Telewizja VECTRA w HD

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jest jakoś 3miesiące od dnia wypowiedzenia, czyli z 3 miesięcznym wyprzedzeniem, czyli moim zdaniem 3 miesiące przed końcem umowy. Ja mam bezterminową umowę mogę zrezygnować kiedy chcę tylko że z 3 miesięcznym wyprzedzeniem
 

gonzo2000

New member
Dzięki za sugestie , mam umowę na 2 lata ,ale dobrze poczytam ją jest jeszcze trochę czasu ,trochę mnie rozśmieszyło jak gość argumentował iż są najbardziej opłacalną telewizją , no tak programów to oni dużo oferują ,ale jakością wiele z nich nie może konkurować z platformami cyfrowymi , mnie nie podoba się obraz na n-sporcie SD , troszkę lepiej w HD ,ale też nie to co u mojego znajomego ma cyfrę + .
Te dekodery ADB to też lipa co jakieś czas wyskakuje błąd nr 8 i znika komunikat ,można by wymieniać , powiedziałem to panu z biura ten swoje ,że za długie kable, stara instalacja , nie chciało mi się dyskutować , bo niby w jakim celu .
Bronią się tym ,że oferują paczki a tym stałe łącze , telefon i to się kalkuluje , jakość tv to już inna bajka i wydaje mi się iż na modernizację i ulepszenie tej sieci kablowej nie ma co liczyć , bo oni szukają oszczędności .
 

bartur

Member
Witam,

Mam pytanie odnośnie rozwiązania umowy. Zagapiłem się trochę bo miałem podpisaną 24 miesiące w połowie stycznia 2011. Założyłem że potem promocja idzie w bezterminówkę, ale nic z tego bo jest zapisane że po 24m umowa jest odnawiana co 6 miesięcy, więc trzeba było się tym zająć zaraz po nowym roku... :(

Czy ktoś ma doświadczenia co do zrywania takich krótkich umów? Muszę czekać do sierpnia czy to ściema infolinii?

A poza tym... chcę się przenieść do UPC bo akurat operują u mnie na osiedlu a z tego co widzę to dość atrakcyjnie stoją ofertowo.
Ma ktoś z Forumowiczów w miarę świeże porównanie? W szczególności interesuje mnie stabilność internetu 30mb i jakość TV HD w stosunku do Vectry? Czy dekodery PVR dużo się różnią? Mój Vectrowy STB jest OK tylko bardzo muli, szczególnie po zmianie platformy jakiś rok temu...

Pozdrawiam
bartur
 

Znakowy

New member
Ostatnio była możliwość zerwania umów, w związku z usunięciem kanałów Viasat Explorer oraz Private Spice z oferty, jeśli tylko miałeś je w swoim pakiecie. Jeśli miałeś któryś z tych kanałów, idź bo BOKu i się pytaj czy jeszcze można, bo jest na to 30 dni od dnia emisji powiadomienia o modyfikacji.
 

bartur

Member
Ostatnio była możliwość zerwania umów, w związku z usunięciem kanałów Viasat Explorer oraz Private Spice z oferty, jeśli tylko miałeś je w swoim pakiecie. Jeśli miałeś któryś z tych kanałów, idź bo BOKu i się pytaj czy jeszcze można, bo jest na to 30 dni od dnia emisji powiadomienia o modyfikacji.


Dzięki Panie Kolego Znakowy !

Spice'a nie miałem na 100% a tego Viasata to nawet nie wiem, nie oglądałem... Mam pakiet Platynowy PVR, jest szansa że to było w pakiecie? Nie mam wykupionych żadnych extra opcji.

Ktoś kojarzy kiedy to wyłączono, tak żeby można jeszcze się na to powołać??

Pozdrawiam i dzięki za pomoc !!
bartur
 

Znakowy

New member
Czy Viasat był w pakiecie Platynowym to ja Ci nie odpowiem, bo z Vectry mam sam internet. Kanały te wycofali z oferty 1 marca. Nie wiem tylko od kiedy liczy się te 30 dni na wypowiedzenie, czy od zniknięcia kanałów, czy od komunikatu o usunięciu tych kanałów, więc idź już jutro się dopytaj.
Poczytaj również to forum:
SAT Kurier • Zobacz wątek - Cyfrowa Vectra
od strony 635 do 638, tam user "james28" rozwiązał tak umowę na paczkę telewizja + internet.
 

gonzo2000

New member
Witam więc tak u mnie umowa jest na czas " nieoznaczony " i rezygnacja z umowy następuje z 1 m-c uprzedzeniem od daty wygaśnięcia umowy .
Tak jest w moim regulaminie .
 

dante78

Member
Witam,

Czy jest mozliwosc pozbycia sie dekodera vectre, a w zamian wykorzystania jej karty w TV zdaje sie to jest wejscie pcmicia?

pozdrawiam
D.
 

