TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

firefl

Active member
Bez reklam
sprawdziłem u siebie i też ma matryce od LG, ciekawi mnie tylko jedna rzecz czy ta matryca trzyma te same parametry wyświetlanego obrazu co MVA AU Optronics bo może się okazać że zakupione przez nas telewizory mają tylko możliwość wyświetlania obrazu hdr (tyle że bez HDR) a Picture Performance Index 800 to bzdura wyssana z palca i wtedy wychodzi że towar nie jest zgodny z specyfikacją a ja mogę żądać wymiany sprzętu na zgodny z specyfikacją lub zwrotu gotówki, w każdym razie ostatni raz kupiłem jakikolwiek produkt tej marki

Bardzo mnie ciekawi jak chcesz odnieść się do rzeczywistej wartości Picture Performance Index. Ten współczynnik nie znaczy praktycznie nic. PPI to bełkot marketingowy parametryzowania telewizora i nic więcej.
 

romeczek7

New member
Widzieliście, pojawiła się informacja o poprawce do And7. Jak u kogoś się pojawi i coś się zmieni to proszę o napisanie o tym na forum.
 

ptys

New member
Bardzo mnie ciekawi jak chcesz odnieść się do rzeczywistej wartości Picture Performance Index. Ten współczynnik nie znaczy praktycznie nic. PPI to bełkot marketingowy parametryzowania telewizora i nic więcej.

odnośnie PPI zgoda ale lg to nie jest 10bitowa matryca tylko 8, a na stronie kartonie i wszędzie jest 10bitowa matryca, firma wprowadza w błąd kupującego i powinna zwrócić pieniądze
 
Status
Zamknięty.
Do góry