Telewizja VECTRA w HD

muriel

New member
Dobrze, że do końca września można skorzystać z okazji, że zmienili w vectrze regulamin i cennik i wypowiedzieć im umowę bez żadnych kar i opłat.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dobrze, że do końca września można skorzystać z okazji, że zmienili w vectrze regulamin i cennik i wypowiedzieć im umowę bez żadnych kar i opłat.

Witaj pracowniku konkurencji na naszym forum. Twe odkrywcze zdanie padło już przed miesiącem.
Dodam, że skorygowano nowe promocje i ceny pozostały niezmienione (względem poprzednich) a podniesiono prędkości odpowiednio z 24/64 do 40/80 i 64/128 na 80/160. Oczywiście wciąż piszę o W-wie.
 

Jawosz

Member
Chodzilo mi o liste w pdfie ze wzgledu na to ze nie chcialo mi sie siedziec prZed tv i sprawdzac jakie maja numery. Poza tym juz wykopalem na stronie vectry.
 

awiakio22

New member
Witam może ktoś z was mi powie po co w dekoderze vectry stb hd vectra-5830cdx są 2 porty usb podłączałem pendrive i nic.
Proszę o odpowiedz pozdrawiam
 

janusz

New member
Bez reklam
Witam może ktoś z was mi powie po co w dekoderze vectry stb hd vectra-5830cdx są 2 porty usb podłączałem pendrive i nic.
Proszę o odpowiedz pozdrawiam
Jeszcze do niedawna były zablokowane. Ostatnio w cenniku Vectry widziałem opcję PVR do tego dekodera za 2 zł miesięcznie. Zapewne po wykupieni można podłączyć pena lub dysk i wykorzystywać dekoder jako nagrywarkę PVR. To moje przypuszczenie, może ktoś potwierdzić?
 

gonzo2000

New member
Witam posiadaczy telewizji vectra , mam pytanie jak oceniacie jakość kanału n-sport SD i HD bo napiszę tak rozumiem iż sieć kablowa wiąże się z dużą kompresją upychania wielu kanałów w paśmie ,ale moim subiektywnym zdaniem słabo wygląda kanał n-sport , HD jest bardziej szczegółowy z racji wyższej hz ,ale mnie chodzi o paletę barw, jakość obrazu to pozostawia wiele do życzenia ,w stosunku do kanału BBC czy innych , dekoder HD firmy ADB , tv plazma panasonic g30 .
pozdrawiam
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jeszcze do niedawna były zablokowane. Ostatnio w cenniku Vectry widziałem opcję PVR do tego dekodera za 2 zł miesięcznie. Zapewne po wykupieni można podłączyć pena lub dysk i wykorzystywać dekoder jako nagrywarkę PVR. To moje przypuszczenie, może ktoś potwierdzić?

Ta opcja dotyczy jedynie dekoderów bez PVR
 

dante78

Member
Od tygodnia jestem posiadaczem Vectry, okolice dolnego-śląska 55 zł 8MB/12 kanałów w HDD.
Niestety nie mogłem być obecny podczas podłączenia Vectry. Kable do Wifi miały iść w inne miejsce, pan co podłączał stwierdził żonie że będzie lepiej jak wszystko będzie w jednym miejscu (trzeba było wiercić otwór w ścianie) i tak na chwilę obecną mam niezły bigos z kablami.

Czy do tych końcówek do modemu itd, co idą w ich kablach, jest potrzeba użycia maszynki czy można je założyć ręcznie? Nie chce na razie tego rozbierać, a muszę zmodyfikować cały układ kabli.

Pierwsze wrażenia, obraz w HDD tragiczny. Co kilkanaście sekund obraz się zacina. Nie może być to wina TV, nowy LG lm670S, zakładałem wcześniej bo u rodziców jest ten sam problem, że będzie to winna TV. Niestety inny TV i ten sam problem, nie idzie na dłuższą metę oglądać kanałów w HDD. Nie wiecie co może być przyczyną, jak to rozwiązać? Bo jak dla mnie to chyba powód od odstąpienia od umowy.

Obraz na niektórych kanałach przypomina czasy 16bitówców, pixele i to nie tylko na moim telewizorze. Większość kanałów ma jednak przyzwoitą jakość.

Jak dla nas, w małej miejscowości alternatywą jest tylko kablówka, ale tutaj abonament kosztuje 99zł z 12MB internetem. Obraz jest zdecydowanie lepszy, nie ma żadnego dekodera tylko karta.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Sprawdź na jakimś kanale HD w opcjach - diagnostyka - poziom sygnału. Jeśli tam jest niski poziom to kanały HD nie będą śmigać płynnie już to przerabiałem.
Najprawdopodobniej jest to przyczyną - słaby montaż.
 

baasior

New member
Ja mam pytanie odnośnie internetu. Myślę nad paczką z 20mb netem ale mam pytanie czy faktycznie chodzi jak 20mb czyli osiąga się transfer ok 2,5mb przy pobieraniu oraz czy często np raz czy 2 w miesiącu zdarzają się przerwy w dostawie... Obecnie jestem zadowolny z dostawcy internetu i nie chce sobie pogorszyć.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
panowie nie wiem czy tak było od początku czy nie bo już zgłupiałem ale gdy dekoder jest na czuwaniu pali się lampka zasilania, co jest dla mnie normalne ale nie pamiętam czy paliła się wcześniej lampka od internetu? Z tego co wiem vectra nie oferuje dostępu do internetu na dekoderach
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jak u Was wyglądał wczoraj mecz w HD ? Ja na obu kanałach miałem masakrę artefaktow. Wszystko co ruchome poruszało się w osłonach antygrawitacyjnych czy czymś takim ...
 
Do góry