TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Yahoou77

Member
Sorry za offtopic, ale ktoś tu pisał, że ten pilot z myszką RC-602S działa z jego tv EP680. Zakupiłem sobie takie cudo, ale nie chcę się sparować z moim 65EP680 z softem 258 :(. Kiedy naciskam na pilocie klawisz do wyszukiwania głosowego, tv na ekranie każe wcisnąć na pilocie przyciski "Home" i "OK". Naciskam je razem, ale RC-602S się nie paruje, nic się nie dzieje. Oryginalny pilot bluetooth od tv paruje się bez problemu.
Ktoś pomoże???

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Ok, udało mi się sparować. Musiałem wcześniej usunąć parowaniem oryginalnego pilota... Tyle że wszystko działa, włącznie z wyszukiwaniem glosowym poza "air mouse" na czym mi najbardziej zależało... :(

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

andyd970

Member
Przcierz ten pilot nie ma air mouse to jest taki pilot jak w modelu ec780 rc602s jur2 z bluetooth a w nim myszki nie ma.
 
Ostatnia edycja:

andyd970

Member
To pewnie piszesz o modelu rc602s jur1 bo ten model chyba ma.Tylko że przed chwila sprawdziłem u Chińczyków w opisie tego oryginalnego pilota i tam nie ma nic o myszce powietrznej a to że ma ją narysowaną na klawiaturze to pewnie nic nie znaczy.Jeszcze raz sprawdziłem tego pilota w trzech ofertach i na pewno nie ma myszki powietrznej a że ma ją narysowaną na klawiaturze to pic na wodę fotomontaż.
O tym modelu piszesz?
https://a.aliexpress.com/_mLJLk63
 
Ostatnia edycja:

Fofek16

New member
Potwierdzam że myszkę ma i działa na c715 do parowania to chyba ok i klawisz wstecz

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Nie. Folek16 dał cynk. Oprucz myszki wszystko działa :( model ...jur1


Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry