Sony HX920 - najwyższa seria na 2011

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W salonie na jana pawla w Warszawie bylo tak ze wlasnie dawali takie upusty ze byly takie same jak w necie. A propo czescie to jakis czas temu to bylo w tamtym roku podobnie bylo z philipsem ze gosc pisal ze tez nie ma czesci do tego modelu co on posiadal i sciamniali go na maxa tylko zeby wlansie jakos wyjsc z sytuacji. A ten gosc co mi mowil o tym z serwisu pracowal wczesniej jego znajomy w pansonicu i podobne rzeczy zdarzaly sie rowniez i tam. A np o samsungu to mam bardzo bliska mi osobe ktora tam pracuje w jednym z serwisow ale obiecalem ze nie bede nigdzie tego pisal. Powiem tylko tyle ze chyba wszedzie klient jest kopany w tylek , niestety :-0)
Lolek
ps. Panowie nie jest dobrze .................... ale jeszce moze cos sie zmieni w tym kierunku :_)
 
Ostatnia edycja:

Alcatraz

New member
W dziale inne założyłem osobny wątek z prośbą o to, żeby osoby którym się posypał w miarę świerzy sprzęt i serwis nie miał części zamiennych, mogły tak konkretne przykłady z nazwą modelu podać. Na razie brak przykładów innych niż Sony.

Na razie to brak tam przykładów Sony innych niż Twój:D
 
W

wtsz

Guest
Ja zamieściłem zdjecie . Sprawa jest w toku .Opisze ja na pewno juz niedługo. Moze nawet w poniedzialek
 
Ostatnia edycja:

Alcatraz

New member
Gdzie zamieściłeś zdjęcie i czego ono dotyczy? To drugi Twój post na tym Forum i zarazem drugi, z którego zupełnie nic nie wynika... Ogarnij się trochę:))
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam chyba kolega bajeczke naisal skoro nic dalej nie pisze ....... moze chcial zeby cieplej sie zrobilo w tym temacie :) Pozdarwiam
Lolek
 

macek

New member
Bez reklam
Co do samej bajeczki kolega wcale bajek nie wypisuje mozna sie pofatygowac na sasiednie forum,i przeczytac,moglo sie oczywiscie trafic akurat w jego egzemplarzu,gdyz sam jestem zywo zainteresowany tym modelem.
 

Alcatraz

New member
No na razie to kolega niczego nie wypisuje... tylko anonsuje, że coś napisze. A na sąsiednim forum jak widzę to głównie narobił zamieszania, posprzeczał się i też zniknął. Jakiś dziwny gość więc chyba nie ma się czym przejmować.
 
W

wtsz

Guest
Telewizor jset w serwisie .Czekam na odpowiedż i jak ta sprawa zostanie rozwiazana. Czy da sie naprawić?.Nie wiem czy jest to np.kwestia oprogramowania. czy czgoś innego Cały czas serwis jest ze mną w kontakcie. Wgre wchodzi renoma duzej firmy. Opisze całasprawę jak będę mial odpowiedx z serwisu.
 
Ostatnia edycja:

Alcatraz

New member
Wgre wchodzi renoma duzej firmy. Opisze całas prawę jak będę mial odpowiedx z serwisu.

Jaka renoma, człowieku jesteś megalomanem? Myślisz, że Twój telewizor w serwisie zachwieje jakąkolwiek firmą? Piszesz jakieś dziwne posty a okazuje się, że póki co to sprawa jest załatwiana normalnie, tak jak być powinno - więc może bez zbędnej napinki i dziwnych opowieści prosimy.
 
W

wtsz

Guest
Sony sprzedaje telewizory nie tylko w sklepach firmowych, ale np internetowych ...
 
Ostatnia edycja:
W

wtsz

Guest
Sugerujesz że im wszystkim "nie tylko telewizor sie popsul" ?


Sony KDL-46HX920 - Skapiec.pl
www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/2530809Kopia
Dajesz +1 publicznie. Cofnij
Sony KDL-46HX920 - Porównanie Cen w 33 sklepach, cena od 8077.00zł do 8984.00zł, Telewizory 3D Sony KDL-46HX920 46" 16:9.



pozdr
 
Ostatnia edycja:

Alcatraz

New member
Co??? O co Tobie chodzi??? Jakim "im" - kto tam napisał o jakimś popsuciu się czegokolwiek? Dajesz jakieś linki do Skąpca, piszesz o jakiejś reputacji - mówię Ci ogarnij się człowieku i pisz konkretnie bo nie wiadomo do czego to przypiąć! A jeśli nie musisz to nie pisz wcale.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Kolega wtsz faktycznie mało przejrzyście nam informacje przekazuje. Ale Alcatraz faktem jest że kupił HX920 i na sąsiednim forum zamieścił zdjęcie z wadą jego egzemplarza. Zgłosił sprawę do serwisu Sony w Rzeszowie i otrzymał informację że wszystko O.K. Że to jest normalne. W najdroższym egzemplarzu TV Sony za bardzo duże pieniadze, clouding jak w taniej krawędziówce, Sony traktuje jako rzecz normalną! Dopiero po zamieszczeniu tych informacji na konkurencyjnym forum, moderator tego forum jako osoba mająca dobre kontakty w Sony, chyba zadziałał, bo naraz Sony uznało że jednak ten TV wezmą na warsztat. Dodatkowo moderator temat HX920 zamknął żeby informacja dalej nie szła w świat. Zobaczymy jak to się zakończy.
 
W

wtsz

Guest
HQ
Dzieki za wsparcie ,ale zbyt upraszczasz cała sprawę i jednak za dleko posuwasz sie w zaleznościach. To infolinia sony zwrócila sie do serwisu.
 
D

Deleted member 121090

Guest
HQ
Dzieki za wsparcie ,ale zbyt upraszczasz cała sprawę i jednak za dleko posuwasz sie w zaleznościach. To infolinia sony zwrócila sie do serwisu.
Tu nie chodzi o wspieranie Twojej osoby. Tylko starałem się podać te informacje które znam. Pisałem ,,chyba'' o interwencji moderatora sąsiedniego forum, bo wiem z mojej z nim korespondencji, że ma dobre kontakty w Sony. Gdy ja zamieściłem swoje problemy z Sony to również od razu kontaktował się z Sony w mojej sprawie. Domyślam się że u Ciebie było podobnie. Nic w tym złego. Starał mi się pomóc.
Żeby uniknąć podobnych uproszczeń , skoro zamieściłeś na tym forum wpis z Twoim przypadkiem, to opisz całą sytuację sam dokładnie. Nie będzie na przyszłość niedomówień.
 
Do góry