Telewizor firmy Samsung UE55F8000 Edge LED -pełna recenzja. -

RHJG

New member
Bez reklam
Chciałbym zobaczyć jak ta super czerń wygląda w ciemnym pomieszczeniu...
Kolego żyjesz stereotypami,a co roku jest lepiej.Zapraszam do siebie TV ustawiłem w piwnicy-obok dwie tony węgla,czerń czarna jak ten węgiel.Kużwa bieli nie sprawdzę bo już śnieg stopniał,ale za rok....
 

tdx

New member
Bez reklam
Kolego żyjesz stereotypami,a co roku jest lepiej.Zapraszam do siebie TV ustawiłem w piwnicy-obok dwie tony węgla,czerń czarna jak ten węgiel.Kużwa bieli nie sprawdzę bo już śnieg stopniał,ale za rok....

Heh :) szkoda że nie Masz beczek ze smołą jak dla mnie jest bardziej czarny od węgla :)
A na poważnie to tylko TV, zdjęcia się z samego rana pstryknie i zobaczymy :D tylko tym razem już nie telefonem :)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,moje hobby to fotografia od wielu lat i trudno jest zrobić realistyczną fotke TV.Nie pomyślałem o beczce ze smołą?, a poważnie to jak na LCD-LED jest na prawde b.dobry TV.Samsung zastosował tam parę ciekawych rzeczy,którymi za bardzo się nie chwali ale liczy się efekt a ten jest fajny oprócz CENY....pozdrawiam...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Napiszę krótko .
Dzisiaj mogłem osobiście w markecie MM zobaczyć telewizor firmy Samsung UEF8000 w wielkości przekątnej ekranu 46" i 40" .

Pierwsze moje wrażenia : obraz - bardzo dobry :-|, wygląd - podstawa mogłaby być inaczej zaprojektowana , odniosłem wrażenie , że jest "chybotliwa" , poza tym bez uwag. O dźwięku
trudno się wypowiedzieć , lecz w warunkach domowych ,( 15 m2 -18 m2) , myślę jednak powinno być
dobrze jak na dźwięk z telewizora linii Slim Line .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,nie wiem dlaczego (pewnie matryca)+ inne ważne bajery ale dla mnie subiektywnie Samsung UE 55 F8000 ciut lepiej świeci....od 40,46..
 

SDman

Banned
Witam uprzejmie,

Napiszę krótko .
Dzisiaj mogłem osobiście w markecie MM zobaczyć telewizor firmy Samsung UEF8000 w wielkości przekątnej ekranu 46" i 40" .

Pierwsze moje wrażenia : obraz - bardzo dobry :-|, wygląd - podstawa mogłaby być inaczej zaprojektowana , odniosłem wrażenie , że jest "chybotliwa" , poza tym bez uwag. O dźwięku
trudno się wypowiedzieć , lecz w warunkach domowych ,( 15 m2 -18 m2) , myślę jednak powinno być
dobrze jak na dźwięk z telewizora linii Slim Line .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Witam również uprzejmie
a ja dodam od siebie, że bawiłem sie 55" i szybko zakończyłem -dźwięk był o niebo lepszy w zeszłorocznym DT50 Panasonica , tryb sklepowy absolutnie nie do zaakceptowania, wspomniany Panasonic również wygrywał na moim materiale z USB FHD -szkoda nie mieli pilota do Samsunga.
Dlatego tak szybko ;-).

Pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Co to za "sklep" , który nie udostępnia(nie ma) pilota do zdalnego sterowania telewizorem .
Nigdy nie oceniam obrazu telewizora , gdy jest włączony na tryb :sklep.
Zawsze staram się nawiązać przyjazną rozmowę z personelem danego sklepu ,
aby móc obejrzeć w miarę możliwości interesujące mnie funkcje telewizora.
Telewizorów firmy Panasonic z serii DT50 nie poznałem osobiście , WT50 owszem ,
ale to nie jest wątek o telewizorach firmy Panasonic , więc się nie rozpisuję .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

RHJG

New member
Bez reklam
Cyt;Witam również uprzejmie
a ja dodam od siebie, że bawiłem sie 55" i szybko zakończyłem -dźwięk był o niebo lepszy w zeszłorocznym DT50 Panasonica , tryb sklepowy absolutnie nie do zaakceptowania, wspomniany Panasonic również wygrywał na moim materiale z USB FHD -szkoda nie mieli pilota do Samsunga.
Dlatego tak szybko .koniec cyt;

Tak z ciekawości jak się sprawdza dzwięk w TV w warunkach sklepowych?Przyniosłeś swojego zeszłorocznego Panasonica DT50 z domu postawiłeś obok Samsunga i ??????????????????? i nie dali pilota,co to za sklep???????
 

