TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

andyd970

Member
Netlix ma Dolby Vision i ta kalibracja nic nie daje.Lepiej sobie samemu ustawić obraz po siebie i będziesz zadowolony , ja też nie używam tej kalibracji.
 

EL-Manuel

New member
Nowy soft V376 - działa dobrze (nie przerywa)Smart IPTV oraz szybciej dekoduje kanały z modułu canal+.

A jak wygląda sytuacja z połączeniem po kablu? U mnie na wszystkich wersjach softu, tych które mają wersję zabezpieczeń z lutego nie wykrywa połączenia LAN jak wygaszę TV model 50c715 (przy włączonej funkcji szybkiego uruchamiania). Po ponownym włączeniu go, brak sieci. Pomaga tylko wypięcie - ponowne podpięcie wtyczki LAN lub "twarde" wyłączenie i włączenie ponownie. Też tak macie?
 

d00lar

Member
nie ja mam po kablu tyle ze 55' ale to raczej bez znaczenia
soft chyba 321 ale na wczesniejszym co był oryginalnie tez nie było problemów
czasem faktycnzie jak sie wybudzi to pisze ze brak polaczenia z netem na ekranie startowym
ale odpalam yt czy netflixa i jest ok
 

Yahoou77

Member
Hej Panowie (i Panie jeśli tutaj są), jakie macie zdanie na temat oficjalnego, dostępnego do pobrania na polskiej stronie TCL softu 363-1? Działa wszystko stabilnie na EP680? Nie przycina Netflix, Prime Video? Kolory, dźwięk są ok?

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Dobra sam sobie odpowiem, może komuś się przyda...
Soft 363-1 na moim 65EP680 działa stabilnie. Netflix i Prime Video nie tną na razie, wszystko jest płynnie. W stosunku do v258 na Prime Video napisy działają poprawnie, bez opóźnień.
Obraz na wszystkich źródłach jest jakby nieco ładniejszy, tzn. kolory jakby bardziej nasycone.
I wisienka na torcie: W końcu działa poprawnie AirMouse w pilocie RC-603S. Na sofcie v258 nie działało to wogole, teraz działa bardzo fajnie.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

d00lar

Member
Posiadam ten model (55ec780) i roznica w dzwieku jest bardzo odczuwalna dlatego wrocilem do v321.
Nikt nie pisal o problemach w EP680. Moze dlatego ze posiada on inne glosniki (nie Onkyo)

ja mam c715 ale soft ten sam natomiast mimo że soundbara niema to naprawdę ku memu zaskoczeniu gra 10x lepiej niż mój poprzedni philips.

testował ktoś na c715? też dźwięk się pogarszał ? czy to tylko o soundbary chodziło ?
 

Yahoou77

Member
Nie wiem jak w innych modelach, ale w EP680 na sofcie 363 ze strony TCL dźwięk jest naprawdę dobry (zresztą na poprzednim, który używałem, czyli 258 było podobnie). Tzn. dialogi są bardzo dobrze słyszalne i generalnie niczego nie brakuje. Choć podczas oglądania filmów, koncertów i muzyki korzystam z kina domowego, to podczas "zwykłego" oglądania głośniki tv dają radę.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

maciekmm

Member
Byc moze problem dotyczy tylko modeli z soundbarami. Latwo to mozna sprawdzic. W menu dzwieku dla tonow wysokich przechodzac miedzy opcjami niska a srednia nie ma wlasciwie zadnej roznicy. Przejscie na wysoka powoduje natomiast bardzo duza zmiane. Nie ma tak jakby sredniej wartosci ktora jest wyraznie slyszalna w poprzednich softach
 

EMR9

Member
Witam można prosić o link do softu pod tv 55 EP680 android 363 i czy jak jak będę go wgrywał sam to tv jeżeli jest na gwarancji to się ją traci i ostatnia prośba jak go się wgrywa z usb to wiem że trzeba wybrać opcje wgrywania z usb ale ale jak dalej postępować dziękuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czyli nie chce mi się szukać, lepiej zapytam. NIE. Przeczytaj regulamin, poczytaj forum. Poczytaj procedurę aktualizacji podaną przez producenta. Takie pytania przewijają się ciągle. Jeśli będzies mieć problem z jakąś konkretną sprawą to wtedy pytaj.
 

EMR9

Member
Jak się wgrywa to wiem soft pobraniem chciałem mieć pewność że dobry pobrałem chciałem poznać opinie ludzi którzy już to robili i mogli by mi to fachowo wytłumaczyć żebym nie popełnił jakiegoś błędu który potem będzie nie odwracamy
 

Yahoou77

Member
Mnie wyświetla się: RT51_Android_P_V363.zip

Nie mam jedynki...
Po prawie 2 dniach użytkowania tego softu, mogę nadal powiedzieć że na EP680 oficjalny, najnowszy firmware działa fenomenalnie. Obraz jest jeszcze lepszy i płynniejszy w stosunku do v258, sam soft jest szybszy. Nie wiem jak z IPTV, bo nie korzystam, ale reszta działa obłędnie puki co.

Faktycznie jest wersja v363. Nie ma jedynki. U mnie się wyświetla, bo już wcześniej pobrałem ten plik.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry