TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

pstep

New member
Czy wiadomo coś na temat prime video? Panie Marku, coś Pan o tym wspominał, jak aktualnie wygląda sytuacja? Kiedy możemy liczyć na działającą aplikację do testów?
 

firefl

Active member
Bez reklam
telewizor samsung obsługuje 4k idealnie pod netflix. W player nie znajduje nic 4k

Na sofcie v500 player nie znajduje nic w szukajce z 4k w nazwie.
Nie jestem przekonany czy to świadczy braku dostępu do treści 4k.
Na telefonie o rozdzielczości przekraczającej 4k też nie znajduje

@djmarco83 Czy widziałeś gdziekolwiek coś w player z 4k?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Normalnie. Wpisywałem w szukajke "4k" i pokazywały się treści. Nawet jeszcze w moim playerze mam zapamiętane jako nie dokończone obejrzenie to jak będę w domu to zrobię zdjęcie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Na jakim sprzęcie masz 4k?

Sprawdzałem na Samsung z Tizen - nie było. Na tym tv Netflix śmiga 4k.

Szukałem co Player podaje: 4k na pc, Samsung z Tizen i Android.
Na Samsung z Tizen nie znalazło 4k.
 

ted76

Klub HDTV.com.pl
VIP
soft 509 przez usb 2.0 zwiesił się.Próbuje przez 3.0 jakieś porady ?


Poszło przez 3.0
 
Ostatnia edycja:

biedronka1

New member
Czy komuś udało się uruchomić oficjalne, dostępne od niedawna HboGO? Mam Androida 7 - nadal występuje błąd (5.1), jeżeli tak to jaki jest sposób?

Czy mogę prosić o przesłanie przez kogoś softu v509? Mój mail to: slobodan.piotr@o2.pl - pisałem prośbę ale nie dostałem softu.

Dzięki
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czy komuś udało się uruchomić oficjalne, dostępne od niedawna HboGO? Mam Androida 7 - nadal występuje błąd (5.1), jeżeli tak to jaki jest sposób?

Czy mogę prosić o przesłanie przez kogoś softu v509? Mój mail to: slobodan.piotr@o2.pl - pisałem prośbę ale nie dostałem softu.

Dzięki

Chyba u 2-3 osób działa.
Sposób -mieć szczęście :)

soft jest dostępny z forum, d3m udostępnił
 

bumar

New member
NTFS nigdy nie będzie działać na Android 8.0 (Oreo) ponieważ wymaga licencji od Microsofta. Google nie chce płacić. Android 6.0 i 7.0 używał inny bezpłatny sposob który nie działa w android 8.0

v509 balans bieli działa znowu i nie resetuje się:D
Nie wiem czy to prawda bo na Nvidia Shield działa poprawnie obsługa ntfs, no chyba że nvidia zapłaciła...
 

bumar

New member
My tu piszemy o TV TCL a nie Thomson - mimo że bliźniacze są często, to niekoniecznie muszą być w 100% ulepione w ten sam sposób, to raz, dwa to potwierdza to - to o czym napisałem. U wszystkich innych działa, tylko oczywiście nie na TCLu. HBO Go wydało nowe aplikacje na różne systemy smart TV w tym na androidTV - oczywiście na TCLu apka nie funkcjonuje tak jak należy :|:?

Tak, na Nvidia Shield o MiBox działa ok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry