Telewizor Ultra HD firmy Panasonic TX-50DX750 - pierwszy ogląd tego telewizora .(test)

barburian

New member
Bez reklam
W tej cenie to faktycznie chyba obecnie nr.1 , ma ponoć 32 strefy - tak twierdził pracownik Saturna który był podobno na szkoleniu produktowym, na którym to fabryka nie chciała udostępnić tych informacji :)
 

#tag

New member
dopisuję się, dzisiaj zamówiony powinien jutro być zamontowany.

W Wawie już tylko w Euro, u reszty sprzedawców wystawowe.

Mam pytanie czy warto go kalibrować i jeśli tak to kto to robi w okolicy Piaseczna?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Hmmm....Coś jest nie tak u mnie. Obraz HD z dekodera UPC jest nieostry. Sprawdziłem też film na Bluray z PS3 i jest ciut lepiej, ale też dziwnie rozmyty wypada, przy stojącej obok plazmie. Myślałem, ze coś może być z kablem, ale chyba nie, bo przełączałam. Jestem lekko zdziwiony. Jutro pojadę po porządny przewód HDMI jeszcze, dla pewności.
 

kolunio

New member
Kurcze to trochę mnie zmart3iles. ...ja jeszcze nie mam tv. Tez mam kablowke upc i miałem nadzieję że przy ich sygnale będzie ok, dodatkowo myślałem zrezygnować z dekodera i wziąść kartę c+. No zobaczymy jutro. A mam takie pytanko. Czy miałeś fabrycznie zapakowany tv i masz pewność że nówka sztuka?
Pozdr
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Hmmm....Coś jest nie tak u mnie. Obraz HD z dekodera UPC jest nieostry. Sprawdziłem też film na Bluray z PS3 i jest ciut lepiej, ale też dziwnie rozmyty wypada, przy stojącej obok plazmie. Myślałem, ze coś może być z kablem, ale chyba nie, bo przełączałam. Jestem lekko zdziwiony. Jutro pojadę po porządny przewód HDMI jeszcze, dla pewności.


Witaj, zakładam że to kabel , choć może też być kwestia słabej jakości sygnału z UPC.
Telewizory LED są bardziej wymagające od Plazm jeśli chodzi o podany sygnał.
Dla porównania podłącz Xbox ONE S i odpal Netflixa czy też będzie kiepsko ?
 

strazakp

Banned
Mnie stać jedynie na 58dx700 i taki chyba kupię bo widzę że Panasonic ma chyba najlepszy obraz ze wszystkich marek TV w tej grupie cenowej.
 

RHJG

New member
Bez reklam
W rozmiarze 58" pewnie tak...Co do jakości obrazu to nie plazma trzeba trochę poustawiać na spokojnie !
 

strazakp

Banned
Jeden z kolegów na tym forum mocno promuje (w tej grupie cenowej) jako alternatywa dla Panasonica dx700 inny TV: LG 58uh635v. W media expert jest teraz w super cenie 3400zl i podobno ma ta sama matryce co Panasonic, ma podświetlanie VA i system WebOs3.0. Też ma tylko 50Hz ale jest tańszy o ok 600zl od Panasonica 58dx700...i zacząłem się zastanawiać...
 
Do góry