TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

rogerten

New member
Witam
Kupiłem ten telewizor parę dni temu i jeden poważny problem jakie zauważyłem to nie wykrywanie przez port USB smartfonów. Dosyć to dziwne bo wykrywa pendrive natomiast podłączałem trzy telefony xiaomi i myphone różnymi androidami od kitkata do 6 i pomimo włączenia opcje USB na telefonie kiedy wchodzę w Media Center mam tylko wykrywany dysk twardy który wcześniej Podłączyłem do innego portu. Próbowałem zmieniać porty trochę pokombinowałem Ale nic to nie daje.
Bardzo byłbym wdzięczny za jakąś sugestie lub odpowiedź
 

Pneumat2

New member
Witam

Kupiłem ten telewizor parę dni temu i jeden poważny problem jakie zauważyłem to nie wykrywanie przez port USB smartfonów. Dosyć to dziwne bo wykrywa pendrive natomiast podłączałem trzy telefony xiaomi i myphone różnymi androidami od kitkata do 6 i pomimo włączenia opcje USB na telefonie kiedy wchodzę w Media Center mam tylko wykrywany dysk twardy który wcześniej Podłączyłem do innego portu. Próbowałem zmieniać porty trochę pokombinowałem Ale nic to nie daje.

Bardzo byłbym wdzięczny za jakąś sugestie lub odpowiedź



Kabel OTG?
 

rogerten

New member
Dysk twardy Toshiba jest na fat32 i TV wykrywa go bez żadnych błędów działa poprawnie natomiast w żaden sposób przez USB nie mogę podłączyć smartfona z Androidem KitKat i szóstka.
Napiszcie jak najlepiej w tym TV przesyłać pliki bo nie wiem czy kupić kabel HDMI przez DLNA próbowałem ale być może nie znalazłem dobre apki.
W poprzednim TV zawsze jakoś najwygodniej było mi przez USB wiem że bo przestarzały format ale przynajmniej nigdy nie było problemów przesyłać.
 

Olsonik

New member
mi po instalacji androida 7 znaaaacznie podniosl sie poziom obrazu. wczesniej jakos nie moglem dojsc do zgody z tym tv. jakby teraz upscaler dla tv zaczal poprawnie dzialac...

lipa jest tak ze pilot musze sprawowac kazdorazowo po wlaczeniu telewizora, wczesniej tego nie bylo, start ustawiony mam na dlugi.

Nabylem klawiature modecom tpk1 i powiem ze szlify/zaoraglenia/tepienie powinny byc takie w pilocie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pewnie prościej, ale nie znaczy to, że ściema.
Zadzwoń do Marka, on wie.

Olsonik
Pilot u nasz działa normalnie.
Coś chyba źle zrobiłeś.
 

loyd11

New member
mi po instalacji androida 7 znaaaacznie podniosl sie poziom obrazu. wczesniej jakos nie moglem dojsc do zgody z tym tv. jakby teraz upscaler dla tv zaczal poprawnie dzialac...

lipa jest tak ze pilot musze sprawowac kazdorazowo po wlaczeniu telewizora, wczesniej tego nie bylo, start ustawiony mam na dlugi.

Nabylem klawiature modecom tpk1 i powiem ze szlify/zaoraglenia/tepienie powinny byc takie w pilocie.
A opcje balans bieli masz i jak z OSD tv nie wiesza się?
 

firefl

Active member
Bez reklam

loyd11

New member
Status
Zamknięty.
Do góry