Sonda: Sklep NKTelectro

cinnin

New member
nkt electro

Witam,

dołączam do grona naiwnych robiących zakupy w nkt electro - rozumiem, że na przesłanie telewizora czy zwrot kasy (prawie 4 tys) nie ma co liczyć.
jeśli ktoś ma jakieś dane tego oszusta proszę o kontakt
marcinzbierada@wp.pl
 

as-01

New member
przyszłość

Szanowni Państwo

Co się stało to się nie odstanie , mamy porządną nauczkę na przyszłość.
Z wypowiedzi wynika, iż każdy z nas nie jest nowicjuszem w tej formie zakupów, z tym ze rutyna usypia, i po prostu straciliśmy czujność.

Rozważam czy nie byłoby dobre stworzenie forum na którym sprawdzalibyśmy w przyszłości adresy firm i sklepów budzących jakiekolwiek wątpliwości. Z dotychczasowych wpisów na forum i kontaktów przez gg, wynika że mamy objętych sporo miejscowości.

Pozostaje kwestia rzetelności i zaangażowania

Miłego dnia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

redlum

New member
Bez reklam
gość mógłby trochę bardziej kombinować - bo numery zamówień <200 jasno dają do zrozumienia ze sklep jest nowy i nie ma jeszcze renomy
 

graczu

New member
pkonrad napisał:
Może ktoś z Was jest z Wrocławia i mógłby sprawdzić tak z ciekawości co się mieści pod adresem podanym na stronie: ewentualnie też adres magazynu w Bolesławcu.

PS.
Wpisałem na naszej-klasie imię i nazwisko które jest podane na stronie jako właściciela firmy.
Znalazło tylko jedną osobę pasującą do tych danych i do tego z Wrocławia więc to może być ten człowiek:
Ktoś na NK (Marcin Sowa, za co dziękuje) dał mi link do tego wątku, bo jakieś głupie komentarze naprawdę bezmózgich osób się zaczęły pojawiać na moim profilu.

Więc:

1) Nie jestem i nie byłem właścicielem żadnej Strony Sklepu Internetowego, i żadnego dalej nie Jestem.
2) Trzeba być Idiotą by kupować w niesprawdzonym Sklepie Internetowym.
3) Trzeba być jeszcze większym Idiotą i myśleć że ktoś podał swoje Prawdziwe Dane, chcąc oszukać grupę ludzi.
4) Trzeba być największym Idiotą by wpisać imię i nazwisko na NK i myśleć że to ta osoba.
5) Za wszystkie treści i groźby które przyszły na moją skrzynkę z NK pod moją osobą skierowałem do Administracji, i myślę czy nie wstąpić na drogę prawną co do niektórych osób.
6) I napewno nie zostawię tego bez reakcji.

Szkoda mi niektórych osób na tym świecie.
 

analityk200

New member
zakupu

Tak kupujcie dalej w spółkach z.o.o. a szczególnie wczesiej im wysyłajcie pieniądze. Jak może ktoś ponosic odpowiedzialnośc za wady towaru jak nie ma pieniędzy na działalnosć. NKT juz sie zamkneło polecam Oskarmedia tam jeszcze kasa otwarta i przyjmuja wpłaty :) spółka z.o.o. nie odpowiada prawnie powyzej kapitału który jest oczywiscie minimalny, ale wpłaty chetnie przyjmuje może nie trafi na któregoś z was upadłośc przed realizacja zamówienia, tylko tak naprawde nie lepiej wysłać za te 3000 zł kuponów totolotka ? Żeby wygrać trzeba grać a z oskarmedia czy NKT wygrane są nie wielkie jakieś 100- 300 zł taniej niż sprawdzone sklepy.
 

Artur'79

New member
Współczuję wszystkim oszukanym... cóż można jeszcze powiedzieć? Takie sprawy były i będą, jedyna pociecha w tym że koleś przez najbliższych parę lat będzie się musiał ukrywać. Na karę w postaci wyrzutów sumienia raczej nie ma co liczyć w przypadku takich indywiduów...
 
Do góry