TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Lichu

New member
Dopiero co wrzuciłem wersję V620 a tu kolejna, właśnie zainstalowana. Dziwi mnie fakt, ze na oficjalnej stronie TCL nadal widnieje wersja V606. Po wgraniu V620 TV głupiał, ale pomógł reset z menu serwisowego. V623 na pierwszy rzut oka zmian nie widzę, być może coś w działaniu się zmieni, pora testować. Nie wiem jak u Was ale na starszej wersji V606 podczas słuchania radia można było nacisnąć te 3 poziome kreski i z menu wyłączyć ekran. Teraz to nie działa, trzeba wchodzić na obkrętkę przez "zębatkę" w ustawienia dźwięku itd.
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Dziwi mnie fakt, ze na oficjalnej stronie TCL nadal widnieje wersja V606. (...)V623 na pierwszy rzut oka zmian nie widzę

Nie ma się co dziwić - to wersje serwisowe. Poprawiają jakieś zgłaszane bugi, które niekoniecznie każdemu występują.
To też się wiąże z brakiem widocznych zmian.
 

ulan

Member
hmmm czy mi się wydaje ale zauważyłem ze pojawiło się coś czego wcześniej nie widziałem, mianowicie: Konto TCL zaloguj się, tego wcześniej nie widziłąm, ale nie wiem o co z tym chodzi i co to daje???
właśnie wgrywam nową wersje 623.
 

Koksela

New member
hmmm czy mi się wydaje ale zauważyłem ze pojawiło się coś czego wcześniej nie widziałem, mianowicie: Konto TCL zaloguj się, tego wcześniej nie widziłąm, ale nie wiem o co z tym chodzi i co to daje???
właśnie wgrywam nową wersje 623.

Miałem to w v620 ale co to konto daje to nie wiem.
 

ulan

Member
że mogą lepiej śledzić to wiadomo ;)
zalogowałem się i hmm wielka pustka, nie wiem do czego ma to służyć ale nic nie pojawia się po zalogowaniu się, można przeczytać informacje prawne i dowiedzieć się jaki ma się adres mail i nic więcej
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
U mnie przy próbie wgrania v.623 wyrzuca komunikat "Walidacja pliku aktualizacji nie powiodła się...."
Co robić?
 

firefl

Active member
Bez reklam
ściągnąć jeszcze raz, może to jakaś podróba...
czy jakie (1) nie dodało w nazwie?
 
Ostatnia edycja:

Wojtasban

New member
Przy uruchamianiu zawsze jest tak że jak szybko wejdziemy do androida to jeszcze przez chwilę słychać głos z programu tv potem już normalnie tak jest od wersji powyżej 609
 

coobah

Member
Bez reklam
ściągnąć jeszcze raz, może to jakaś podróba...
czy jakie (1) nie dodało w nazwie?

No nie, to nie to.
Próbowałem ściągać raz jeszcze, próbowałem wgrać z Pendrive i dysku USB (zawsze z obu szło...), przywróciłem TV do fabrycznych, bez rezultatu.
Będę walczyć jak znajdę opinię, że jest jakaś widoczna różnica względem v.620
 

stasiof

Member
2021-02-10-234507.png
 

coobah

Member
Bez reklam
Przecież to jest tylko serwer AS. Nigdy nie robiło różnicy skąd soft był ściągany.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

coobah

Member
Bez reklam
Jeszcze popróbuje może jutro.
Poczekam na innych wrażenia, może na 4pda coś wpiszą..
Kontakt znam mimo, że nie korzystałem jeszcze :)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Wojtasban

New member
Przede wszystkim nie ma zamulenia po włączeniu tv takiego jakie było i chyba sobie wkręcam ale kablówka jeszcze lepiej wygląda
 

coobah

Member
Bez reklam
Wczoraj zassałem ten v.623 poprzez Internet Explorer (do tej pory przez Chrome) i aktualizacja poszła od strzała.
W porównaniu do v.620 nie widzę różnicy w jakości obrazu.
W aplikacji SmartTubeNext nie ma przycięć na 4K HDR.
W sumie to nie wiem czy na wcześniejszych softach były ;)
 
Do góry