SUBWOOFER do Monitor Audio Rx

yarck

New member
Podawałem wcześniej część osłuchową na 16m, a nie wspomniałem, choć to ważne, że cały salon ma prawie 30m i do tego jest otwarty na parter. Zgodnie z propozycjami skupiłem się na Relu i EQ-MAX i w końcu wybrałem Rela t9.
Od wczoraj stoi on w salonie i jestem już po wstępnych odsłuchach i próbach ustawień. Najbardziej zaskakuje mnie subtelna gra subwoofera, i to zarówno w muzyce 2.1, jak i w kinie 5.1. Tak naprawdę, to z jego gry zdaję sobie sprawę dopiero wtedy, gdy go na chwilę wyłączę.
Wydaje mi się teraz, że powinno się zabronić sprzedaży zestawów 5.0 do kina ;)
 

lmatys

New member
Podawałem wcześniej część osłuchową na 16m, a nie wspomniałem, choć to ważne, że cały salon ma prawie 30m i do tego jest otwarty na parter. Zgodnie z propozycjami skupiłem się na Relu i EQ-MAX i w końcu wybrałem Rela t9.
Od wczoraj stoi on w salonie i jestem już po wstępnych odsłuchach i próbach ustawień. Najbardziej zaskakuje mnie subtelna gra subwoofera, i to zarówno w muzyce 2.1, jak i w kinie 5.1. Tak naprawdę, to z jego gry zdaję sobie sprawę dopiero wtedy, gdy go na chwilę wyłączę.
Wydaje mi się teraz, że powinno się zabronić sprzedaży zestawów 5.0 do kina ;)

Witam.
Suma sumarum jaka masz tam przestrzen po podlodze?
Ja zastanawiam sie miedzy T7 a T9...Budzet na T9 sie znajdzie, ale nie wiem czy T9 nie bedzie za duzy, i nie bedzie musial byc zbyt mocno sciszony...?

U mnie salon polaczony z jadalnia, kuchnia okolo 40-45m2.
Co sadzicie?

Pozdrawiam.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Na pewno T9 nie będzie za duży. Praktycznie, to nawet gdybyś mial kasę to spokojnie można wstawić jeszcze mocnieszy. To kawał salonu.
 
Do góry