, tylko rozmiaru obrazu nie. Przy źródle TV zapamiętuje wszystkie ustawienia. Co może być przyczyną tego? Z góry dzięki.
 

Matsunami

New member
Witam,
Z xv635d mam jeden problem, do telewizora mam podłączony notebook po hdmi. Za każdym razem jak zmieniam źródło z tv na HDMI 1 /podpięty notebook/ ustawia mi się rozmiar obrazu jako szeroki kąt, chociaż poprzednio ustawiłem rozmiar obrazu na natywny to i tak za każdym razem. Profile ustawień obrazu zapamiętuje, tylko rozmiaru obrazu nie. Przy źródle TV zapamiętuje wszystkie ustawienia. Co może być przyczyną tego? Z góry dzięki.

Nie wiem czy coś się da z tym zrobić ale mam tak samo.
 

zaratrusto

New member
CZERŃ w 37-42XV635DG

Witam,
Proszę o info na temat czerni w tym TV, jakie są wasze odczucia i porównania do innych modeli np: Samsung 551,620,650.

Pozdrawiam.
 

piotrflo

New member
Witam,
Z xv635d mam jeden problem, do telewizora mam podłączony notebook po hdmi. Za każdym razem jak zmieniam źródło z tv na HDMI 1 /podpięty notebook/ ustawia mi się rozmiar obrazu jako szeroki kąt, chociaż poprzednio ustawiłem rozmiar obrazu na natywny to i tak za każdym razem. Profile ustawień obrazu zapamiętuje, tylko rozmiaru obrazu nie. Przy źródle TV zapamiętuje wszystkie ustawienia. Co może być przyczyną tego? Z góry dzięki.

Sprobuj zmiany gniazda HDMI na inne. Sam musze to sprawdzic u siebie.
 

piotrflo

New member
Dzieki Piotrflo. Mam zamiar kupić ten TV dla teściów tylko 32 cale. Jesteś zadowolony ze swojego ? Z czym porównywałeś przed zakupem ?

Pozdrawiam

Co prawda ja mam wersje 42", ale jak sie okazuje menu sie nie rozni niczym. Przed zakupem mialem takie typy: porownywalem z Sharpem DH77E, Samsungiem wersje 650 i Sony W5500. Jestem zadowolony generalnie. Obraz jest super naprawde. Przewazylo scalowanie obrazu SD z kablowki. Daje sobie rade swietnie z tym tematem.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Co prawda ja mam wersje 42", ale jak sie okazuje menu sie nie rozni niczym. Przed zakupem mialem takie typy: porownywalem z Sharpem DH77E, Samsungiem wersje 650 i Sony W5500. Jestem zadowolony generalnie. Obraz jest super naprawde. Przewazylo scalowanie obrazu SD z kablowki. Daje sobie rade swietnie z tym tematem.


Naprawdę wielkie dzięki. Własnie głownie zależy mi na skalowaniu SD.

Pozdrawiam
 
Do góry