TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

rafalcool1

New member

grande

New member
Problemy są dalej.Sam android nic nie ma wspólnego z oprogramowaniem TV.
Dalej są tylko są same pozytywy i zachęty do zakupu .
Na nowym nieoficjalnym oprogramowaniu "patent z kalibracją" nieco został "wykastrowany".
Obiecanego oficjalnego oprogramowania na stronie producenta do dziś nie ma.
Rzekomo w innych krajach jest ...a nie ma.
Witam. Dlatego ja na razie się wstrzymuję nad instalowaniem Androida 7, wolę mieć nowy soft gdy słyszę o nie rozwiązanych problemach i pojawieniu się nowych po instalacji 7.
 

grande

New member

romeczek7

New member
Wchodzi oficjalnie czy nie to dla nas użytkowników mało ważne. Bardziej interesuje mnie ilość aplikacji, które w sposób oficjalny można zainstalować ze sklepu play, bo ta praktycznie się nie zmienia. Stabilność oprogramowania funkcji telewizora też nie zachwyca, babci ani kobiecie bym go nie polecił. Firma też nie słucha naszych uwag a co więcej nie mamy żadnego feedbacku z ich strony co jest zmieniane w kolejnych wersjach.
 

nodeb7

New member
kiki zachowujesz się jak sprzedawaca pracujący dla TCL... chwalisz wszystkie telewizory żeby ktoś u Ciebie je kupił

moim zdaniem trudno będzie ci utrzymać taki model biznesowy :)
 

domanwrc

New member
Witam. Dlatego ja na razie się wstrzymuję nad instalowaniem Androida 7, wolę mieć nowy soft gdy słyszę o nie rozwiązanych problemach i pojawieniu się nowych po instalacji 7.

Ja wróciłem do 6. O wiele stabilniejsza niz 7. Ciągle wysypywało mi ustawienia i przestawiało na tryb Standardowy.
 

sulko

Member
Ja wróciłem do 6. O wiele stabilniejsza niz 7. Ciągle wysypywało mi ustawienia i przestawiało na tryb Standardowy.
Ja dokładnie tak miałem na android 6:smile: Pomogła zmiana w zaawansowanych opcjach obrazu: zastosuj do wszystkich źródeł na off.
Ponawiam pytanie, macie coś takiego że na ciemniejszych miejscach obrazu pojawiają się ciemne plamy/artefakty, wygląda to źle, pomaga poniesienie poziomu czerni do 53-54 ale niestety kosztem utraty kontrastu. Zjawisko to występuje tylko na niektórych kanałach, chyba tych z dużą kompresją. Nie wiem czy tylko ja tak mam czy taka uroda lcd, wcześniej miałem plazmę, oglądałem z tego samego źródła i czegoś takiego nie było. Doczytałem na włoskim forum że to jednak może być wada softu.
 

Pneumat2

New member
Na android 7 zauważyłem, że u mnie nie działa wyszukiwanie głosowe.. nie można połączyć się z serwerem Google.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kopytko1

New member
Witam.
Jeden z członków mojej rodziny ze względu na wadę słuchu, oglądając tv korzysta ze słuchawek bezprzewodowych.

Na obecnym tv - stary kineskopowy Philips. Podłączenie słuchawek do gniazda minijack nie powoduje wyciszenia głośników telewizora, dodatkowo gniazdo słuchawek ma własną niezależną regulację głośności.

Mam pytania.
1.Czy podłączenie słuchawek wycisza głośniki?
2.Czy istnieje możliwość podłączenia słuchawek do telewizora TCL P60/C70 w taki sposób aby
głośniki wbudowane nadal działały?
3.Czy używanie słuchawek bluetooth wycisza głośniki?
4.Jeżeli podłączenie słuchawek wycisza głośniki, czy użycie adaptera USB - audio out rozwiąże ten problem?
allegro.pl/adapter-usb-jack-mikrofon-glosniki-sluchawki-i6577059885.html
5.Czy rozwiązanie tego problemu jest możliwe aktualizacją oprogramowania?

Na stronie TCL podają nieaktualne rozwiązanie opierające się na odpowiedniej przejściówce podłączonej do eurozłącza. Brak tego złącza w P60/C70.
Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe tak, aby nie wyłączyć dźwięku w telewizorze?

Gdy podłączysz słuchawki bezprzewodowe do gniazda « słuchawki», dźwięk w telewizorze zostanie wyłączony.
Jeśli chcesz jednak korzystać ze słuchawek nie wyłączając dźwięku w telewizorze, do podłączenia słuchawek do gniazdka eurozłącza musisz użyć przeznaczonego specjalnie do tego celu adaptera (niedostarczonego).
Z góry dziękuję za pomoc.
 

madekp

Member
Ciekawy news ze strony TCL-a po aktualizacji z poziomu tv przez internet ustawienia tv i aplikacje zostają.

TCL Europe - The Creative Life Panie Bogusławie nie ma co się smucić aktualizacja Androida 7.0 jest już dostępna w wersji produktowej tzn. możliwość natychmiastowego pobrania, które wiąże się z powrotem do ustawień fabrycznych telewizora. W celu uniknięcia utraty danych zalecamy poczekać na oficjalną aktualizację, która pojawi się już niebawem.Zespół TCL
 
Status
Zamknięty.
Do góry