Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

markoma

New member
Był serwisant i wymienił już płytę główną. TV działa jak należy. Z radą fachowca nie aktualizuje jeszcze Androida. Poczekam tym razem i będę obserwował jak się aktualizacja sprawuje

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
możesz ale nie musisz.. twoja decyzja.. ja w obydwóch tv nigdy nie robiłem i było ok, a w tym z androidem po babolu w 2015 roku jak wystąpił po aktualizacji zrobiłem przywrócenie i tak nic nie dało do czasu wyjścia kolejnej aktualizacji.. jak aktualizacja jest do bani to w 99% nic nie pomaga..
 

jk_seeker

New member
Zauważyłem coś dziwnego. Mój Kodi 17.1 pokazuje mi obciążenie CPU0:100%, CPU1:100% (CPU-Kodi-ok 50%), a wskaznik wolnej pamięci zasuwa jak oszalały - spada, rośnie, spada, rośnie. Tak, jakby jakiś proces w tle pracował. To wszystko powoduje, że odtwarzanie filmów przycina się. Czy też tak macie? Ostatnio była aktualizacja Androida, nie wiem, czy to jej wina, czy nie, ale najważniejsze, to jak usunąć ten problem. Przywracanie ustawien fabycznych lub restart pomaga na ok 10minut.
 

Stryju86

New member
Witam
Mam problem aby połączyć soundbar samsung hw f550 do tv x8507c poprzez hdmi. Próbowałam poprzez hdmi 4 arc na tv do hdmi out na sb i nic. Może ktoś pomóc?
 

yellowmen

New member
Ja nie zainstaluje najnowszego po ostatnich przejściach...poczekam sobie kilka miesięcy...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rozumiem ale wiesz z najnowszym jest o xxx razy mniej problemów to z tym wcześniejszym jest najwięcej baboli..
 

Stryju86

New member
Nie instaluje najnowszego Andka z 2 powodów
1. Nie widzi nowej aktualizacji w sieci
2. Po ostatnim felernym updatcie nie czyta mi USB
A więc nie mam do końca wyjścia jak czekać
Ale wracając do mojego pytania jaki jest poprawny sposób podłączenia soundbara poprzez hdmi
 
Do góry