SDman

Banned
Cyt;Witam również uprzejmie
a ja dodam od siebie, że bawiłem sie 55" i szybko zakończyłem -dźwięk był o niebo lepszy w zeszłorocznym DT50 Panasonica , tryb sklepowy absolutnie nie do zaakceptowania, wspomniany Panasonic również wygrywał na moim materiale z USB FHD -szkoda nie mieli pilota do Samsunga.
Dlatego tak szybko .koniec cyt;

Tak z ciekawości jak się sprawdza dzwięk w TV w warunkach sklepowych?Przyniosłeś swojego zeszłorocznego Panasonica DT50 z domu postawiłeś obok Samsunga i ??????????????????? i nie dali pilota,co to za sklep???????

Sory ja nie mam Panasonica, a 55" cali był w Euro Rtv w Łodzi - 2-3 m dalej, czasami tak bywa, choć nic do sklepu nie mam, że Panowie czasu nie mieli i ja to też potrafię uszanować.
Dźwięk najlepiej na dobrej 320 mp3 i mieć to samo na 2 usb i mamy
porównanie jak trzeba -polecam.
Cóż, ale ten Samsung ma najgorszy dźwięk ze wszystkich liczących się marek w porównywalnym przedziale cenowym.

pozdrawiam
 

RHJG

New member
Bez reklam
Pewnie masz racje,nie znam się na dźwięku.Tylko bez pilota (ma mnóstwo ustawień w menu) to nie ma sensu.Zawsze można jak nie pasuje podłączyć do.......Sorry ale dla mnie liczy się obraz a ten jest lepiej niż OK.pozdrawiam
 

SDman

Banned
Pewnie masz racje,nie znam się na dźwięku.Tylko bez pilota (ma mnóstwo ustawień w menu) to nie ma sensu.Zawsze można jak nie pasuje podłączyć do.......Sorry ale dla mnie liczy się obraz a ten jest lepiej niż OK.pozdrawiam

Oczywiście są różne preferencje, przyznaję to ścisła czołówka i muszę znaleźć czas na testy obrazu.

Pozdrawiam
 

Jimmy

New member
Podstawka

Czy ktoś wie, czy jest możliwość zakupienia tego tv z inną podstawą? Mam ogromną chęć kupna tego telewizora jednak szerokość jego podstawy to 122 cm. Nie zmieści się na większości stolików rtv. Ja mam stolik i tak szeroki bo 107 cm, ale to za mało. Fajny design podstawy miestety nie ma przełożenia na funcjonalność.
 

Jimmy

New member
Dziękuję za radę, ale gdybym miał możliwość powieszenia, nie zawracałbym sobie głowy szerokością podstawy.
 

Piti81

New member
Czy ktoś wie, czy jest możliwość zakupienia tego tv z inną podstawą?

Z tyłu TV są wyprofilowane "kanały" montażowe dla podstawy. Nie wydaje mi się więc aby pasowało tam coś innego niż sobie Samsung wymyślił. Przeglądam też od samego początku AVS Forum i tam również 0 informacji o alternatywach. Dużo ludzi właśnie narzeka na tą podstawę.

Pochwalę się i powiem, że na szczęście w moim przypadku można powiedzieć, że przygotowałem się na wszelkie ewentualności i problemu nie będzie :)
2me1obb.jpg


Chociaż i tak będzie u mnie wisiał na ścianie. Właśnie dojechał uchwyt
ultra slim Samsunga dla tego modelu.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Z tyłu TV są wyprofilowane "kanały" montażowe dla podstawy. Nie wydaje mi się więc aby pasowało tam coś innego niż sobie Samsung wymyślił. Przeglądam też od samego początku AVS Forum i tam również 0 informacji o alternatywach. Dużo ludzi właśnie narzeka na tą podstawę.

Pochwalę się i powiem, że na szczęście w moim przypadku można powiedzieć, że przygotowałem się na wszelkie ewentualności i problemu nie będzie :)
2me1obb.jpg


Chociaż i tak będzie u mnie wisiał na ścianie. Właśnie dojechał uchwyt
ultra slim Samsunga dla tego modelu.

Kot najlepszy :)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Trochę z opóźnieniem ,( bo test ten został napisany 24 kwietnia 2013 r). zapraszam na moim , skromnym
zdaniem fachowo napisaną pełną recenzję telewizora edge LED 3D TV Samsung UE55F8000.
Wszystkich chętnych do zapoznania się z tą recenzją , a która może być pomocna bardzo w ustawieniu
parametrów obrazu;-) dla użytkowników tego telewizora , zapraszam na stronkę:

Test Samsung F8000 : une TV Edge LED presque parfaite … | Haute Définition sur HDfever

gdzie czeka 5-cio stronicowa recenzja.:roll:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

virtuss

New member
Witam,

Mam szybkie pytanie do wlascicieli tego tv.
Czy majac podpieta antene z sygnalem naziemnym (dvb-t) bedzie dzialac pip ?

W sensie czy bede mogl ogladac tvn a na pip miec polsat ?

Czytalem instrukcje ale jest to tak napisane...ze masakra.
"Aby oglądać telewizję jako obraz PIP, jako źródło obrazu dla ekranu głównego należy wybrać wejście
komponentowe lub HDMI. Okno PIP obsługuje tylko sygnały telewizyjne"

Czy to znaczy ze na glownym nie moge miec tv i na pip tez tv ?

dzieki za info
 
Do góry