Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

WuMike

New member
Bez reklam
Sony XD93 to HDR, wyższa jasność, pełniejsza paleta kolorów i ciut chimeryczne 32 strefy podświetlenia z diod krawędziowych, ale czerń natywna jest naprawdę dobra.

Philips 7601 to 128 stref, nieco głębsza czerń i lepsze wygaszanie lokalne, znacznie niższa jasność i niestety dosyć uboga jak na TV z HDR paleta Rec.2020/DCI, ale ambilight tutaj pomaga, "oszukując" trochę oczy ;)

Trzeba sobie zadać pytanie, co jest najważniejsze...?
 

MichalTJE

New member
co do okularów 3D ja mam TDG-BT500A i oczywiście radzi sobie dobrze np z tresciami z You Tube... natomiast tresci z Kodi w ogole nie widzi... w ogole po uruchomieniu aplikacji TV traci możliwość wyboru funkcji 3D.. oczywiście w odtwrzaczu Kodi jest taka mozliwośc ale 65'' XD9305 nie chce ich widziec... szkoda... jestem na etapie zakupu dysku do tego TV byc może jakieś tresci po zapisaniu na dysk dzadzą rade korzystac z 3D...

a propos,,,,
jaki dysk 1T proponujecie do tego TV 65'' XD9305 ?
 

Domely

New member
Rzeczywiście, jutro się pewnie posypią promocje. Ciekawe czy w SC też zejdę z ceny.
65XD9305 za 9999 PLN
76PUS7601 na allegro widziałem za 7499 PLN
Dalej nie mogę się zdecydować
 

fausto1

New member
Bez reklam
Ale nie wiem czy beda jesscze jakieś lepsze. Media markt ma xd93 za 12k zl prawie i przy tym za każde 500 zl daja 50 zl czyli i tak srednio to wychodzi. Saturn narazie ma xd93 za 12k bez zadnej promo, mozliwe ze jutro.sie pojawi cos aczkolwiek chyba taniej niz w euro nie bedzie. Dzid zadzwonilem.na infolinie i zamowilem do sklepu model xd9305 zeby go.ogladnac w srode w sklepie

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

fausto1

New member
Bez reklam
To fakt, w euro jest adnotacja ze jak sie zamawia do domu z dostawa ze towar moze byc z ekspozycji. Ja dzwonilem na infolnie euro i zamowilem do sklepu xd85 i xd93 i chce sprawdzic czy to nie sa jakies po zwrotach czy cos...

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

madro

New member
co do okularów 3D ja mam TDG-BT500A i oczywiście radzi sobie dobrze np z tresciami z You Tube... natomiast tresci z Kodi w ogole nie widzi... w ogole po uruchomieniu aplikacji TV traci możliwość wyboru funkcji 3D.. oczywiście w odtwrzaczu Kodi jest taka mozliwośc ale 65'' XD9305 nie chce ich widziec... szkoda... jestem na etapie zakupu dysku do tego TV byc może jakieś tresci po zapisaniu na dysk dzadzą rade korzystac z 3D...

a propos,,,,
jaki dysk 1T proponujecie do tego TV 65'' XD9305 ?

Jest sposób na 3d w kodi ale trzeba mieć np. w smartfonie pilota z aplikacji Video & TV SideView i tam jest mobilny pilot z przyciskiem 3D .Po kliknięciu na nie niego pojawiają się opcje i 3D działa.
Ja mam tylko na razie problem z napisami bo przy wyborze obraz obok sa one podwójne tj. obok siebie.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Od 27 do 31 grudnia 2016 r . w Saturnie cena za telewizor firmy Sony KD-55XD9305 wynosi 6448.00 zł . Transport -59.97 zł . Odbiór w sklepie -0.00 zł .
Możliwość zwrotu do 30 dni od zakupu .
Telewizor firmy Sony KD-65XD9305 cena wynosi 10319.00 zł . Transport -69.97 zł .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Saturn i Media to jest to samo, u nich zawsze była gw zwrotu do 30dni ;) nie raz w Media korzystałem z tego. Wiadomo przy zwrocie sprzęt musi być jak nowy, z naklejkami itp. Podobno w Euro też jest taka polityka już ale zawsze przy za kupie upewnić się i z kierownikiem sklepu porozmawiać bo to zawsze od nich zależy.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Domely

New member
No właśnie zgodnie z moim przewidywaniem uruchomili znów rabat technologiczny w Saturnie. Ceny kuszące :)

Kiki a może u Ciebie w związku z gorącym okresem "miedzyświątecznym" też jest promocja na 65xd9305 i 65 pus7601 ? W sumie jak kalibracja gratis to można poczekać na dostawę...
 
Do góry