Telewizor firmy Samsung UE55F8000 Edge LED -pełna recenzja. -

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Nigdy nie byłem jakimś tam zwolennikiem firmy Samsung , lecz muszę teraz w tej "materii" zmienić
swoje , dotychczasowe zdanie:neutral: , bo firma Samsung w tym roku postawiła w swoich seriach telewizorów F8000 i F8500 na jakość obrazu.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Piti81

New member
Moj UE55F8000 przyjdzie do mnie jutro :))))
Juz nie mogę sie doczekać :)

P.S. Czy jeśli jestem "przeciętnym" użytkownikiem to mimo wszystko powinienem go skalibrowac?
Ewentualnie kogo możecie polecić aby mi go skalibrował - z Wrocławia.

Pozdrawiam.
 

accu

New member
Bez reklam
Moj UE55F8000 przyjdzie do mnie jutro :))))
Juz nie mogę sie doczekać :)

P.S. Czy jeśli jestem "przeciętnym" użytkownikiem to mimo wszystko powinienem go skalibrowac?
Ewentualnie kogo możecie polecić aby mi go skalibrował - z Wrocławia.

Pozdrawiam.

Witam uprzejmie,
Moim , skromnym zdaniem z kalibracją zrobioną przez fachowca możesz "chwilę" się wstrzymać .
Wydaje mnie się , że dużą frajdą jest ustawienie obrazu według swoich preferencji mając trochę
minimalnej wiedzy teoretycznej o podstawowych zasadach ustawienia poszczególnych parametrów
obrazu i dźwięku . Można skorzystać z plansz pomocniczych np. firmy Burosch.de .
Przy okazji wtedy poznajesz poszczególne funkcje telewizora i się do niego "przyzwyczajasz".
Poznajesz jego zalety , a także ewentualne jego wady . Są również wykonywane fachowo testy i
czasem w nich podawane są nastawy z których można skorzystać , chociaż mówi się , że każdy
egzemplarz telewizora danej serii inaczej "świeci", to moim zdaniem tak "do końca" tak nie jest i
można skorzystać z takich nastaw , a nuż "podpasują".
Jeżeli jednak jesteś "purystą" to możesz zlecić profesjonalną kalibrację obrazu , ale niech telewizor
trochę czasu sobie pogra na trybach obrazu ustawionych przez producenta , a Ty zobaczysz
w między czasie , czy wszystko funkcjonuje w telewizorze prawidłowo i się z nim "bliżej" zapoznasz.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

RafMat

New member
Taka Czarna to ona nie jest.Detali nie zauważyłem :D ale Tv fajna.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

SDman

Banned
Taka Czarna to ona nie jest.Detali nie zauważyłem :D ale Tv fajna.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Raczej , czerwona jakby z plemienia "Siuksów" się wywodziła.
"ZERO" kompletnie "0" odwzorowania barwy skóry tej sympatycznej mulatki.

Pozdr.

Wysyłane z mojego P200MMX za pomocą notatnika Windows 95
 

tdx

New member
Bez reklam
Raczej , czerwona jakby z plemienia "Siuksów" się wywodziła.
"ZERO" kompletnie "0" odwzorowania barwy skóry tej sympatycznej mulatki.

Pozdr.

Wysyłane z mojego P200MMX za pomocą notatnika Windows 95

ja tam jej na żywo nie widziałem :)
 

Piti81

New member
Witam uprzejmie,
Moim , skromnym zdaniem z kalibracją zrobioną przez fachowca możesz "chwilę" się wstrzymać .
:kom:

Dzięki Accu! Nie owijając w bawełnę i nie przedłużając powiem tylko, że postąpię dokładnie tak jak napisałeś :) Jestem zachwycony tym TV, a jak mawia jeden stary znajomy ojca "nie chcieć lepiej jak jest dobrze" :)))

Pozdrawiam !
 

RHJG

New member
Bez reklam
TV jest super !!! jak mawia jeden stary znajomy ojca "nie chcieć lepiej jak jest dobrze"-i tego się trzymaj bo mądrze znajomy ojca-prawi...
 

tdx

New member
Bez reklam
Też mi się obraz z tego TV podoba, co Ciekawe na standardowych ustawieniach w końcu podświetlenie jest firmowo skręcone na 12 :)
 
Do góry