TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

palpatim

New member
Ja mam inne pytanie,mam tv tcl u49p6046,kupiłem do tego sounbar ht-rt3 5.1 i za cholery nie mogę go podłączyć przez hdmi. Wiem że w tv hdmi 2 jest zgodne z arc.Może ktoś pomoże,dodam że przez bt nie ma problemu
 

miskz

New member
Kompletnie sknociłem coś w trybie serwisowym, brawo ja. U55P6006, ku potomności, panel ST5461D07-8.

Uruchomiłem tryb warm up (cyklujący kolory), z którego nie mogę się wydostać. Telewizor nie reaguje na jakiekolwiek komendy z pilota, włącznie z przyciskiem zasilania. Odłączenie od prądu nic nie daje, po uruchomieniu telewizor po kilku sekundach wchodzi ponownie w ten tryb.

Macie pomysł jak ten tryb wyłączyć?

Dzięki.

[edit]

NVM, któreś wyłączenie/włączenie jednak pomogło.
 
Ostatnia edycja:

romeczek7

New member
Mam pytanie do właścicieli TCL P60 czy macie w ustawieniach funkcję micro dimming on/off? Jeśli tak, to ile macie cali i jaki system android 6 czy 7?
 

Pneumat2

New member
Tak mi się właśnie zdawało. Może dlatego, że to nie direct led tylko Edge led.



Thomson UC6406 także posiada direct led a matryca jest identyczna ale o dziwo ta funkcja nie została zaimplementowana. Wydaje mi się że TCL zrobiło to specjalnie żeby produkt pod ich szyldem był bardziej atrakcyjny mając funkcję której nie posiada konkurencja.
 

romeczek7

New member
Ciekawe czy jest jakaś różnica jak jest włączona. Poza tym dziwny ten podział przecież to produkt tej samej firmy tylko pod innym szyldem. Bzdura jak z tym dts, którego niby nie ma w Thomsonie a jednak jest.
 

Pneumat2

New member
Ciekawe czy jest jakaś różnica jak jest włączona. Poza tym dziwny ten podział przecież to produkt tej samej firmy tylko pod innym szyldem. Bzdura jak z tym dts, którego niby nie ma w Thomsonie a jednak jest.



Sam jestem ciekawy czemu tej funkcji w Thomsonie nie ma kiedy to identyczne telewizory.. tak czy siak ani android 6 ani 7 nie posiada w Thomsonie opcji Micro Dimming.
 

janusz

New member
Bez reklam
Ciekawe czy jest jakaś różnica jak jest włączona. Poza tym dziwny ten podział przecież to produkt tej samej firmy tylko pod innym szyldem. Bzdura jak z tym dts, którego niby nie ma w Thomsonie a jednak jest.

Thomson jest tańszą marką w koncernie, a TCL droższą (Coś jak Skoda i VW, choć na naszym ryku na razie obie marki TCL-a uznawane są za budżetowe). Z DTS to zajebista sprawa i należy się firmie podziękowania od klientów. Za użycie nazwy DTS musieliby płacić za licencję, a tak działa i TV jest kilka-kilkanaście dolarów tańszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry