TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

kuba1967

New member
Koledzy nie mogę odinstalować kodi tz. Teoretycznie odinstalowuje się jednak
Po ponownym zainstalowaniu powracają wszystkie ustawienia, źródła itd.czyli gdzieś zostają
Pomóżcie co zrobić. Mój soft to V395.
 

firefl

Active member
Bez reklam
dziewne to co napisałeś. Niby chcesz pomocy w usunięciu aplikacja a napisałeś o ponownej intalacji...
Ale gdyby nie chodziło o usuwanie aplikacji tylko jednak danych to próbuj wyczyścić wszyskie dane aplikacji zamiast ją usuwać.
 

kuba1967

New member
Tak chciałem odinstalować i ponownie zainstalować ponieważ po aktualizacji na
18.9 coś mi szwankowało w płynności odtwarzania treści vdeo. Coś w tym dziwnego?.
 

firefl

Active member
Bez reklam
@kuba1967, dziewne jest bo skarżysz się na brak możliwości skasowania kodi pisząc, że możesz skasować kodi.
 

kuba1967

New member
Wielkie dzięki Panowie za podpowiedź.
Faktycznie wyczyszczenie danych aplikacji i usunięcie katalogu kodi w folderze android/data przywróciło "kodi" do ustawień zerowych.
 

Coolek33

Member
Ja się zatrzymałem na v388. Całkiem żwawo chodzi. Choć ostatnio zauważyłem przycięcia na kablówce o_0 było to oczywiście już przed V388. Mam multimedie z kartą CI. W sumie. Ostatnio coś tam zmieniali z kanałami i się zastanawiam czego to wina. Kablówka, Soft a może sprzęt się kończy?
 

pm199

New member
Ja mam v606 na EC78. Na v6xx wydaje mi się, że poprawili upłynniacz, ale występują artefakty na HLG (HDR10, DV ok). V602 mi się nie podobał. Dziwne przejścia i czcionka w paru miejscach. v395 też w miarę, bo v378, to porażka, z tym smużeniem.
 

coobah

Member
Bez reklam
Przypomnijcie mi, czy podczas uruchamiania z aplikacji Netflix jakiegoś materialu oznaczonego jako "Dolby Vision" powinna się pojawić w lewym górnym rogu ekranu ikona oznajmiająca, że TV przełącza się w ten tryb czy nie?
Nie pamiętam czy ta ikonka wyskakuje tylko przy HDR, HLG10, czy przy Dolby Vision też....
 

coobah

Member
Bez reklam
to coś mam namieszane w ustawieniach, albo na v.395 nie przełącza się...??!??!?!

Edit:
Dobra, działa normalnie.
Oglądałem ostatnio serial "TY" na Netflixie, który ma oznaczenie DV.
Przy tym serialu nie przełącza się TV na tryb DV, a przy innych produkcjach oznaczonych "DV" przełącza i wyświetla ikonkę.
Czyli skopali coś z poziomu Netflixa.
 
Ostatnia edycja:

Yahoou77

Member
Z doświadczenia wiem, że czasem ten tryb i znaczek nie wskakuje, a wystarczy ponownie włączyć ten sam film i zaskoczy.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Taki urok tych softów. Osobiście jadę na ostatnim oficjalnym, dostępnym na polskiej stronie. Co jakiś czas muszę ręcznie zrobić czyszczenie, bo trochę zaczyna zamulać, jakieś przycinki na filmach się zdarzają. Po czyszczeniu spokój.
Generalnie podłączyłem wczoraj nowozakupiony Amazon FireTV 4K i muszę przyznać, że tutaj to jest płynność działania. Po powrocie do andka w TCL smutek zapanował i żal... [emoji29]

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Do góry