TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

coobah

Member
Bez reklam
Wrzuciłem ten 395.
Netflix działa, Smart YouTube także działa.
Kanałów z naziemnej nie odbieram, tylko z dekodera SAT.
Jakoś nie zauważam różnicy między wcześniejszym 379, który miałem zainstalowany.
TV to 65EP680.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

kuba1967

New member
A jakie różnice pomiędzy v395 a v 427. Napiszcie który lepszy j czy w ogóle warto przechodzić z softu V389
Mój TV to TCL 55EC780
 
Ostatnia edycja:

EMR9

Member
Mam takie pytanie co to za apka smart you tube tv ruska i czy jak ja się zainstaluje to ten you tube oryginalny zostanie
 

Fofek16

New member
Moim zdaniem v389 jest idealny wszystko działa nawet 60 fps na 4k jest płynne

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

EMR9

Member
czyli masz nowszą a mógłbyś coś więcej jak ten aptoid zainstalować jakiś opis może być na pw będę wdzięczny nie jestem za bardzo obeznany w te klocki z instalacją z innych źródeł

Dzięki
 
Ostatnia edycja:

Coolek33

Member
https://en.aptoide.com/
Tu masz aptoide. Wrzuć se go na pendrive I zainstaluj. To chyba najprościej. W nim znajdziesz różne apki, których normalnie w GP nie znajdziesz na tv. Ale nie instaluj co popadnie bo nie wszystko jest przystosowane do tv.
 

Lechu1956

New member
Rozwiązaniem na niektóre problemy telewizorów TCL jest wyłączenie HbbTV. U mnie przełączanie kanałów przy korzystaniu z modułu oferty TNK niewiele , ale zauważalnie szybsze. Przy aplikacji Live Channels wyraźnie szybsze. Przycisk powrotu do poprzednio oglądanego programu wreszcie działa prawidłowo. Naciśnięcie przycisku OK obecnie zawsze wyświetla listę kanałów.
 

coobah

Member
Bez reklam
Na podstawie 4pda, post @Se7ven:


Zostało wydane oprogramowanie z dziwnym numerem: V601. Nowsza wersja niż V395. Nie, nie 10 czy 11 androidów, ale stare 9.
Ale złapałem usterkę: najpierw próbowałem przetestować V436, a potem V601 - WiFi w ogóle odpadło. Musiałem zrobić reset.
Po powrocie do V395 i aktualizacji do V601 - wszystko wydaje się działać płynnie.
Być może północnoamerykańskie wersje V4 ** nie są zbyt kompatybilne ze zwykłymi, a to powoduje usterkę.

Barwy HDR10 podobały mi się jeszcze lepiej niż w V395 (może autohipnoza), gdzie indziej kolor jest taki sam.
YouTube - microlagi są na miejscu, ale generalnie teraz możesz nawet wyglądać, jakby stało się lepsze.
Kompilacja z 10 listopada, łatka bezpieczeństwa z 07.05.2020 (w V395 była z 06.05.2020).

Z racji tego, że złapałem usterkę, nie publikuję jej publicznie. Ale gotowy w QMSudostępni link, jeśli ktoś będzie chciał przetestować na swoim urządzeniu. Po kilku recenzjach, że nie ma usterki - może opublikuję to w domenie publicznej.

Nie wysyłam firmware'ów V434, V435, V436, nie mają nic ciekawego, nawet HDR10 jest stary zepsuty.
 

EMR9

Member
i co robisz dajesz na ok a te apki itv stv bbc angielskie też masz.
Z apkami se poradziłem same zniknęły jakimś cudem Ale obraz trzeba wszystko ustawiać na nowo temu pytam o ten komunikat
OK DZIĘKI
 
Ostatnia edycja:
Do góry