TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

firefl

Active member
Bez reklam
Ale chyba jest stabilne. Nie jest niestety bezbłędne. Ale jak mówi starożytne przysłowie "nie ma programów bezbłędnych, czasem są nie w pełni przetestowane"
 

Wojtasban

New member
Jedyne co tu mi nie pasuje to jak bardzo szybko przełącza się kanały w górę lub w dół to wyświetla przez chwilę informacje o innym kanale niż ten który jest docelowo tak jakby zamulilo i tylko to, wiele rzeczy nie testowałem z dźwiękiem bo nie podłączałem do amplitunera, ale na tą chwilę jest bardzo dobrze.
 

kuba1967

New member
Hej Panowie i Panie
mam model 55ec780 soft 616
Jak wyłączyć lub odinstalować niechciane apk
W ustawieniach pokazuje mi 45-50 działających aplikacji w tle
W ustawieniach gdzie teoretycznie można je zamknąć w tle nie dziala
 
Ostatnia edycja:

ulan

Member
najeżdżać na ikonkę apki trzeba przetrzymać chwile przycisk ok, wtedy wyświetli się menu i tam będzie opcja odinstalowania
 

kuba1967

New member
To działa tylko na apk pobranych i zainstalowanych ze sklepu a mi chodzi a zbędne programy dodane przez TCL. Program Ochrona TV zamyka kilka ale do pomownego uruchomienia tv.
 

EMR9

Member
Witam fajnie działa ten soft 620 głos bez opóźnienia doszła opcja w menu konto tcl i opcja hdmi-cec też chyba nazwę zmieniła TV 55 EP-680
 

Wojtasban

New member
Bug na HLG ale wcześniej też występował ale nie tak mocno, na jasnych obiektach artefakty ciemne czyli w miejscach mocnej bieli, czy ktoś używa słuchawek wpinanych do USB ja mam turtle Beach i gdy są podłączone niemożliwe jest odtworzeni materiału 4k na Netflix, na YouTube przycina, filmy rączej da się obejrzeć z jakiegoś odtwarzacza
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Wczoraj na Netflix oglądałem film Cząstki Kobiety w Dolby Vision.

Uprzejmie donoszę, że Netflix już nie zaczyna przycinać po 20 minutach oglądania filmu bez pauzy...
..... a zaczyna przycinać po 28 minut oglądania filmu bez pauzy. Wtedy standardowo: pauza na sekundę i puszczamy dalej.

V.620 65EP680
 
Do góry