Telewizor firmy LG LW980S - Nano Full LED.

Woszkowaty

New member
Zakładając kryteria wyboru:
- pasywne 3D
- pełny LED
- minimum 55 cali
to nie ma w czym wybierać.
Ale może faktycznie jest coś na rzeczy i TV nie pokazują się w sklepach, pomimo tego, że teoretycznie m-c temu pojechały do hurtownii. Może w tej chwili LG gryzie się w język, nie wiedząc co z tym zrobić. I może wpłynie to na cenę. To miałoby jakiś sens - mniej stref - mniejsza cena.
 

redlum

New member
Bez reklam
Po co? Napiszą notkę że tamte dane sa na rynek US a europejska wersja jest okrojona (za ktora każą sobie płacić więcej). A i tak znajdą się ludzie co go kupią.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG-NANO-FULL-LED-CINEMA-3D-.jpg

http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/74818-objawienie-roku-w-lg.html
 

Woszkowaty

New member
Nowości nowościami, a 980S dalej nie ma w sklepach. Jeśli cena będzie ponizej 10tys.zł , to 96 bloków będzie do przełknięcia. Parę lat temu pierwsze plazmy Viera 50'' też kosztowały po 15tys.zł.
 

Pikus

New member
Widać koreańskie firmy nie potrafią zrobić telewizora, który miałby obraz wysokiej jakości, to postawili na wymyślenie ładnej obudowy...
 

bluray

Banned
Czy ktoś oglądał na 55LW 980S obraz 3D w trybie wyłączonego TryMotion ?
A takie własnie ustawienie ma zwiekszać radykalnie szczegółowość reprodukcji 3D ?
Ja próbowałem, ale w Saturnie Głębocka nie mogli znaleźć pilota, żeby ten tryb wyłączyć.
Zajmijmy sie oceną flagowego ekranu LG a nie sprawami pobocznymi.



Szkoda prądu na rozpisywanie sie o ilości stref, bo jak widać była to pomyłka producenta. Zdarza się.
 

Woszkowaty

New member
Czy ktoś oglądał na 55LW 980S obraz 3D w trybie wyłączonego TryMotion ?
A takie własnie ustawienie ma zwiekszać radykalnie szczegółowość reprodukcji 3D ?
Ja próbowałem, ale w Saturnie Głębocka nie mogli znaleźć pilota, żeby ten tryb wyłączyć.
Zajmijmy sie oceną flagowego ekranu LG a nie sprawami pobocznymi.



Szkoda prądu na rozpisywanie sie o ilości stref, bo jak widać była to pomyłka producenta. Zdarza się.
Jaka cena w Saturnie za 55'' ? I napisz parę słów - ogólnych wrażeń.
 

bluray

Banned
Ceną nie należy się przejmować w pierwszym tygodniu sprzedaży.
Jako stary wyjadacz napiszę tak:
W sklepie nie da się ocenić w zasadzie żadnego parametru zwłaszcza bez pilota i własnych materiałów video.

Od lat zdażaja się pomyłki wszystkim.
Rynek TV to jak pędzący jeż. Koroiracje nie daja rady z przepływami danych.
Pamietacie logo AVCHD na telewizorach SONY ?
Bo ja pamiętam.
Ile osób zrobiło błąd w tej akcji.
 
Ostatnia edycja:

Woszkowaty

New member
Ceną nie należy się przejmować w pierwszym tygodniu sprzedaży.
Jako stary wyjadacz napiszę tak:
W sklepie nie da się ocenić w zasadzie żadnego parametru zwłaszcza bez pilota i własnych materiałów video.

Od lat zdażaja się pomyłki wszystkim.
Rynek TV to jak pędzący jeż. Koroiracje nie daja rady z przepływami danych.
Pamietacie logo AVCHD na telewizorach SONY ?
Bo ja pamiętam.
Ile osób zrobiło błąd w tej akcji.
Napisz, napisz na ile wycenili. Ciekaw jestem.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Zapraszam do zapoznania się z recenzją tv firmy LG 55LW980S na:
LG 55LW980S [Preview]
Składa się z 3 części.( T , P , R ) Ja wybrałem P - Preview. Pozostałe dwie to T - Teardown oraz R - Review. Wystarczy kliknąć w niebieskim polu literę T lub R aby obejrzeć pozostałe dwie części.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
accu - jak to w dwóch słowach wypadło? Póki co nie mogę z Google-tłumacza skorzystać.

Witam,

Recenzenci z fullhd.gr oceniają ten model telewizora firmy LG pozytywnie , choć oczywiście wyłapali niezgodność ilości stref , które w modelu produkowanym w naszym kraju wynoszą odpowiednio 96 stref a w koreańskim 288. Stwierdzają bardzo dobry obraz w "pasywnym" 3D i stosunkowo dobry dźwięk jak na tak "cienki" telewizor. Stwierdzają nie rozwiązany problem lokalnego sterowania.Do plusów tego telewizora zaliczają płynny , dynamiczny obraz o bardzo dobrej kolorystyce o dużej szczegółowości,brak migotania,głębokość obrazu w 3D jest zadowalająca , przesłuchy bardzo małe,dużo opcji ustawień.To tak" króciutko".:)



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry