TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

pm199

New member
W końcu daje się oglądać format HLG na v644. Jasność odpowiednia. Jeszcze zostały artefakty pojawiające się losowo przy załączaniu programu, filmu, ale można kombinować przez wejście w ATV Home i powrót lub ponownie odtworzyć materiał.
 

seBapiwko

New member
No to odpaliłem ten soft 644.
I pojawił się suwak regulacji "gamma" dzięki któremu można w końcu rozjaśnić obraz w trybie HLG :)
Zobaczymy dziś na meczyku jak się to sprawdzi :)

Zawansowane ustawienia wideo/Ustawienia jasności/Gamma. Dla każdego trybu reguluje się osobno, z tego co zdążyłem zaobserwować.
 

ulan

Member
nadal są problemy z bielą, jak jest jakiś biały siny element to wtedy widać jakieś szare plamy, w tym względzie jest gorzej niż w 395
wygląda na to że TCL nie zamierza nic z tym zrobić niestety :(

a tak to wygląda porażka totalna https://ibb.co/VHNMvc7
i nic na to nie poradzę, wychodzenie do home android nic nie daje :(
już nie dam rady wrócić przed meczem do 395
 
Ostatnia edycja:

ulan

Member
hmm spodziewałem się takiego obrotu sprawy, a co do tlc zadzwoniłem do nich wysłałem im zdjęcia zrobiłem zgłoszenie. pani na infolinii ze nie mieli takich zgłoszeń a wiem z tego forum że były takie zgłoszenia, więc rżną głupa
 

kuba1967

New member
Panowie zauważyliście że telewizor na sofcie 644 zaraz po włączeniu przełącza się sam na TVP 1, czy robię coś nie tak? dajcie jakąś odp.oczywiście używam modułu CI
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
@kiki użyj znajomości w TCL i poproś o skompilowanie HLG z tego softu 999 z najnowszym 644 [emoji3]

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

ulan

Member
hmm o to reakcja serwisu:
W nawiązaniu do zgłoszenia informujemy, że oryginalna najnowsza wersja oprogramowania to V636, ze zdjęcia które Pan zamieścił wynika, że posiada Pan wersję V644, prosimy zatem o szczegółową informację skąd pobrana została aktualizacja.
no to teraz spuszczą na szczaw....
 
Do góry