Telewizja VECTRA w HD

ra74

New member
są jakieś przecieki odnośnie nowych promocji po 01.04 ?
mam hbo sd za 19.90 które mi się właśnie kończy. Teraz jest za 25 + 6 za hd = 31 więc już chyba lepiej kupić z cinemaxem za 35zł. I nie wiem czy brać czy liczyć, żę będzie promo na samo hbo bez cinemaxa
 

janusz

New member
Bez reklam
Raczej nie będzie zbyt szybko, chyba, że Polsat zmięknie. Szkoda bo lubię siatkówkę, ale tylko na tą jedną dyscyplinę musi mi wystarczyć telewizja internetowa.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam mam pytanko do użytkowników vectry jak jest u was z rachunkami przysyłają co miesiąc? czy potrafią przez jakiś czas nie przysyłać a potem od razu trzy rachunki
 

janusz

New member
Bez reklam
Faktury wpływają w dniu wystawienia, zawsze około 10 dni przed terminem płatności. Mailem otrzymasz login i hasło, faktur nawet nie trzeba drukować bo zawierają podpis elektroniczny i można je przedłożyć np. na penie w US przy odliczaniu podatku za internet. Oczywiście można też wydrukować bo są też w pdf.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Co do Polsatów to zapewniam Was, że wejdą nie dalej niż w ciągu 6 m-cy. Przy dobrym układzie to może jeszcze w tym półroczu. Po połączeniu n-ki z C+ sprzedaż CP tak spadła, że muszą szukać klientów po kablówkach. Nie muszę tłumaczyć, która jest największą z "nieobecnych". Jeśli nawet byłby to dodatkowo płatny pakiet (uważam, że to dobre rozwiązanie) to jego cena nie powinna przekroczyć 3-7 zł w zależności od ilości posiadanych usług. Jeśli chodzi o mnie to radzę sobie bez tych kanałów ale przyznaję, że F1 w HD rajcowałaby mnie.
 

janusz

New member
Bez reklam
czyli jest 100% regularność terminowa?
Jak pisałem wcześniej terminowość jest w przypadku faktur elektronicznych (zawsze w dniu wystawienia). Jeżeli jednak chcesz koniecznie papierową to nie odpowiem bo zrezygnowałem kilka lat temu, ale czy ktoś korzystający z tego forum potrzebuje papierowych?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
zawsze można wydrukować hehe, najważniejsze żeby była terminowość bo za jednym razem płacić 3 rachunki to trochę przy dużo
 

yureek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak pisałem wcześniej terminowość jest w przypadku faktur elektronicznych (zawsze w dniu wystawienia). Jeżeli jednak chcesz koniecznie papierową to nie odpowiem bo zrezygnowałem kilka lat temu, ale czy ktoś korzystający z tego forum potrzebuje papierowych?

nie zaprzątanie sobie głowy rachunkami i zlecenie zapłaty przez bank wymaga wysłania przez Vectre, Energe czy PGNiG papierowej kopii, bynajmniej w Pekao SA :)
u mnie Vectra przysyła 3 f-ry, na 3 najbliższe miesiące zawsze na początku 1wszego miesiąca
pozdrawiam
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie weszła genialna cenowo oferta dla W-wy. Jeszcze żeby tylko można było zamiast tel non stop otrzymać 300 min (z netem 64/128 ) to byłoby super.
 

marcinkoleksl

New member
słuchacie szybkie pytanko - czy w dekoderze HD dźwięk leci w stereo na większości kanałów? mam 2 dekodery, ale SD i tutaj niestety, nawet programy muzyczne to mono. jedynie czasem tvn i pokrewne dają w stereo.
jeżeli to tez mono, to nie ma na razie sensu dla mnie brać hd i płacić za dzierżawę tego dekodera, bo nic właściwie więcej nie uzyskuje (tv mam crt).
 

janusz

New member
Bez reklam
Niestety ale dźwięk nie zależy od dekodera (nie wiem tylko czy na SD odbirasz DD5.1, ale to chyba tylko na NG jest). Jak na SD masz mono to i na HD będzie mono. Vectra nie zmienia dźwięku, przesyła go dokładnie tak samo jak odbira z satelity, a sporo stacji nadaje w mono.
 

marcinkoleksl

New member
tak podejrzewałem, ze jeżeli w moim mieści puszczają na SD mono, to i na HD będzie tak samo. jakoś na n-ce np. niektóre kanały muzyczne są w stereo, a w vectrze mono. parodia to mało powiedziane. jutro mam mieć dekoder, napiszę, jak jest. jak będzie mono, dopytam się oficjalnie Vectry, dlaczego robią sobie jaja z klientów? ale pytanie jest otwarte - jak jest w innych miastach z dźwiękiem w sieci Vectra?
 

marcinkoleksl

New member
dostałem dekoder i oczywiscie większość kanałów to mono na dekoderze hd. co dziwne, niektóre kanały są nadawane w DD, a te same na dekoderze SD w mono. vectra to potęga kablowa. najgorszy wq*w jednak zaliczyłem podłączając ten pseudo dekoder do amplitunera. jak ustawisz dźwięk jako DD, to puszcza z optyka 5.1 jak jest dostępne. jak ustawisz na stereo, to puszcza dźwięk tylko po cinchach (nie muszę pisać w jakiej jakości) a po optyku cisza (brak dźwięku PCM). mam ampli z wejściami cyfrowymi, ale stereo, wiec nie mam dekoderów. popisali się totalnie. po zakończeniu umowy do odstrzału.
 
Do góry