TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

pawmikosz

New member
Funkcja ,,Wyrazistość ruchu" nie działa, jest nieprzydatna, bo po włączeniu jej ekran zaczyna migać mimo włączenia funkcji ,,Brak migotania" Czy jest jakieś inne wyjście żeby obie funkcje jednocześnie sprawnie działały?
 

pawmikosz

New member
Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania.
Na razie zostaję na otrzymanej wersji 8.0 i dalej testuję. Ogólnie bardzo mi się podoba i uważam że już nawet na tym etapie jest lepsza i ciekawsza od wersji 7.0.
 

spiewak69

New member
nie czaję czegoś

Witam ...
może ktoś mi powiedzieć czego nie rozumiem.
Mam tv TCL U43P6046.
Miałem androida 6.0 który bardzo fajnie sobie latał. Ale poczytałem na forum że jest już podobno android 8.0

1. czy jest już Android 8 na U43P6046 ? skąd go pobrać?

2. Na tv wyswietlila mi się mozliwość aktualizacji przez sieć - bodajże V8-MT58T01-LF1V373
ale wchodząc na stronę TCL w Moje produkty przy pobieraniu pobiera mi V8-MT58T04-LF1V373
czyli tak jakby inną.
Może ktoś mi wyjaśnić dlaczego tak? oraz jaka jest różnica między tymi dwiema?

3. Przy okazji - do telefonów bardzo przydatna jest stronka xda, a do tego TV coś snię znajdzie? jakieś custom ROM-y? ktoś coś wie?
 

klossowski

New member
1. czy jest już Android 8 na U43P6046 ? skąd go pobrać?

...

3. Przy okazji - do telefonów bardzo przydatna jest stronka xda, a do tego TV coś snię znajdzie? jakieś custom ROM-y? ktoś coś wie?

ad 1. Tak, jest. Napisz do @kiki albo poszukaj na tym forum:)
ad 3. Tak, jest. Np. tutaj:
https://4pda***/forum/index.php?showtopic=835554
 
Ostatnia edycja:

maybee

New member
Cast function doesnt work with DRM protected content. According to DRM Info its says that Google Widewine drm under HDCP Max level is disabled. Anybody with the same error. I has never worked.

The apps that doesnt work is Canal Digital and Yousee. They connect, but stops playing.

Anybody with similar errors?
 

Buzol

New member
Póki co Android 8.0 wygląda dobrze ale jednego błędu mu darować nie mogę.
MX player czy np Kodi nie widzi pen drive (NTFS). Media Center odtwarza bez problemu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ci co nie dostali Proszę na Pw podać maila.
Kolejne wysyłki do wszystkich po powrocie z Ifa z Berlina w poniedziałek.
 

Buzol

New member
Bedą jeszcze poprawki i to niedługo.
Proszę cierpliwie czekać.
Czekam czekam :) Media Center daje radę póki co, ale pozostałe zmiany są na duży plus także już bym do 6.0 nie wrócił. Nie wiem czy to efekt placebo, ale chyba obraz jest lepszy, szczególnie czernie (brak artefaktów).
 

spiewak69

New member
Witam.
Zrobiłem ostatnio update do Android 7... Niestety.
Wróciłem teraz do Android 6 i co włączę tv to mi spowrotem robi aktualizacje do Android 7.

Próbowałem wyłączyć google service ale wtedy nie mogę pobierać aplikacji innych ze sklepu play...
Gdzie znajduje się ten plik z updatem który sam gdzieś sobie pobiera i jak zapobiec temu żeby przy włączaniu tv ponownie nie aktualizował mi systemu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry