TCL Seria C70

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
nie kasuj moich wpisów CZAS NAPISAĆ IM PRAWDĘ...tchórze ukrywające się pod różnymi nickami na pewno z gimnazjum,codziennie robią burdel.Chyba nie pracują,telewizor TCL znają z obrazków od to tacy znaffcy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Proszę trzymać się tematu - off top będą wszystkie niestety kasowane bo robi się bałagan.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
to nie ja zacząłem , banować i tyle...zakładają nowe konta by robić syf...nie idzie normalnie dyskutować,czekam na opinie kupujących a Ci wchodzą tu i robią wszystko by nowi od Ciebie go nie kupili CHOĆ TAMTE FORUM POLECA BARDZO TEN TELEWIZOR !!!!!
 
Ostatnia edycja:

Desverger

New member
Chłopie uspokój się. Nikt tu kont nie zakłada po to by ten TV negować. A dwa wyrażaj się jak człowiek. To nie forum piłkarskie byś takimi słowami rzucał. Nawet gdyby ktoś pisał nie wiadomo co o tym TV to nie wypada w odpowiedzi używać takich wulgaryzmów jakimi zacząłeś pisać. Nikt ty Ciebie nie obrażał. Sam zacząłeś wszystkim wygrażać. Sam jestem zainteresowany tym Tv i chcę się jak najwięcej dowiedzieć. Im więcej testów tym lepiej. W sklepie go nie ma więc jak go poznać bliżej. Ci co kupili trochę skąpo piszą więc człowiek testy czyta.
 

PitD

New member
Ci co kupili trochę skąpo piszą więc człowiek testy czyta.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie tego TV w miarę swoich możliwości mogę co nieco o nim napisać. Zaznaczam jedynie, że posiadam wersję 55'', nie posiadam satelity, ani innych peryferiów typu kino domowe, konsola itd(poza zew. dyskiem twardym 1,5 TB USB 3.0). Mogę jedynie wypowiedzieć się subiektywnie, gdyż nie posiadam jakichś specjalistycznych narzędzi do mierzenia jakości obrazu, opóźnienia czy innych tego typu rzeczy.
 

tomwega

Member
Ma matrycę 120 Hz i jest dostępny za 10.999 zł
Cena ok.Jestem ciekawy jak on wygląda?Może masz jakieś zdjęcia,a jeszcze lepiej filmik.Wymienilbym go chyba na mojego sony 75 W855C,chociaż nie ma 3D.Powiem,że mnie kusi ale z tego sony jestem bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro będzie kilkanaście filmów i same sportowe.
Jestem jutro od rana - więc jak jakieś konkretnie to proszę pisać
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 75C70 - zdjęcia masz na stronie producenta.
Na żywo wygląda ładniej niż na zdjęciach.
 

marekkomarek

New member
Posiadam C70 (wersja 55 cali) od tygodnia (od weekendu wisi na ścianie i działa).
Nie jestem specjalistą w kwestii sprzetu RTV, niemniej kilka rzeczy mogę na temat samego urządzenia powiedzieć. Jedyne porównanie jakie mam to mój poprzedni TV (40" markowany przez IKEA, wyprodukowany przez TCL).
Wykonanie C70:
Spasowanie elementów, użyte materiały, design - tutaj nie mam nic do zarzucenia. Całość jest świetnie spasowana, ramka ze szczotkowanego aluminium wygląda świetnie i nadaje całości eleganckiego sznytu. Do tego ten czarny soundbar też robi dobre wrażenie.
Ilość i umiejscowienie wszelkiego rodzaju portów wejścia/wyjścia także bez większych zastrzeżeń. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to brak wyprowadzenia chociaż jednego USB bliżej krawędzi TV. W momencie kiedy wisi na ścianie na uchwycie odstającym jedynie kilka cm to ciężko włożyć pendrive'a.

Działanie samego Androida także bardzo OK. Nic się nie przycina, aplikacje (te preinstalowane, jak i pobrane ze sklepu) śmigają płynnie. Póki co nie uświadczyłem żadnej zwiechy ani restartu.

Matryca: Jak dla mnie świetnie oddaje kolory - są żywe, nasycowe, czerń jest czarna. Mam jedynie drobny problem z bielą. Na jednolitym białym ekranie zdaje się zauważać ciemniejsze plamy (o ile pamiętam to w górnej części ekranu, bardziej na rogach). Są to jednak dość marginalne różnice.

