TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

romeczek7

New member
Panowie ponawiam pytanie a w zasadzie prośbę. Czy mógłbym prosić o kontakt ze mną osobę, która posiada telewizor Thomson 43UC6406 z matrycą inna niż matryca LG?
 

DLUGI321

New member
Netflix nic nie popsuł tylko TCL na 6 wszystko działa cacy a na tej badziewnej 7 już nie po dzisiejszej aktualizacji 336 filmu na Netflx-ie nie idzie obejrzeć bo co chwila tnie

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Netflix nic nie popsuł tylko TCL na 6 wszystko działa cacy a na tej badziewnej 7 już nie po dzisiejszej aktualizacji 336 filmu na Netflx-ie nie idzie obejrzeć bo co chwila tnie

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Nieprawda, ten sam problem był w android 6. Sprawdzałem dwukrotnie. Także po obniżeniu wersji.
 

DLUGI321

New member
To chyba mamy inne TV uwierz że nie doświadczyłem tych problemów ani razu na Androidzie 6 v173

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Co najmniej 2 inne osoby zgłaszały ten sam problem z netflix jeszcze ma androidzie 6.
Dla całkowitej pewności - usunąłem dane logowania z google, wyzerowałem dane netflix i efekt oraz rozwiązanie się powtarza.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Ja również na andku 6 soft 161 nie mam żadnych problemów typu Netflix znikające hasła i resztę co wy opisujecie

ale hasło pewnie wpisałeś kilka miesięcy temu jak apka netlix potrafiła poprawnie zapamiętać hasło albo wcześniej wpisałeś i zapamiętałeś na chrome

Jak hasło jest zapisane do konta google to netflix poprawnie odczytuje w 6 i 7.
Zapamiętać nie potrafi w 6 i 7

edycja: długi321 - odpuszczam dyskusję
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Widać że jednak większość nie ma problemów z Netflix i YouTube na 6 więc wychodzi ze jednak wina jest po stronie 7 nic tylko podziękować TCL za tak badziewna wymuszona na siłę aktualizacje

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

DLUGI321

New member
No i tu jesteś w błędzie z tym hasłem bo wpisywane je całkiem niedawno i wszystko działało a na 7 od strzała już nie dziala

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będzie update do 7,0 - trzeba czekać.
Wolę mieć 6,0 i cieszyć się ty co mam.
A nie na siłę wyciągać 7,0 - żeby mieć 7,0.
 

DLUGI321

New member
Kiki ale na siłę to mas tcl teraz uszczęśliwia ta 7 bo sam się aktualizuje bez możliwości anulowania więc to oni teraz zawalili sprawę z tą aktualizacją

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
ale hasło pewnie wpisałeś kilka miesięcy temu jak apka netlix potrafiła poprawnie zapamiętać hasło albo wcześniej wpisałeś i zapamiętałeś na chrome

Jak hasło jest zapisane do konta google to netflix poprawnie odczytuje w 6 i 7.
Zapamiętać nie potrafi w 6 i 7

edycja: długi321 - odpuszczam dyskusję

Tak hasło wpisałem odrazu rok jak miałem tv czyli rok temu.
 

sulko

Member
Czy dostał ktoś łatkę na a7 na P60 prze OTA ?, nie żebym tęsknił czytając opinie z c70 ale chciałbym wiedzieć czy na p60 też aktualizują.
 

romeczek7

New member
Chociaż mam v143 to u mnie już od dłuższego czasu nie wymusza przejścia na 7 nawet jak wchodzę w "Aktualizacje sieciowe" to dostaję komunikat "aktualizacja nie jest potrzebna!". Mam wrażenie, że teraz priorytetem dla nich jest droższa seria C70 o nas zapomnieli.
 
Ostatnia edycja:

pstep

New member
Witam,
od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem telewizora z serii P60 lub C70. Konkretnie chodzi o modele U55P6046 i U49C7026. Pytanie moje jest następujące - czy warto kupić nowszą serie w modelu U49C7026 kosztem większego modelu U55P6046, ale z wcześniejszej serii? Głównie chodzi o jakość obrazu i dźwięku w materiałach z TVSAT oraz HBOGO, NETFIX i SHOWMAX oraz, ewentualne wsparcie androida i jego obsługę. Ceny są stosunkowo podobne. Z góry dzięki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry