Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

accu

New member
Bez reklam
Aktualizacja do 6.0.1 przebiegła pomyślnie. :)

Witam uprzejmie,

Należy więc się tylko cieszyć , że firma Sony w końcu zdaje się wydała aktualizację bez żadnych błędów . :neutral:
BTW,
Teraz czekamy na aktualizację do wersji systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat , która została zapowiedziana . ;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Ryujin

New member
Panowie,

Czy u Was aktualizacja włączyła się automatycznie? Niby opcje mam zaznaczona na "Wł", ale jeszcze nie mam info o updacie.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC M8 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czasem to dłużej trwa, jak zależy Ci na szybkości to trzeba ze strony SONY pobrać i przez usb wgrać nowe oprogramowanie..
 

accu

New member
Bez reklam
Panowie,

Czy u Was aktualizacja włączyła się automatycznie? Niby opcje mam zaznaczona na "Wł", ale jeszcze nie mam info o updacie.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC M8 przy użyciu Tapatalka

Witam uprzejmie,

Aktualizacja jest na razie dostępna po pobraniu i rozpakowaniu pliku na pamięć USB ze strony internetowej firmy Sony wsparcia danego modelu .
Do 08 marca 2017 r. będzie również dostępna poprzez sieć internetową . Firma Sony o tym informuje już od pewnego czasu .

Pozdrawiam,;)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A wiesz Kolego dlaczego tak to się dzieje? Bo tak przeważenie zawsze jest że przez usb szybciej można takie operacje robić..
 

milanoa

Member
Wreszcie nie rozciąga obrazu przy odtwarzaniu przez sieć, 3d nie sprawdzałem ale 4k z hdr dobrze odtwarza przełączając się automatycznie na wideo hdr.
 

yellowmen

New member
Pomocy!
Wczoraj ściągłem akualizację, sprawdziłem rozmiar pliku wg opisu na SONY, podpięłem usb pod TV i od razu zaczęło się aktualizowac.....Po czym po około 25-30 mion TV sie zrestartował....pojawiło sie logo SONY....nastepnie zaczęły skakać te kolorowe 4ry ikonki, po czym nastepuje reset TV i znów logo i in=konki....i tak cały czas przez prawie godzinę....
Po wylączeniu TV z prądu i ponownym włączeniu TV od razu startuje i w koło ta sama sytuacja....

Co mam zrobic w takim przypadu ??
Teraz wyłączylem TV z prądu całkowicie i jestem w pracy ale po powrocie muszę się z tym zmierzyć....
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Czy wyciągnąłeś pamięć USB(pendrive'a) z gniazda USB w telewizorze ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

yellowmen

New member
Witam,
tak wyciągłem po którymś razie....i nadal nic,...
wgrałem jeszcze raz plik na pendrive, po podpięciu niestety nic sie nie dzieje...caly czas pętla... Sony->latające kolorowe ikonki->reset->Sony.....
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jeżeli pobrany plik sprawdziłeś co do jego wielkości , a następnie rozpakowałeś , potem skopiowałeś na pendrive'a ,

to myślę , że trzeba skontaktować się z supportem firmy Sony i przedstawić im szczegółowo Twój problem . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

yellowmen

New member
Sprawdzę w domu co i jak.....i będę dzwonil do nich.

Czy jest coś w rodzaju HArd reset lub cokolwiek co przywraca TV do ustawień fabrycznych ??

Informacja z Serwisu

"W nawiązaniu do zgłoszenia uprzejmie proszę o dokładne wykonanie poniższych kroków celem usunięcia usterki telewizora:

1. Odłącz przewód zasilający od gniazda elektrycznego.
2. Naciśnij VOL- oraz przycisk zasilania/POWER na urządzeniu (panel telewizora) i przytrzymaj go.
3. Ponownie podłącz zasilanie, naciskaj klawisz VOL- i przycisk POWER na urządzeniu.
4. Dioda LED zmieni kolor na zielony po około 30 sekund.
5. Puść klawisze.
6. Telewizor uruchomi się ponownie 2 razy i przełączy do ekranu pierwszej konfiguracji.
7. Przejdź przez wstępną konfigurację, ale nie wyszukuj kanałów ani nie loguj do konta Google.
8. Gdy w menu głównym, pojawi się możliwość przejścia do Ustawień proszę wybierz Pamięć i resetowanie, następnie zatwierdź opcję Przywróć ustawienia fabryczne.
9. Wykonaj reset fabryczny, kiedy telewizor przejdzie do ekranu początkowego, proszę wypełnij konfigurację w pełny sposób (strojenie kanałów, logowanie do konta Google itp)."
 
Ostatnia edycja:

Ryujin

New member
@yellowmen
TV był odłączony od zasilania trochę dłużej? Czy wyjąłeś wtyczkę i odrazu włożyłeś z powrotem?

Wysłane z mojego HTC M8 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry