TCL Seria C70

Kraczykruk

New member
Dzisiaj byłem w gościach i przez chwilę miałem okazję pobawić się telewizorem Philips 43pus6401/12 który też już dostał Androida 7 - dokładniej 7.1.2 i mnie kompletnie zatkało. Sprzęt który jest gorszy, ma mniej RAMu i mniej pamięci wbudowanej śmiga zdecydowanie szybciej niż nasze TV :(
Pamiętam początki Philipsa jeszcze z Androidem 6, gdzie nie dało się wybrać jakiejkolwiek opcji bez 2 sekundowego laga... Tak z ciekawości zajrzałem na stronę techniczną Philipsa i okazuje się, że wspierają swoje TV już dwa lata i wydali 14 aktualizacji systemu!
 

DLUGI321

New member
Zgadza się są święta ale sam obiecał że jak otrzyma to będzie testował przez święta więc chyba pytanie jest jak najbardziej na miejscu

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

PawelTBU

New member
To ze ktoś w święta zapytał nie znaczy że wszyscy wszystko rzucą żeby odpisać. Treść nabierze mocy prawnej to i sprawozdanie z testów się pojawi [emoji16]

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 

DLUGI321

New member
Która też podejrzewam niewiele zmieni wręcz przeciwnie dojdą nowe bo TCL dodaje jakieś mało przydatne funkcje a te problemy które są zgłaszane przez większość użytkowników są olewane. Tak jak ktoś już napisał aż strach pomyśleć jak będzie działał android z AI w wydaniu od TCL tam to dopiero będą się sypaly błędy :) jak oni do tej pory nie potrafią naprawić obecnych błędów

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

DLUGI321

New member
Kiki pracują już od roku i jak narazie nic im się nie udało jakoś naprawić z dotychczasowych błędów więc nie ma się co dziwić że ludzie są niezadowoleni z dotychczas wydanych nic niewnoszacych aktualizacji a tu już zaczynają się chwalić AI które moim zdaniem pokaże jak słabi są programiści z TCL-a

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 
Do góry