TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

sulko

Member
Macie coś takiego że na ciemniejszych miejscach obrazu pojawiają się buro-czarne artefakty, wygląda to źle, pomaga poniesienie poziomu czerni do 53-54 ale niestety kosztem utraty kontrastu. Zjawisko to występuje tylko na niektórych kanałach, chyba tych z dużą kompresją. Wcześniej miałem plazmę, oglądałem z tego samego źródła i czegoś takiego nie było.
 

loyd11

New member
U mnie w p60 po aktualizacji do androida 7.0 występują problemy z OSD ekranu (nie znika wskażnik głośności co jakiś czas) i brak ustawień w zaawansowanych obrazu ( temperatura kolorów>własne> balans bieli). Próba wgrania softu ponownie nie pomaga. Możesz kiki to zgłosić + brak sleep timera.
 

kowaltom99

New member
Witam
Jestem na etapie kupna TCL U55P6046 z androidem.
Pytanie do użytkowników - czy ten TV ma DRM?
Mam wykupione w Play usługę PLAYNOW i chciałbym zainstalować aplikację na TV.
Obecnie mam MBOX-a z aliexperes i nie działa mi PLAYNOW właśnie z powodu braku DRM na MBOX.
 

tomasz.k

New member
Witam
Jestem na etapie kupna TCL U55P6046 z androidem.
Pytanie do użytkowników - czy ten TV ma DRM?
Mam wykupione w Play usługę PLAYNOW i chciałbym zainstalować aplikację na TV.
Obecnie mam MBOX-a z aliexperes i nie działa mi PLAYNOW właśnie z powodu braku DRM na MBOX.

DRM na pewno jest bo jest netflix 4k, pytanie jaki system DRM Cie interesuje bo chyba jest kilka na rynku i do tego rozne poziomy maja?
 

Cahir09

New member
Ktoś ma problem z resetowaniem się ustawień diody pod logiem TCL?
Średnio co drugi dzień mi się włącza a w nocy bije światłem że hej:/
Szybki start mam wyłączony, Android 6.
 

sulko

Member
ja wlasnie dzis po kilku dniach uzywania wersji 7.0 zaczalem miec problemy z wifi 5ghz. zastosowalem te twoja apke i nie pomoglo..
Mi też za pierwszym razem się nie udało, próbowałem kilka razy udało się dopiero przy odłączonym kablu lan i wyłączonym wifi, potem restart telewizora. U mnie problem był taki na android 7 że wifi w bardzo długo uzyskiwało adres IP a w momencie uzyskania miałem restart telewizora. Problem z 5Ghz miałem po powrocie na Android 6. Teraz na android 7 wifi działa chyba lepiej niż na początku na android 6 ale muszę zrobić jeszcze pomiary.
 

wookash0

New member
Mi też za pierwszym razem się nie udało, próbowałem kilka razy udało się dopiero przy odłączonym kablu lan i wyłączonym wifi, potem restart telewizora. U mnie problem był taki na android 7 że wifi w bardzo długo uzyskiwało adres IP a w momencie uzyskania miałem restart telewizora. Problem z 5Ghz miałem po powrocie na Android 6. Teraz na android 7 wifi działa chyba lepiej niż na początku na android 6 ale muszę zrobić jeszcze pomiary.

dzieki, sprobuje i dam znac

[edit] niestety, nadal nie dziala. odpalilem ten program kilka razy, restart, wyciaganie kable w roznych kombinacjach. nie moge sie polaczyc do 5ghz. a przez ostatnie kilka dni moglem..

[edit #1] dziala, musialem na routerze przypisac na stale adres ip do MAC kart w TV, teraz router przydziela adres ip poprawnie, wczesniej byly problemy nawet jesli ip adres byl wpisany w TV z palca (statyczny). moze komus to pomoze
 
Ostatnia edycja:

romeczek7

New member
Podbijam pytanie. Mi też zniknęło po aktualizacji. Kiki w dalszym ciągu nie odpowiedziałeś na pytanie co z tym PIP czy PAT. Która aplikacja za to odpowiada?
 
Status
Zamknięty.
Do góry