Sony BDP-S350 super cena czy warto?

mat74

Well-known member
Bez reklam
pamietac tez nalezy co z czym laczymy....;)
podlaczajac budzetowy odtwarzacz z budzetowym amplitunerem i budzetowymi kolumnami nie sadze zeby mozna bylo wylapac roznice jakosciowe miedzy budzetowymi przetwornikami C/A ......;)
natomiast napewno mozna wylapac roznice miedzy polaczeniem umozliwiajacym odtwarzanie kompresji bezstratnych a polaczeniem wykorzystujacym "stare" formaty....;)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
To na pewno. Choć przy słabym sprzęcie grającym i to może nie być takie oczywiste. Gemeralnie jednak napotkanie przeze mnie opinie o jakości wyjść analogowych z budżetowych odtwarzaczy nie napawały optymizmem. Jest to jeden z powodów, dla których nie spieszę się z przesiadką. Mój amplituner (Denon 2106) nie posiada dekoderów HD, tylko wejście analogowe 5.1. Więc opcja 5analogowego wyjścia 5.1 w odtwarzaczu jest kusząca. Jednak czy nie lepiej zainwestować w nowy amplituner i kupić typowy odtwarzacz BD?

ArtS :)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
ale czy odtwarzacz z analogowym wyjsciem wielokanalowym jest nietypowy ?!?!!?;)
zawsze przeciez mozna wyprobowac to rozwiazanie (roznica w jakosci dzwieku bezapelacyjnie jest!) a w przyszlosci ,jesli finanse pozwola - kupic nowy amplituner i podlaczyc ten sam player przez HDMI !;)

co ciekawe - podlaczalem taki player w roznych konfiguracjach tzn. z roznymi amplitunerami i roznymi zestawami kolumn , okazalo sie ze to "gorsze" -czyli analogowe polaczenie przy powiedzmy "takich sobie..." kolumnach dawalo lepszy efekt....:hmm:
polaczenie analogowe i cyfrowe ma jednak inne charakterystyki i inne brzmienie, nawet przy rozwiazaniach budzetowych
poza tym duzo tych "nieoptymistycznych" opini opartych jest tylko i wylacznie na przeczytanych innych opiniach.......;)
a prawde mowiac nie czytalem jeszcze recenzji w ktorych ktos uzywal do testow kolumn za np. 2-3 tys. zl ......
podsumowujac- na sprzecie za powiedzmy kilka tysiecy zloty - polaczenie analogowe budzetowego odtwarzacza BD nie brzmi moze tak dobrze i dynamicznie jak polaczenie HDMI, ale.....nie brzmi rowniez tak zle jak polaczenie przewodem coaxial lub optical.......;)
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
dziś w sklepie auchan widziałem sony s 350 po 530 zł w tym samym budynku w sklepie rtv agd ten sam blu ray za 1200zł szok!
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Leeonsjo napisał:
dziś w sklepie auchan widziałem sony s 350 po 530 zł w tym samym budynku w sklepie rtv agd ten sam blu ray za 1200zł szok!

No szok, ale taka cena nie jest dla takich klientow jak wiekszosc z nas. Po prostu wieksza spolecznosc forum woli szukac taniej z wiadomych wzgledow zaoszczedzenia pieniedzy. Ale przeciez sa na swiecie ludzie (w Polsce tez) ktorzy nie patrza zbytnio na cene. Idzie taki typ do sklepu i daje te 1200 zl bo dla niego nie wazna jest cena. Malo tego on nawet nie odczuje straty 1200 zlotych a przecietny czloweik musialby odlozyc dwie wyplaty na odtwarzacz BD!!!. Dlatego zawsze warto szukac taniej, bo zawsze sie cos znajdzie. Nawiazujac do tematu bierz tego SONY. Ja sam chcialem sobie go kupic ale padlo na LG BD 370 chociaz wachalem sie do ostatniej chwili.
 

Ares78

New member
Leeonsjo napisał:
dziś w sklepie auchan widziałem sony s 350 po 530 zł w tym samym budynku w sklepie rtv agd ten sam blu ray za 1200zł szok!

Cena rewelacyjna, tym bardziej, że aktualnie tyle kosztuje sensowny odtwarzacz dvd, a tu taka niespodzianka. Jeszcze tylko niech filmy tanieją w takim tempie to wtedy format będzie miał wreszcie sensowną popularność (bo aktualnie ceny niestety odstraszają...)

wasylhh wiesz jak kogoś stać na prawie wszystko to nie ma takiej radochy z kupowania, ja jak zaopatrzyłem się w ps3 to przez dobre 3 tygodnie uśmiech z twarzy mi nie schodził :>
 
Ostatnia edycja:

wasylhh

New member
Bez reklam
Ares78 napisał:
ja jak zaopatrzyłem się w ps3 to przez dobre 3 tygodnie uśmiech z twarzy mi nie schodził :>

To podobnie jak ja :D Tyle, ze moj usmiech zniknal po 3 tygodniach jak mi padla pierwsza sztuka. Pozniej druga, trzecia tez poszly sie je*ac. W miedzy czasie jeszcze stres z serwisem SONY az pozniej wpadla mi w lapy 80Gb i tak jest ze mna do dzis (odpukac)
 
Do góry