TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

loyd11

New member
No to upgrade'owałem dzień po dniu. Najpierw do 173 a potem do tego andka 7.
Generalnie wszystko chodzi, nowe menu wymaga przyzwyczajenia, generalnie niewiele się zmieniło.

W szczególności nadal nie widzę żadnej opcji ustawienia sleep timera, co jest już komiczne przy tylu zgłoszeniach. Także minimalny czas do uśpienia przy bezczynności pozostał taki sam - 4 godziny :-(

Powoli tracę nadzieję że kiedykolwiek nasze uwagi w kwestii tak podstawowej funkcjonalności zostaną uwzględnione.

Mam porównanie z Sony i tam radzą sobie z tym bez problemu, co prawda niespecjalnie wygodnie bo opcja sleep timera jest w tym samym miejscu co wejście w menu ustawień, jednak to i tak niebo a ziemia, więc szlak jest przerarty i zupełnie nie rozumiem jak można to było pominąć przy "dużej" aktualizacji.

Przynajmniej tryb sklepowy na razie nie wrócił.

Może ktoś z was znalazł jakąś zewnętrzną apkę działającą na tym Android TV, która dawałaby funkcjonalność sleep timera? Bo ja mam już dość szukania, instalowania, odinstalowywania itd.

Pozdrawiam.

Michał.
Z tym slip timerem to jakaś paranoja, mają nas w 4 literach albo problem nie został zgłoszony. Sony jakoś dało rade dodać tą funkcje już dawno a tez nie było od razu.
 

sulko

Member
Na podstawie tego co tu czytam to szkoda chyba tracić czas na tą aktualizację. Czy naprawili może problem z DTS passthough w Kodi? Może skupmy się na pozytywach, czy może ktoś podać jakiś powód dla którego warto aktualizować oprócz numeru androida?
 

nodeb7

New member
Na podstawie tego co tu czytam to szkoda chyba tracić czas na tą aktualizację. Czy naprawili może problem z DTS passthough w Kodi? Może skupmy się na pozytywach, czy może ktoś podać jakiś powód dla którego warto aktualizować oprócz numeru androida?

Lepszy czas działania na baterii :hihi:

Gdzie są release notes od TCL? :kom:

Ogólnie świat Androida to rzeźnia, po kontakcie z tym TV nikomu tego nie polece. Dobrze że do multimediów używam konsoli, więc Android TV służy tylko do regulacji głośności (co oczywiście laguje).

Sam TV (obraz) jak za tą cenę bardzo dobry, ale nie wiem po co pakują tego Androida wszędzie. Powinni zrobić dobry system do obsługi, a obsługę multimediów zostawić tym co sie na tym znają.
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Ja na twoim miejscu wstrzymałbym się z instalacją nic ona nie wnosi a ślęczeć przy TV i ustawiać wszystko od nowa trochę bez sensu ale to jest moje zdanie i rób jak uważasz.
 

omot

Member
UUU ..słabo że bez sleep timera ..
a PVR pewnie też nie ma ?
Sleep timer oraz tryb budzika to nawet kineskopowe daewoo miały.

Kiki, użyłbyś swoich nacisków aby sleep timera i pvr doimplementowali.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale teraz inne czasy. Wszyscy producenci wycofują się z sleep timera.
Teraz jest Eco , czas bez ruchu i działa.
PVR już pytałem wiele, wiele razy - nie było w planach.
Ale ok. dopytam jutro mailem najważniejszego człowieka w Europie.
 

loyd11

New member
Ale teraz inne czasy. Wszyscy producenci wycofują się z sleep timera.
Teraz jest Eco , czas bez ruchu i działa.
PVR już pytałem wiele, wiele razy - nie było w planach.
Ale ok. dopytam jutro mailem najważniejszego człowieka w Europie.
Oj chyba głupoty piszesz co do slip timera.
 

romeczek7

New member
Tryb Eco to: "Podświetlenie Dynamiczne" nastawisz na "Duże" oraz włączasz "Przyciemnianie mieszane" w ustawieniach obrazu i pobór prądu drastycznie spada. Kiki przykro mi, ale nie zgadzam się z opinią o rezygnacji ze Sleep Timera. Poza tym jaki to problem dołączyć do 4 czy 6 godzin ustawienie 1 godzina.
Ludzie mają prawo uważać, że są zlewani przez tzw fabrykę. Nie ma co czarować rzeczywistości i twierdzić, że coś jest przeżytkiem.
 

janusz

New member
Bez reklam
Jak wykonać aktualizację? Mam plik Update_sign.pkg powinien być zip?

Aktualizacja oprogramowania przez USB
Skopiuj plik V8-T658T01-LF1V143.zip do katalogu głównego dysku USB sformatowanego w systemie plików FAT32
Nie rozpakuj pliku
Włóż dysk USB do portu USB 2.0 telewizora
Wyświetl menu, naciskając przycisk "HOME" pilota zdalnego sterowania:
Wybierz "Ustawienia"
Wybierz "Informacje"
Wybierz opcję "aktualizacja lokalna" i potwierdź klawiszem "OK": telewizor sprawdza plik oprogramowania
Jeśli wszystko OK, pojawi się nowe okno. Potwierdź klawiszem "OK", aby uruchomić aktualizację
Rozpocznie się aktualizacja oprogramowania. Czas aktualizacji wynosi około 10 minut
Po jego osiągnięciu telewizor sam się restartuje.
 

janusz

New member
Bez reklam
Chyba już doczytałem.
- wyłączyć i wyjąć wtyczkę
- odpalić przy wciśniętym przycisku pod diodą
właśnie się wgrywa.
 

wookash0

New member
@Kiki - wiesz moze, kiedy bedzie ten update przez OTA?

I czy ta wersja ktora od was mamy to bedzie taka sama jak ta przez OTA? czy to jest raczej jakas beta?
 
Status
Zamknięty.
Do góry