TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

romeczek7

New member
Przejrzyj dobrze ten wątek to go znajdziesz. Nie jestem upoważniony do rozpowszechniania czegoś czego nie jestem autorem. Zwróć się do kiki lub urania.marek
 

kviku

New member
Witajcie
Pozbyłem się problemu z androidem 7 :)
Wymienilem tv na inną sztuke w sklepie gdzie siedzial andek 6 )

Teraz pilna prośba bardzo pilna,nie wiem jakim cudem bawiąc się ustawieniami w aplikacjach androida 6 wyłączyłem jakieś aplikacje androida
i teraz po ponownym uruchomieniu nie startuje android cały czas sie kółka krecą, dziwie się ze android pozwolil mi wylaączyc bardzo potrzebne aplikacje systemu.

Jak teraz można go zresetować ? pilotem ani przyciskiem pod telewizorem nie da się wyłączyć cały czas kółka sie krecą, tylko wtyczka z gniazdka ale to nie zmienia sytuacji.
Czekam na podpowiedz co z tym teraz zrobić
 

kviku

New member
Jak to możliwe zeby sie rozdupczyl, musi byc opcja zeby to przywrocic

Ma ktos tą wersje v173 ? albo skąd ją pobrać, może by udało to się wgrać od nowa
 

loyd11

New member
Ostatnia edycja:

kviku

New member

loyd11

New member
Dzieki wielkie za zainteresowanie, w miedzy czasie zacząłem kopiować plik na usb który pobralem kilka dni temu z zagranicznej strony z forum thomsona i wsadzilem usb do tv i instalacja )

I leci coś wgrywa czekam kilka minut i jest ;) wgrało się
Wgrała mi się wersja 7 androida hehheh tej co nie chcialem

Ta wersja v173 to jest android 6 tak ?
Tak to jest android 6
 

kviku

New member
Zainstalowane śmiga :)

Po zainstalowaniu v173 czyli androida 6 wszystko śmiga jak trzeba, wi fi teraz wymiata:D bo na 7 to była tragedia!

Wi-fi ledwo co dawało radę, a jak włączyłem 4k z youtube nie dało się oglądać bo przycinało co sek

Stwierdzam ze ta wersja 7 nic nie poprawia, ale bardzo psuje.

Sam fakt ze plik instalacyjny 7 ma 1.15Gb a 6 ma 1.30Gb więc ta 7 jest okrojona
 
Status
Zamknięty.
Do góry