Sony 32/37/40/46/52 W5500

s1600

New member
:)

Co do podświetlenia matrycy to albo miałem fuksa albo sam niewiem jest dosłownie minimalne w jednym rogu ale musze mocniej zaswiecic panelem na standardzie film to wszytko dosłownie czarne tam gdzie ma być!!

tv kupiłem z euro agd przez internet
pozdro
 

maro786

New member
tez jestem szczesliwym posiadaczem sony bravia 37 w5500 i narazie nie mam telewizji cyfowej i kanalow hd ale kablowke ogladam z 2,5 metrów i obraz jest w miarę a jeśli chce obejrzec film to puszczam go na x'e przerobionego do mp4 i obraz jest znakomity wiec polecam na pewno mi posluzy kilka lat i co wazne 5 lat gwarancji za darmo
 

induro

New member
Witam, mam takie pytanko, chcialem sprawdzic czas przepracowanych godzin, wciskalem I+ ,5 , vol+ i weszlo mi do innego menu TVM Service, tam wciskalem guziki od 1 do 4, czy moglem cos poprzestawiac? a menu serwisone te wlasciwe znalazlem I+, 5 i vol-
 

Ares78

New member
Ja właśnie zamówiłem 52'' Mam nadzieję ze 4 m będą wystarczajace do N-ki.

Będzie ok, 46 cali z 3 metrów można spokojnie oglądać (mówię o sygnale SD z platform cyfrowych), także przy 4m z 52 calami nie powinno być problemów :)

induro jeśli nic złego się nie dzieje to znaczy, że nie przestawiłeś, generalnie nie polecam grzebać w serwisowym, bo w sytuacji jak się namiesza jest problem z odtworzeniem początkowych ustawień.
 

krzys8383

New member
Witam,właśnie kupiłem tv 37w5500 i prosiłbym o instrukcje jak go ustawić żeby wyciągnąć z niego wszystko co najlepsze:cool:,i jeszcze jedno nie mogę podłączyć starego xbx przez euro:confused:
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Pochwalę sie tylkoPanowie ze kupiłem go w rewelacyjnie niskiej cenie ale szczegóły za tydzień, jak wszystko mam nadzieje zakończy sie pełnym sukcesem.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Kurcze Ernet drżyj bo wiesz, że jak tv będzie za duży to moja żona zabije najpierw mnie a potem Ciebie, bo Ty mnie namówiłeś na 52 ;)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Sprcyzuj pojęcie dekiel. I gdzie byłes jak setki razy pytałem czy to dobra odległość. PO fakcie zawsze sie jakiś mądrala znajdzie ;)
 

jarql

Member
przepraszam ale trzeba byc niezlym deklem zeby zamowic 52 cale dla 4 metrow przy tak slabej jakosci obrazu.

Hej sokole oko.... ty to najlepiej siądź sobie na balkonie i ogladaj przez zasłonke wtedy nie będziesz widział tych wszystkich "niedoskonałości" na n'ce :p

Tomek_koko gdyby nawet na początku wydawał ci sie za duży do twojej odległości, to po krótkim czasie napewno zmienisz zdanie i będziesz z niego na 100% zadowolony;)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Kurcze Ernet drżyj bo wiesz, że jak tv będzie za duży to moja żona zabije najpierw mnie a potem Ciebie, bo Ty mnie namówiłeś na 52 ;)

Ha,ha,ha. You made my day ;-) To się uśmiałem :D Uważam,że będzie ok ! N-ka ma dobry sygnał. Oczywiście zauważysz różnice miedzy np. TVP1 a TVN, Polasat na korzyść tych drugich. Nie to, abym się przestraszył :D , ale jeśli na początku wyda się Wam nawet za duży, to po krótkim CZASIE DOCENICIE JEGO WIELKOŚĆ. Tym sposobem unikniecie ( tak było w moim przypadku ) wymiany 3 LCD'ków ze względu na za mały ich rozmiar ( mam świadków ;) ). Zaczyna się tak: stawiasz LCD, siadasz w ulubionym-dedykowanym miejscu i .. oglądasz. Jesteś zachwycony, tylko..... dlaczego po pewnym czasie zauważasz,że nie siedzisz już na fotelu tam, gdzie na początku, tylko w środku pokoju, bo bliżej TV, bo lepiej widzisz :eek: To sytuacja z autopsji. Teraz,powtarzam, 46" , SD poprzez cyfrowy Tunet ( Set Top Box) z kablówki i jest super. A'propos czy masz programy HD z N-ki ? Jeśli tak, to dopiero wymiękniesz :p

Dawaj :D tu, na Forum, info po zakupie ! I najważniejsze: G R A T U L A C J E z okazji zakupu !
 

senior45

New member
bylem w gorach.Polecam 52 ale tylko do blue ray.Sam takiego kupie jak polepszy sie obraz w "HD".A co do dekla.Moim zdaniem to ktos kto kupuje takiego kloca pod slaby sygnal gdzie widac wszystkie pixelozy.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Luuzik. To mój 3 lcd wiec ma swiadomość co robie. Senior jakby co to przygarniesz mnie pod dach, jak mnie zona wyrzuci z powodu pikselozy? Pooglądamy razem tv na tym maleństwie co stoi u Ciebie.:)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Ha,ha,ha. You made my day ;-) To się uśmiałem :D Uważam,że będzie ok ! N-ka ma dobry sygnał. Oczywiście zauważysz różnice miedzy np. TVP1 a TVN, Polasat na korzyść tych drugich. Nie to, abym się przestraszył :D , ale jeśli na początku wyda się Wam nawet za duży, to po krótkim CZASIE DOCENICIE JEGO WIELKOŚĆ. Tym sposobem unikniecie ( tak było w moim przypadku ) wymiany 3 LCD'ków ze względu na za mały ich rozmiar ( mam świadków ;) ). Zaczyna się tak: stawiasz LCD, siadasz w ulubionym-dedykowanym miejscu i .. oglądasz. Jesteś zachwycony, tylko..... dlaczego po pewnym czasie zauważasz,że nie siedzisz już na fotelu tam, gdzie na początku, tylko w środku pokoju, bo bliżej TV, bo lepiej widzisz :eek: To sytuacja z autopsji. Teraz,powtarzam, 46" , SD poprzez cyfrowy Tunet ( Set Top Box) z kablówki i jest super. A'propos czy masz programy HD z N-ki ? Jeśli tak, to dopiero wymiękniesz :p
Poza tym prawie " z dnia na dzień " przybywa programów TV HD
a ta wielkość , ośmielę sie twierdzic, jest wręcz dedykowana do podane przez Ciebie odległości.A TV nie kupuje się - no, chyba,że kupiło sie za mały :D , na rok.

Dawaj :D tu, na Forum, info po zakupie ! I najważniejsze: G R A T U L A C J E z okazji zakupu !
 
Do góry