Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

Mati018

New member
tylko czy jak oglądam 90% przy zgaszonym świetle w nocy to IPS w Sony x85 i x83 nie będzie dawał ciała w porównaniu do VA w w809?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
IPS będzie miał słabszy kontrast więc w nocy będzie gorzej sobie radził... a tym bardziej jak masz dodatkowo całkowicie wyłączone światło..
 

Mati018

New member
IPS będzie miał słabszy kontrast więc w nocy będzie gorzej sobie radził... a tym bardziej jak masz dodatkowo całkowicie wyłączone światło..

gdyby nie to że TV będzie wisiał na ok 160 cm wysokości a ja oglądam go leżąc to bym się nie zastanawiał i brał na VA, ale tutaj dochodzi jeszcze spory kąt w pionie. Uchwyt uchyla się o 15 stopni tylko.
 

accu

New member
Bez reklam
IPS będzie miał słabszy kontrast więc w nocy będzie gorzej sobie radził... a tym bardziej jak masz dodatkowo całkowicie wyłączone światło..

Witam uprzejmie,

W dniu 17 listopada 2015 r. firma Sony wydała nową wersję oprogramowania do swoich telewizorów
z systemem operacyjnym Android . Wersja v 2.637 . Podobno poprawia stabilną pracę telewizora .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

astrajarek

New member
tvn player

Witam jak to jest w tym modelu kd-x8509C (x8507c) z oglądalnością tej i innych aplikacji na tym androidzie, jestem przed zakupem obraz itd . mi pasuje , jak jest naprawde z tym systamem:blagam:
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki, już aktualizuje, z poziomu tv będzie dostępna 24 grudnia, taki komunikat na stronie Sony.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Napisz na forum czy coś się poprawiło ? Tylko po zainstalowaniu zobacz w MENU czy ta wersja Ci się wgrała. Jak masz filmy 3d zobacz czy w czasie oglądania wyskakuje dalej komunikat co jakiś czas w lewym dolnym rogu z informacją o wyborze formatu ekranu..
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem, nie jestem fanem 3D. Ostatni film jaki oglądałem to była jeszcze poprzednia wersja oprogramowania i tego problemu na pewno nie było.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak na szybko. Problem z 3D, chyba został naprawiony. Odpaliłem film z youtube 3D i nie pojawiały się żadne komunikaty. Menu jakby działało sprawniej. Nagrywanie oczywiście dalej nie działa.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak na szybko. Problem z 3D, chyba został naprawiony. Odpaliłem film z youtube 3D i nie pojawiały się żadne komunikaty. Menu jakby działało sprawniej. Nagrywanie oczywiście dalej nie działa.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Po naciśnięciu Home i wejściu w ustwania słychać charczenie w głośnikach, w poprzedniej wersji oprogramowania tak nie było. Spróbuję przywrócić ustawienia fabryczne, może problem zniknie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nagrywanie ma być niby dostępne z aktualizacja w grudniu...
A jak naciśniesz Action Menu i wybierzesz ustawienia obrazu albo 3d to tez słyszysz to burczenie w głośnikach ? Rozumiem że tylko to słychać kiedy wejdziesz w Home i wybierzesz tam jakieś ustawienia np. obrazu i po wyjściu już nie słychać ? To charczenie to głośne jest ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To fajnie oby nic innego nie wyskoczyło Ci :) rozumiem że to 3d to kilka minut sprawdzałeś ? Napisz jak głośne to charczenie było... I czy przy Action Menu tez było słyszalne...
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
3D sprawdzałem o koło 20 minut, burczenie było słychać tylko po naciśnięciu Home, Ustawienia. Przy Action Menu nie. Też mam nadzieję, że już nic nie wyskoczy.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki - miejmy nadzieję że będzie ok a wraz z aktualizacją w grudniu będzie jeszcze lepiej plus dla tych co im potrzebne zostanie uruchomiona funkcja nagrywania ...
 
Do góry