gonzo2000

New member
Witam Panowie byłem u siebie w biurze BOK vectry i pokazałem paragraf punkt w umowie ,gdzie jest napisane iż umowę mam na czas nieoznaczony i mogę z jedno miesięcznym terminem odstąpić od umowy .
Na to poinformowano mnie iż posiadam pakiet promocyjny 300minut, net i pakiet hd i że mając pakiet promocyjny , ten punkt - paragraf w umowie nie jest aktualny ,wiążący w tzw. pakiecie paczce promocyjnej .
Innymi słowy mogę dopiero przez końcem terminu kończącej się umowy ,ją rozwiązać .
Dziwne te argumentacje osób " kompetentnych " z BOK vectry , to po cholerę ten punkt jest w umowie , co ma pakiet promocyjny jak umowa jest na czas nieokreślony - nieoznaczony .
Moim zdaniem coś kręcą .
 

pitpawel

New member
Chyba dziś wyłączyli Eurosport i TVP Sport z anteny bez dekodera? Czyli pozostaje tylko TV z dekoderem Vectry, żona nie będzie zadowolona z tego, że przysiądę przed Giro w maju:( U Was działa?
 

r_p_r

New member
Stworzylem wlasna pacze:

Tv
*Zloty HD,
*C+ Platinum,
*Sport na Ostro,

Internet
*10Mb/s

Dekoder
HD (bez Pvr)

-----------------
Cena wyszla jakas kolo 140.

Da rade cos utargowac?
 

ra74

New member
Ostatnio była możliwość zerwania umów, w związku z usunięciem kanałów Viasat Explorer oraz Private Spice z oferty, jeśli tylko miałeś je w swoim pakiecie. Jeśli miałeś któryś z tych kanałów, idź bo BOKu i się pytaj czy jeszcze można, bo jest na to 30 dni od dnia emisji powiadomienia o modyfikacji.

Czy dostajecie listownie informacje o usunięciu kanałów i prawie do rozwiązania umowy ? Bo ja to chyba od ponad roku nic nie dostałem. Mam vipa i mam nadzieję że w związku z nc+ jakieś c+ wypadnie i da sie rozwiązać umowę
 

gonzo2000

New member
Witam , zastanawiam się nad tym czy jeżeli nastąpiła fuzja w postaci nc + , a vectra oferuje również w swoich pakietach n-sport gdzie jak wiadomo są retransmitowane praktycznie wszystkie mecze LM w piłce nożnej , to czy nc + nie zdecyduje się od nowego sezonu bieżącego roku transmitować mecze tylko na kanałach n-premium i canal sport + , wtedy n-sport będzie tylko informacyjny kanałem .
Zmierzam do tego ,że mając już pakiety chyba złoty można oglądać wszystkie mecze LM na n-sporcie w vectrze ,ale chyba nie po to największe cyfrowe dwie platformy się połączyły ,żeby dvb-c vectra w pakiecie złotym oferowała wszystkie mecze LM .
Chyba inne są inklinacje i polityka strategii nc + względem telewizji kablowych - oferujących kanał n-sport ,bo przecież jak wiadomo nc + powstało w celu pozyskania jak największej liczy klientów.
 
Ostatnia edycja:

NORMI

New member
"chyba nie po to największe cyfrowe dwie platformy się połączyły ,żeby dvb-c vectra w pakiecie złotym oferowała wszystkie mecze LM"

Vectra oferuje tylko jeden kanał(Nsport) także wszystkie mecze LM(na żywo) możesz obejrzeć od półfinałów, we wcześniejszych etapach rozgrywek pokazują te mniej ciekawe. Co do tego czy to się zmieni to na razie nie na informacji, ale myślę że nie, bo przecież TVP1 oferuje "za darmo" i w hd połowe tego co kanał Nsport.
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
Stworzylem wlasna pacze:

Tv
*Zloty HD,
*C+ Platinum,
*Sport na Ostro,

Internet
*10Mb/s

Dekoder
HD (bez Pvr)

-----------------
Cena wyszla jakas kolo 140.

Da rade cos utargowac?
Byłem ostatnio w Vectrze, ale aktualna oferta jest nieco gorsza od mojej starej umowy, więc odpuściłem. Dostałem propozycję lokalną (niedostępna na stronie internetowej):
TV platyna HD z PVR (nie jestem pewien czy był też multirioom)
Internet 20Mb/s
za 105 zł
Dodając do tego:
*C+ Platinum,
*Sport na Ostro,
powinno wyjść około 140 zł, więc oferta jest znacznie ciekawsza niż stworzona prze Ciebie paczka. Własne paczki zawsze kosztują 20-30 zł drożej.
 

gonzo2000

New member
NORMI @
"Vectra oferuje tylko jeden kanał(Nsport) także wszystkie mecze LM(na żywo) możesz obejrzeć od półfinałów, we wcześniejszych etapach rozgrywek pokazują te mniej ciekawe. Co do tego czy to się zmieni to na razie nie na informacji, ale myślę że nie, bo przecież TVP1 oferuje "za darmo" i w hd połowe tego co kanał Nsport. "

Zacznę od końca w TVP 1 masz 1 mecz w środę i to wszystko co oferuje TVP 1 , natomiast powtórki- retransmisje są na kanale tvp sport ale w sd .
No i na n-sport masz w dniu relacji meczu 1 transmisję , reszta ( z fazy grupowej na n-premium i teraz obecnie canal sport + ) ,ale powtórki meczów od fazy grupowej, przez 1/8 do finału masz na kanale n-sport , przynajmniej tak jest teraz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry