TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

janusz

New member
Bez reklam
Po pół roku użytkowania bardzo udanego softu 353 android 7 zdecydowałem, że już czas na androida 8. Instalacja super, wszystkie aplikacje Kodi wraz z wtyczkami, Tidal na androida oraz wtyczka Master na Kodi, troszkę dłużej zajęło mi wgranie jakiejś przeglądarki (Opera) na którą mogę ściągać i wgrywać apki spoza sklepu google. Chyba już wszystko działa OK. Dzieci już komórkami sterują, mi to pewnie zajmie troszkę.

Pozostała mi jedna kwestia. Jak wyłączyć aplikacje działające w tle, w 7-ce przytrzymywałem przycisk z domkiem i pojawiały mi się wszystkie i mogłem je zamykać. Będę wdzięczny za informacje.
 
Ostatnia edycja:

seger75

New member
.Witam nie chce zakładać nowego wątku wiec spróbuje tu.Moze mi pomozecie.Posiadam tv

TCL u55c7026

Dekoder Cyf.polsatu hd 5500s

Soundbar sony ct380

Problem mój jest w różnicy dźwięku.

Dźwięk z aplikacji tv np (Youtube )jest dużo glosniejszy niż z dekodera Polsatu.

Podłączone mam tak

Dekoter-tv hdmi

Soundbar-tv kabel optyczny

Próbowałem też dekoder-soundbar hdmi
ale nie było większej różnicy. Gdy wyłącze sondbar to w samym tv głośność z obu źródeł jest taka sama .


Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

BARONG

New member
Cześć
Proszę tych, kto ma bezpośredni kontakt ze wsparciem TCL, żeby wgrali NTFS do Android 8. Sam w sobie system jest bardzo spoko w porównaniu do Android 7, ale bez obsługi dyskow NTFS jest do jednego miejsca.
Dziękuję
 

Zenmaster

New member
URL="https://drive.google.com/open?id=1ZynbBWj-Qfdwn01QdWllPJTtTXQBL3Z0"]https://drive.google.com/open?id=1ZynbBWj-Qfdwn01QdWllPJTtTXQBL3Z0

Proszę bardzo :krol:

Hello from Germany an sorry I'm writing in English.

I updated my 65 inch to this version and now I always get "no wifi connection" and wifi turns on and off every few minutes. Is there anyone else with that problem? I tried nvram + factory reset but it doesn't helped. Before I updated I had the last 7 version but the problem there Was, that it doesn't boots up fast and always the slow booting.

My second question is, does anyone else have a white square all around the picture when brightenes is about 90-100 % on dark scenes? it looks like an edge led tv and I have this since I bought it. Thank you in advance for your help : Ich bitte:
 

pitra

New member
Witam,można prosić o link do najnowszej wersji oprogramowania dla tcl u49p6046.
Chciałbym również zapytać w jaki sposób można nabyć kalibrację dla najnowszej wersji?
 
Status
Zamknięty.
Do góry