Telewizor Philips OLED807: Panel Oled EX, P5 Gen6, Game Bar, DTS Pay-Fi, Imax Enhanced…

kola01

Well-known member
Bez reklam
Wyżej oczywiście powinno być: obowiązuje do 06.11.2022 do godz. 23.59.
Gdzie się podziała opcja edycji postów ?????
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy kupuje to co chce i ile ma kasy.
Philips 55Oled 856 jest po 5500 zł plus dodatkowo pakiet gratisów.
Philips 55oled 807 jest w specjalnej ofercie dla niebieskich z pakietem.
Nie trzeba kodów i dopisów.
 

jacekazs

New member
Jak ktoś nie ma gotówki i planuje zakup na raty to w MM jeszcze dziś, tj. 09.11 do godz. 09:00 jest promocja rabatowa na 65 Oled 807 za 9499zł i to w ratach 20x0% z odroczoną płatnością na 6- miesięcy co przy dzisiejszej szalejącej inflacji jest dobrą opcją.
 

Runner79

New member
Witam!

Czym się różni wersja 857 od 807? Czy jest za co dopłacać 2k PLN?
Dziękuję za odpowiedzi, niestety nie znalazłem uczciwego porównania w sieci.

Pozdrawiam
Runner79
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różni się kolorem podstawy.
W 807 jest srebrna , w 857 czarna
Za nic się nie dopłaca. Cena powinna byc ta sama.
 

Runner79

New member
Różni się kolorem podstawy.
W 807 jest srebrna , w 857 czarna
Za nic się nie dopłaca. Cena powinna byc ta sama.

A jednak ceny w Media są i były od początku inne, dlatego drążę skąd różnica ;)

tv philips.JPG
 

FotoVideo

Member
8999 zł za 807 65" to naprawde dobra cena jak kogoś nie stać to dodatkowo można kupić w 20 ratach 0% super oferta super telewizor !
 

DawidPiputa

New member
Jestem posiadaczem philipsa model 805 od dwóch lat. Sprzęt sprawuje się bardzo dobrze i do tej pory nie miałem z nim problemów. Niestety nie posiada Najnowszych technologii jak HDMI 2.1 a co za tym idzie VRR itp. Chciałbym go wymienić na model 807 i teraz pojawia się pytania jak ten telewizor sprawuje się z konsolą od sony PS5? Czy jest ktoś w stanie napisać kilka słów w tym temacie?
 

qqq123

New member
Ja posiadam model 65OLED807 i uzytkuje go pod PS5. Zadnych problemow nie dostrzegam. Nowy God of War wyglada swietnie. Jesli gra potrafi wycisnac z konsoli to, co powinna, to na najnowszym 807 tym bardziej to dostrzezesz. To jest tak jak z ogladaniem telewizji. Wlaczysz jakis dowolny polski kanal to lapiesz sie z glowe, bo wyglada to bardzo slabo. Dopiero jak wlaczysz jakis material w 4K (film, serial, TVP 4K) to widzisz za co zaplaciles. I tak samo jest z grami. Na PS5 wygladaja swietnie. W szczegolnosci nowe produkcje. Z drugiej strony podlaczam Nintendo Switch i wyglada to kiepsko. Niestety, aby jakis material wygladal swietnie na OLEDzie to jakosc materialu musi byc dobra. Wlaczysz mecz na TVP HD i nie da sie ogladac. Wlaczysz mecz na TVP 4K i jest bajka. Jakosc sygnalu i jakosc ogladanego materialu - to jest najwazniejsze.

Jesli masz PS5 to 807 bedzie dobrym wyborem. Mnie uzytkuje sie bez problemow i nie zaluje wydanych 10k na ten model.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie , możesz korzystać znaczniej bezpieczniej w modelach 807 bo mają dodatkowe zabezpieczenie anti-burn in .
Jak jest dobry bitrate sygnału na TVP Ha - to też daje radę.
I masz dla niebieskich członków forum w specjalnej cenie z dodatkowym pakietem gratisów.
 

adam122

New member
Cześć. Również kupiłem model 807 65'', który teraz czeka na powieszenie na ścianie. W związku z tym mam prośbę o radę. Jaki uchwyt do tego telewizora będzie najlepszy? Pierwotnie myślałem o tym modelu: https://www.vogels.com/pl-pl/c/thin-546-extrathin-obrotowy-uchwyt-do-telewizora-oled-czarny ale trochę mnie martwi ten wystający głośnik na tylnej obudowie i wydaje się, że będzie akurat w miejscu w którym przechodzi to pionowe wzmocnienie uchwytu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Klub niebieskich po przenosinach na nowy serwer jeszcze nie działa na nowo.
Prace jeszcze trwają.
Więc na dziś każdy jest traktowany jak niebieski.
Podaj co wybrałeś - dostaniesz specjalną ofertę z pakietem dodatkowo.
 
Do góry