TCL Seria C70

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
kiki wrzuciłeś te filmy z C70?włącz pierwszy lepszy canal+sport czy eleveny i tam coś nagraj jak masz te kanały
 

rumbuc

New member
Cześć,
proszę o pomoc w namierzeniu źródła problemu.
Od 2 tygodni cieszę się modelem 55TCLc70.
Po podłączeniu TV kablem SPDIF do amplitunera Denona w czasie słuchania muzyki z Youtube pojawiają się trzaski przy niskich tonach (bas). Co ważne przy słuchaniu tego samego utworu także na YouTube z PS4PRO podłączonym przez HDMI do amplitunera problem nie występuje. Kolejna dziwna sprawa to nie ma możliwości wyciszenia TV i jednoczesnego puszczania głosu przez kabel SPDIF do aplitunera. Musi być przynajmniej 1 na skali głośności TV, aby płynął dźwięk. Przy MUTE głos nie płynie. Może ktoś z Was już trafił na podobny problem i jest mi w stanie podpowiedzieć rozwiązanie? Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

maciejczapla

New member
Zawsze 100Hz jest 100Hz.
Model 75C70 jest 100Hz.
Model X2 jest 50Hz.

Kiki, aby powiedzieć że jest on 100Hz to najpierw trzeba go mieć na miejscu... Miałeś okazję go widzieć/mieć? Bo wypowiadasz się i recenzujesz tak jakbyś miał go już u siebie, albo miał okazję oglądać co jest bzdurą. A co do 100Hz, poczekajmy , a wyjdzie w praniu.

W zeszłym roku już na grubszym spotkaniu dla PH i nie tylko w Żyrardowie, były zapewnienia że wszystkie modele na 2017 będą mieć androida oraz 100hz.... i połowa tej informacji się sprawdziła, druga połowa już nie koniecznie.....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dane przedstawił na spotkaniu dziennikarzy Szef produktu na Europę i potwierdził , że jest 100Hz w modelu 75".
Informacje z konferencji masz te same na różnych portalach.
Jeśli chcesz obrażać to zrobiłeś to ostatni raz.
Wypowiadam się bo mam zaufanie do P Marka Maciejewskiego.
Więc swoje podejrzenia zachowaj dla siebie.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Właśnie wróciłem z miasta i w końcu DOPIERO zobaczyłem tego TCL-a p60 i moje wrażenia są kapitalne...powiem szczerze że należą się brawa dla TCL-a , dla mnie obraz BAJKA , na mnie zrobił spore wrażenie , akurat leciał mecz jakiś tam Barcelony i oglądałem z pół godziny i ja nie widziałem żadnego smużenia,kompletnie NIC...jeśli ktoś coś tam widzi....to chyba wzrok mu się po prostu psuje albo ma lipny egzemplarz...jeśli ten TCL C70 ma jeszcze lepszy obraz to on namiesza tak jak pisał gmeru z tamtego forum
 
Ostatnia edycja:

GleNinja

New member
kiki - nie ma się co denerwować.
kolega chce powiedzieć, że nie wszystko co jest mówione przed premierą, nie wszystko co zapewnia dana firma, jest potem w stanie faktycznym.

Ja ze swego czasu pamiętam, jak Sony chwaliło się, że jako pierwszy wprowadzi telewizory 3D na rynek - miało to zrobić za jakiś czas
A potem suprise - pierwszy pokazał 3D Samsung- który w tamtym czasie był najprężniej działającą firmą RTV/AGD.

informacje o np 4K też czasami producenci stosują nieco na wyrost.
piszą w słabszych modelach że jest 4K, a potem w testach okazuje się że te 4K mają tylko w obrazie statycznym, w ruchomym już jest nieco mniej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja się nie denerwuję i szanuję wszystkie wypowiedzi jeśli ktoś dyskutuje merytorycznie. Jeśli ktoś wie lepiej niż szef szef produktu TCLa na Europę to niech poda źródło i nie obraża, że ktoś pisze bzdury.
Oceniajmy wypowiedzi po działaniach a nie zarzucajmy każdemu przed sprawdzeniem "bzdur".
Telewizor 75C70 ma mieć matrycę natywną 100hz.
 

Fabus

New member
Cześć,
proszę o pomoc w namierzeniu źródła problemu.
Od 2 tygodni cieszę się modelem 55TCLc70.
Po podłączeniu TV kablem SPDIF do amplitunera Denona w czasie słuchania muzyki z Youtube pojawiają się trzaski przy niskich tonach (bas). Co ważne przy słuchaniu tego samego utworu także na YouTube z PS4PRO podłączonym przez HDMI do amplitunera problem nie występuje. Kolejna dziwna sprawa to nie ma możliwości wyciszenia TV i jednoczesnego puszczania głosu przez kabel SPDIF do aplitunera. Musi być przynajmniej 1 na skali głośności TV, aby płynął dźwięk. Przy MUTE głos nie płynie. Może ktoś z Was już trafił na podobny problem i jest mi w stanie podpowiedzieć rozwiązanie? Pozdrawiam!

Heja,

mam dokladnie tak samo w C60 (i podejrzewam ze wiele osob tak ma). Najprawdopodobniej wina oprogramownia. Trzeba czekac na update.
Ja to tymczasowo rozwiazalem podlaczajac dzwiek Wejscie_sluchawkowe -> AVR. Niestety mozna zapomniec o Dolby itp.

Niestety moze sie zdarzyc ze po wylaczeniu TV (jak wlaczone jest szybkie uruchamianie) nie bedzie dzwieku.
 

FoX88

New member
Szczerze mówiąc to liczyłem na jakiś chociaż 2-minutowy fragment meczu. Taki ze środka meczu (tj. nie wybrane slajdy powtórkowe) w jakości HD (tj. nie dema technologiczne 4K)
 

enocyl

Banned
Ale słabo. Miałby być filmy, a jest jeden niespełna 30 sekundowy filmik. Gdyby to chociaż był normalny mecz, a nie jakieś demo :/
 

Waldorff

Member
Na dodatek takie dema są najczęściej nagrywane z większą ilością klatek, aby zrobić lepsze wrażenie płynności w sklepach.
 
Do góry