Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

VOL - ma być wciśnięty razem z POWER , a nie VOL + . (chyba , że się pomyliłeś przy wpisywaniu czynności )
BTW,
wersja v3.843
aktualizacja wbudowanego oprogramowania telewizora do wersji 3.843
wersja pliku 3.843
nazwa pliku sony_tvupdate_2015_3843_eub_auth.zip
rozmiar pliku 1.525.512.806 bajty
data wydania 22- 02- 2017
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

yellowmen

New member
Dziękuję ale dzisiaj to i tak nic nie da bo Sony w weekendy nie pracuje....

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

yellowmen

New member
Chyba źle skopiowałem w tych nerwach:
taki plik pobrałem w paczce.
sony_tvupdate_2015_3843_eub_auth

Po wypakowaniu
miałem plik:
sony_dtv0FA50A09A0A9_00014100_0f030087
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W Philipsie jest możliwość wejścia w tryb recovery i ponowny update, może w Soniaczu jest podobnie.
Dziwne, że nie skopiował pliku do wewnętrznej pamięci tv tylko od razu rozpoczął aktualizację.

Właśnie u mnie zawsze kopiował sobie, a dopiero później aktualizował..

Ps pliki masz dobre - ja mam to samo.. dziwne tylko jest to że nie pobrał ci najpierw z pena to co masz n anim a od razu zaczął aktualizować - pytanie dlaczego tak się stało..
 
Ostatnia edycja:

yellowmen

New member
Nie wiem....wpięłem pena do usb chwytam pilot by coś potwierdzać...a tu już leci samo....mysle sobie fajnie.....a pozniej klops...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak nie powinno być - zawsze najpierw z pena jest pobieranie, a dopiero później jest aktualizacja.. może coś z tym plikiem nie tak było, może z penem... ewentualnie tv coś zgłupiał w tym momencie co włożyłeś pen .. serwis przyjedzie to zrobi..
 

ewaldus

New member
Albo przyjadą i zrobią, albo ichni kierowca pobiera TV z okolicy i zabierze do serwisu.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
Widzę że można jeszcze kupić Sony 55x8505 w tzw outlet w Saturn i tam kosztuje on 3999zl. Czy warto ten TV kupić jako alternatywa dla xd8505?
 

ewaldus

New member
Moim zdaniem x85 jest lepszy niż xd85, ale jeśli to outlet, to bez obejrzenia bym nie brał. Może jest możliwość zwrotu do kilku dni?

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

accu

New member
Bez reklam
Myślisz że serwis przyjedzie do domu ?? Czy raczej trzeba będzie wysłać TV do nich ???
Witam uprzejmie,

Nie wiem czy musi przyjechać do domu . Może jeszcze udzielić dodatkowych wskazówek .
Nie wiem , użytkownik telewizora XD9305 w Niemczech miał podobny problem "pętli rozruchu"
i sobie poradził po konsultacjach supportem firmy Sony . Robił wymuszony reset dwa razy , po
pierwszym nieudanym wymuszonym resecie , wyłączył telewizor całkowicie z sieci elektrycznej , odczekał od
2 do 3 minut i ponownie wykonał wymuszony reset , czyli nacisnął przycisk VOL- oraz przycisk
POWER na panelu telewizora . Przytrzymywał te dwa przyciski podczas podłączania kabla zasilacza do gniazda elektrycznego
do momentu pojawienia się koloru zielonego na diodce LED . Gdy diodka LED zmieniła kolor na zielony
zwolnił te dwa przytrzymywane przyciski . Ten moment jest ważny aby dalej prawidłowo
można prowadzić wymuszony reset .

Jeżeli w Twoim telewizorze w tym momencie nic się nie dzieje to nie szkodzi . Poczekaj kilka minut na proces resetowania , telewizor powinien uruchomić się ponownie (włącza i wyłącza) dwa razy i powinien przełączyć
się do ekranu pierwszej konfiguracji .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

yellowmen

New member
Witam uprzejmie,

Nie wiem czy musi przyjechać do domu . Może jeszcze udzielić dodatkowych wskazówek .
Nie wiem , użytkownik telewizora XD9305 w Niemczech miał podobny problem "pętli rozruchu"
i sobie poradził po konsultacjach supportem firmy Sony . Robił wymuszony reset dwa razy , po
pierwszym nieudanym wymuszonym resecie , wyłączył telewizor całkowicie z sieci elektrycznej , odczekał od
2 do 3 minut i ponownie wykonał wymuszony reset , czyli nacisnął przycisk VOL- oraz przycisk
POWER na panelu telewizora . Przytrzymywał te dwa przyciski podczas podłączania kabla zasilacza do gniazda elektrycznego
do momentu pojawienia się koloru zielonego na diodce LED . Gdy diodka LED zmieniła kolor na zielony
zwolnił te dwa przytrzymywane przyciski . Ten moment jest ważny aby dalej prawidłowo
można prowadzić wymuszony reset .

Jeżeli w Twoim telewizorze w tym momencie nic się nie dzieje to nie szkodzi . Poczekaj kilka minut na proces resetowania , telewizor powinien uruchomić się ponownie (włącza i wyłącza) dwa razy i powinien przełączyć
się do ekranu pierwszej konfiguracji .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Witam,dziękuję za kolejne podpowiedzi. Niestety.....żadna z podpowiedzi nie spowodowała resetu ustawień TV....ciągle w koło mam to samo....SONY->ikonki->reset->Sony->ikonki-reset->.....:x
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,dziękuję za kolejne podpowiedzi. Niestety.....żadna z podpowiedzi nie spowodowała resetu ustawień TV....ciągle w koło mam to samo....SONY->ikonki->reset->Sony->ikonki-reset->.....:x

Witam uprzejmie,

To w takim razie niestety serwis . Jest centralny bodajże
w Radomiu MIK i w Krakowie . A ci z kolei współpracują z różnymi serwisami w poszczególnych województwach .
Jak mieszka się w dużym mieście to jeszcze nieraz można natrafić na porządny serwis .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

yellowmen

New member
W takim razie czekam na poniedziałek. Wtedy kontakt z serwisem i może coś uda się zrobić zdalnie lub przyślą ten serwis do domu. Mieszkam w dużym mieście.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A skąd Kolego jesteś - nie wiem jak w Krakowie ale Radom to odradzam... można poczytać troszkę w sieci.. w Warszawie jest spoko..
 
Do góry