Telewizor Ultra HD firmy Panasonic TX-50DX750 - pierwszy ogląd tego telewizora .(test)

strazakp

Banned
To że ma taką samą matrycę nie świadczy o tym że obraz na LG będzie taki sam jak na Panasonicu
Rozumiem ale chciałem się dowiedzieć jak to jest z tą matryca. Np na stronie gdzie są porównania TV jest że zarówno w Panasonic jak i tym LG jest MVA a w sklepie ME gościu mówi że IPS. Tak samo jest z info o 60vs120Hz.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Poproś w sklepie ME gościa żeby Tobie sprawdził w menu serwisowym jaka jest matryca w tym LG i nie zapomnij podzielić się tą wiadomością tutaj na Forum.
 

strazakp

Banned
Poproś w sklepie ME gościa żeby Tobie sprawdził w menu serwisowym jaka jest matryca w tym LG i nie zapomnij podzielić się tą wiadomością tutaj na Forum.
Dziś pojade do ME i zapytań ale czy gościu w sklepie będzie wiedział jak to sprawdzić...? Oczywiście podzielę się tym info.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Nie lepiej bo na tej stronie też bywają błędy...mimo,że sam polecałem.Menu serwisowe i masz 100% pewności.
 

H_o_G

New member
Wczoraj jak szukałem informacji o tym tv to chyba na dwóch różnych stronach była informacja o 100/120Hz (nie pamiętam dokładnie). Także jak RHJG mówi, tylko MS inaczej można zgadywać.
 

accu

New member
Bez reklam
Wczoraj jak szukałem informacji o tym tv to chyba na dwóch różnych stronach była informacja o 100/120Hz (nie pamiętam dokładnie). Także jak RHJG mówi, tylko MS inaczej można zgadywać.

Witam uprzejmie,

Można sprawdzić w ustawieniach parametrów obrazu czy TruMotion posiada funkcję De-Blur .
Jeżeli tak , telewizor ma matrycę 100/120 Hz .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Rafał D

New member
Witajcie. Słuchajcie mam pytanko bo podłączyłem pod swojego 58dx750e XBOX ONE S i w ustawieniach HDR pokazuje mi ze mój telewizor obsługuje 10-bitową głębie ... to ma matryce 8bitow czy jednak 10 ?. Pozdrawiam
 

kolunio

New member
No to media markt pozamiatal. Od dzisiaj z rabatem tv jest za 5800...kur...stracić 1000zl w tydzień. ..Myślę czy nie odesłać tv i kupić w media. Tylko czy trafię również dobrze. Odsyłał ktoś z Was tak duży tv jakie są koszty i jakie wymagania? Z tego co wiem musi być na palecie ale na paletę i tak się nie zmieści bo jest pudło wielkie. .
 

WuMike

New member
Bez reklam
Kurczę, rzeczywiście. 850 zł różnicy w moim przypadku widzę. Ehh, chyba nie będę się bawił jednak w zwracanie, bo wziąłem na raty i miałbym pewnie problemy z cofnięciem rat. W takim układzie powiem z czystym sumieniem, że teraz opłaca się go brać jak nigdy, a z drugiej strony, jak kosmiczne marże są na początku, chwile po wejściu modelu na rynek... :|
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

No to media markt pozamiatal. Od dzisiaj z rabatem tv jest za 5800...kur...stracić 1000zl w tydzień. ..Myślę czy nie odesłać tv i kupić w media. Tylko czy trafię również dobrze. Odsyłał ktoś z Was tak duży tv jakie są koszty i jakie wymagania? Z tego co wiem musi być na palecie ale na paletę i tak się nie zmieści bo jest pudło wielkie. .

Daj spokój , masz dobry TV bez wad a wymienisz i nie wiadomo jak trafisz.
Policz koszt kuriera ,nerwy, stres itp...
A co mają powiedzieć Ci co kupili 65DX750 za 10.900 4-mce temu ?

Lepiej mi powiedz czy masz podłączony TV do kablówki czy satelity np. N-ki ?
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Kurczę, rzeczywiście. 850 zł różnicy w moim przypadku widzę. Ehh, chyba nie będę się bawił jednak w zwracanie, bo wziąłem na raty i miałbym pewnie problemy z cofnięciem rat. W takim układzie powiem z czystym sumieniem, że teraz opłaca się go brać jak nigdy, a z drugiej strony, jak kosmiczne marże są na początku, chwile po wejściu modelu na rynek... :|


No marże są kosmiczne, widziałeś przecież np. w UK jak za 13.000 pln można było kupić
DX900 z uchwytem i Odtwarzaczem Blu-ray 4K .
No własnie zastanawiam się czy brać tego 65DX750 bo cena fajna . Tylko czy jest sens wymieniać
Leda 55 FHD na Leda 65 4K
 

WuMike

New member
Bez reklam
Tak, wszyscy to wiedzieliśmy, ale pisać trzeba o tym, że kroją nas konsumentów jawnie. Nie lepiej byłoby zacząć od normalnych cen i tylko trochę je obniżać, wraz z czasem? Nie byłoby takiego smrodu.

Szczerze, nie pamietam, ile masz od ekranu ale zmiana FHD na UHD dla 10", przy sygnale z kabla nie ma chyba teraz sensu tym bardziej, że kąty boczne są delikatnie mówiąc średnie.

Poczekaj na QLED Q7 oraz XE93 i serie XE80, a także Panasa ze średniej półki. Kąty powinny być lepsze, czerń też, no i może ceną nie zabiją. Pod koniec roku zabawa w 4K i HDR zacznie mieć sens.
 

WuMike

New member
Bez reklam
6713 zł bodaj zapłaciłem. Nie wiem, czy był na palecie, bo widziałem, jak goście już go nieśli na podwórku. Kurczę, sam się zastanawiam, czy by go nie zwrócić. Jednak 850 zł piechotą nie chodzi.
 

kolunio

New member
6713 zł bodaj zapłaciłem. Nie wiem, czy był na palecie, bo widziałem, jak goście już go nieśli na podwórku. Kurczę, sam się zastanawiam, czy by go nie zwrócić. Jednak 850 zł piechotą nie chodzi.
Dokładnie u mnie 6899xlzl płaciłem. ..
Największy problem z odesleniem i z tym czy nowy będzie równie dobry....
 

WuMike

New member
Bez reklam
Największy problem to go zwrócić chyba. Co Ci mówili w sklepie? U mnie, że nie przyjmą tv jak był używany, ale pewnie sciemniaja.
 
Do góry