Płynność wyświetlanego obrazu. Tutaj moim subiektywnym zdaniem lepiej wypada stary TV z IKEA. Obraz wydaje się być na nim płynniejszy. Chociaż C70 przy oglądaniu filmów naprawdę nieźle sobie radzi. Sportu nie oglądam, więc się nie wypowiem.
Konsole do gier (póki co mam jedynie PS3 i Switch'a) podłącze dopiero po remoncie (leżą gdzieś w pudłach). Niestety brak dostępu do PS4 PRO uniemożliwia mi sprawdzenie trybu HDR w grach.

W 4K oglądałem do tej pory jedynie filmy z YT (głównie demówki różnych producentów TV), jak znajdę trochę wolnego czasu w weekend to postaram się pobrać coś na pendrive i sprawdzić HDR.

Btw: czy ktoś mi powie do czego służą 4 zdejmowane rolki przymocowane do klapki/zaślepki portów z tyłu TV? :)
 
Ostatnia edycja:

enocyl

Banned
Posiadam C70 (wersja 55 cali) od tygodnia (od weekendu wisi na ścianie i działa).
Nie jestem specjalistą w kwestii sprzetu RTV, niemniej kilka rzeczy mogę na temat samego urządzenia powiedzieć. Jedyne porównanie jakie mam to mój poprzedni TV (40" markowany przez IKEA, wyprodukowany przez TCL).
Wykonanie C70:
Spasowanie elementów, użyte materiały, design - tutaj nie mam nic do zarzucenia. Całość jest świetnie spasowana, ramka ze szczotkowanego aluminium wygląda świetnie i nadaje całości eleganckiego sznytu. Do tego ten czarny soundbar też robi dobre wrażenie.
Ilość i umiejscowienie wszelkiego rodzaju portów wejścia/wyjścia także bez większych zastrzeżeń. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to brak wyprowadzenia chociaż jednego USB bliżej krawędzi TV. W momencie kiedy wisi na ścianie na uchwycie odstającym jedynie kilka cm to ciężko włożyć pendrive'a.

Działanie samego Androida także bardzo OK. Nic się nie przycina, aplikacje (te preinstalowane, jak i pobrane ze sklepu) śmigają płynnie. Póki co nie uświadczyłem żadnej zwiechy ani restartu.

Matryca: Jak dla mnie świetnie oddaje kolory - są żywe, nasycowe, czerń jest czarna. Mam jedynie drobny problem z bielą. Na jednolitym białym ekranie zdaje się zauważać ciemniejsze plamy (o ile pamiętam to w górnej części ekranu, bardziej na rogach). Są to jednak dość marginalne różnice.

Płynność wyświetlanego obrazu. Tutaj moim subiektywnym zdaniem lepiej wypada stary TV z IKEA. Obraz wydaje się być na nim płynniejszy. Chociaż C70 przy oglądaniu filmów naprawdę nieźle sobie radzi. Sportu nie oglądam, więc się nie wypowiem.
Konsole do gier (póki co mam jedynie PS3 i Switch'a) podłącze dopiero po remoncie (leżą gdzieś w pudłach). Niestety brak dostępu do PS4 PRO uniemożliwia mi sprawdzenie trybu HDR w grach.

W 4K oglądałem do tej pory jedynie filmy z YT (głównie demówki różnych producentów TV), jak znajdę trochę wolnego czasu w weekend to postaram się pobrać coś na pendrive i sprawdzić HDR.

Btw: czy ktoś mi powie do czego służą 4 zdejmowane rolki przymocowane do klapki/zaślepki portów z tyłu TV? :)
To jest rzeczowa opinia, bez idealizowania na temat płynności i innych wad. Po prostu plusy i minusy jakie posiada praktycznie każdy telewizor. Zadowolenia życzę w użytkowaniu tego jak by nie było dobrego TV :)
 

Desverger

New member
I o to chodzi. Podawajcie swoje spostrzeżenia odnośnie tego TV. Takie opinie zwykłych użytkowników też są bardzo miarodajne. Trochę mnie zmartwiłeś tą płynnością. Aktualnie mam Samsunga 100Hz i jestem z niego bardzo zadowolony (płynność, ostrość, reprodukcja barw) ale czas już zmienić Tv. Zależny mi głównie na dostępie do Netflix, filmach, sporcie i PS4 - chciałem aby nowy nie ustępował staremu. Cena jest atrakcyjna ale jeżeli uznam że nie spełnia wymagań trzeba będzie sporo dopłacić aby kupić samsunga seria 8 lub sony xe9... w 65 calach. Ciekawe co pokaże nam X2. Szkoda, że też ma być 60Hz.
 

enocyl

Banned
Wszystko wyjdzie w praniu :D Dobrze by było zrobić porównanie 75" vs mniejszy model, żeby zobaczyć jak duża jest różnica.
 
Do góry