Sony KDL-W4000 FullHD TEST, opinie użytkowników - wszystko o serii (32, 40, 46, 52 ")

martiso

New member
ja też ponawiam prośbę jak wejść w menu serwisowe kombonacją i+ 5 vol+ power nie działa nic się w menu nie wyświetla (sevice) może jest jakiś inny sposób albo coś źle robię., W v2500 po wciśnięciu konbinacji odrazu pojawiało się menu serwisowe a tu enigma :)
 

Leszczu

New member
areswow napisał:
Panowie Polska - Niemcy za 2 dni, jak Wy mi nie pomożecie to juz chyba koneic...

Co wybrac Sharp 42 XL2e czy Sony 40 W4000

nie moge sie zdecydowac, a czasu coraz mniej

Pozatym malo zarabiam wiec decyzji musze byc tym razem pewny....

Pomocy !!!!!

btw. w niedziele 3 - 1 dla naszych, pzdr.

Ja bym wybral XL2 obraz lepszy niz w 4000 i obudowa ładniejsza :krol:
 

Leszczu

New member
mumu napisał:
fajnie tylko co z tego. idac ta droga mozna powiedziec, ze kazdy tv ze 100Hz jaki by on nie byl jest wyzej w hierarchii co nie jest prawda. w4000 daje rade bez 100Hz, nie wiem jak im udalo sie to osiagnac. nie rzecz w tym, aby naszpikowac tv chipami, ktore sztucznie beda polepszaly obraz, a idealnie i tak nie bedzie, ale zrobic taki tv, ktory poradzi sobie bez nich.
dochodzi jeszcze czynnik ceny, ktory jest bardzo na korzysc w4000.
Kazdy lcd ma full chipow zeby polepszaly obraz jak chcesz miec naturalny obraz kup Plazme:grin:
 

gmario

New member
hombre napisał:
Pytalem sie juz tutaj kilka razy.

Moze ktos poda mi jakich ustawien uzywa w swoim W4000 ?

Ja jadę niestety na standardowych dziś było plażowanie zamiast zabawy TV - teraz oglądam Portugalia - Turcja na ZDF, więc może w przerwie coś popróbuje. TV na tym sygnale nie smuży ale wg mnie zawodnicy w dalszym planie znajdujący się w ruchu mają trochę rozmazane kontury. Wcześniej oglądałem na Samsungu bodajże 46M86 na Polsacie Czechy - Szwajcaria i nie zauważyłem tego. Ale chyba raczej się czepiam. Nie ten sam sygnał, inne warunki oglądania.
Z innej beczki pisałem, że po napisach koncowych widać że to tylko 50 Hz i były lekkie skoki to chyba na TVN ale właśnie trafiłem na jakieś napisy na Canal+ i wogóle zero skakania, płynnie - czyli wiele zależy od sygnału = nie odkryłem Ameryki ale przekonałem się na własnej skórze
 
Ostatnia edycja:

hombre

New member
W4000

Mowienie, ze LX2 jest lepsze od W4000 to jest juz smieszne.

W4000 jest lepszy od LZD85, A656 a te sa lepsze od LX2.

W4000 jest obecnie najlepszym lcd, tak uwazam ja i wiele innych osob jak i testow w necie i gazetach ... ale przeciez to nie prawda :grin:

Sharp to nie ta sama liga co Sony, Panasonic, Samsung, Toshiba.
 

jerry07

New member
SUPER KDL46W4000 i Polsat HD.

O tym co potrafi KDL46W4000, mogą przekonać się tylko Ci , którzy oglądają Polsat Sport HD z naziemnych odbiorników TV cyfrowej.
Polsat zrobił najmilsza niespodziankę dając mecze z naziemnych cyfrowych nadajników ( oczywiście tam , gdzie są), a KDL46W4000 to odbiera.
Obraz rewelacja, tak , że szczęki opadają.
Poza tym wychodzi na jaw , że w jakości POLSAT HD i nie tylko nie ma sobie równych.
Mówię tak , bo sam wziąłem ostatnio n-kę , ale widzę, że Polsat jest najlepszy.
Jak ktos to raz zobaczy , to już nic innego mu sie nie spodoba.
 

oxygene

New member
Proszę o pomoc zdecydowałem się już na zakup telewizora Sony W4000 tylko mam problem z wielkością 32" czy 40".Pokój mam niezbyt duży 5m długości i 2,2m szerokości, odległość od ekranu 3 metry.
 

Mabri

New member
oxygene napisał:
Proszę o pomoc zdecydowałem się już na zakup telewizora Sony W4000 tylko mam problem z wielkością 32" czy 40".Pokój mam niezbyt duży 5m długości i 2,2m szerokości, odległość od ekranu 3 metry.

Ja nie miałbym wątpliwości - 40".
 

Adamelab

New member
areswow napisał:
Panowie Polska - Niemcy za 2 dni, jak Wy mi nie pomożecie to juz chyba koneic...

Co wybrac Sharp 42 XL2e czy Sony 40 W4000

nie moge sie zdecydowac, a czasu coraz mniej

Pozatym malo zarabiam wiec decyzji musze byc tym razem pewny....

Pomocy !!!!!

btw. w niedziele 3 - 1 dla naszych, pzdr.
Pewnie już za późno na porady , ale sam niedawno wybierałem pomiędzy tymi modelami , i dopiero po wizycie w sklepie i obejrzeniu na żywo tego samego materialu na obu modelach , doszedłem do wniosku że tylko Sony. Jakos nie widziałem ( oglądałem ten model w kilku sklepach ) poprawy obrazu na Sharpie , mimo tych 100Hz. W każdym ze sklepów widziałem wyraźne "mróweczki" , ale może to moje odczucia.
A ponadto wyraźny plus na korzyść Sonego to tuner DVB-T. Mieszkam w Warszawie na Bielanach, i mogę się teraz delektować meczami w Polsat Sport HD :) .
 

Adamelab

New member
Vilmark napisał:
Kurcze a ja mam problem z rejestracją ,wiecznie krzyczy że zły SN , naklejki na pudle świadczą o tym że został sprzedany przez sony polska więc sam juz nie wiem.... Zadzwonię do Sony i zobaczymy co oni na to...

Przeczytaj instrukcję rejestracji.
Też się męczyłem - wbijałem numer taki jak na gwarancji i nie chciało się zarejestrować, a trzeba wbić same cyfry - bez liter.
 

jerry07

New member
Używam anteny pokojowej do TV analogowej i cyfrowej.

Typ anteny to:City max plus firmy solid Polska.
Odbieram na Dolnym Mokotowie , z tym ,ze mam okna na Pałac Kultury.
Ta antena ma regulowane wzmocnienie 40dB.
Odbiór Polsatu Sport HD- to poezja telewizji.
Antenę kupiłem w Saturnie za 69,99 , ale podobno można kupic taniej jak się poszuka.


gmario napisał:
Jerry07 jakiej anteny używasz? Gdzie mniej więcej w Wawie łapiesz ten sygnał?
 

ortax360

New member
:D

Witam .

Pods. W4000 vs X3500 .

Po kilku dniach zabawy W4000 moge napisac tylko jedno .

46W4000 jest lepszym telewizorem lcd od 46X3500 :D .

Pozdarwiam
 

ortax360

New member
Witam

Zdięc nie zrobię nie mam aparatu a z kom nie bede robił .

Sygnał SD wypada lepiej na x3000/3500 (Nieznacznie ,ale lepiej .Większa mozliwosc ustawien: DRC i 100hz) . Reszta jest po stronie W4000.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry