Sonda: Sklep NKTelectro

BoDeX

New member
marekrz napisał:
Koleżka "jan" czy jak tam sie faktycznie nazywa musiał zostawic swoje dane w banku na które dokonywaliśmy przelewy, wiec jeżeli policja zajmie się sprawą powinna bez trudu go zidentyfikować. Ja zgłaszam sprawę jutro rano.


Zalecam pośpiech i blokadę konta ( identyfikacja wypłacającego ) ,
bo równie dobrze konto może być założone na "słupa" pijaczka, a
mistrzu tylko wypłaca z bankomatu (limit) , więc może coś się da jeszcze
uratować , a i mistrzowi pare fotek zrobić .


3mam kciuki.


ps. jeśli z tym iPlusem to prawda, to identyfikacja zerowa - karta z IMEI z Allegro , a starter z kiosku ... eh , nieciekawie .
 
Ostatnia edycja:

robol

New member
Wszyscy którzy zostali oszukani MARSZ NA POLICJĘ! Zbierajcie wszystkie informacje, zdjęcia, posty z tego tematu i drukujcie, każda informacja jest ważna. Właśnie uzyskałem informacje o tym chłopaku z naszej klasy (dane osobowe, wywiad środowiskowy o gościu). Na 90% to nie jest ten gość, więc na razie nic nie podaję. Dam policji do sprawdzenia jako podejrzanego.

SKŁADAJCIE ZAWIADOMIENIA O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA!!! (oszustwo internetowe)

Edit: Nie mam żadnego numeru sprawy ani numeru zeznania. Nic mi nie dali. Jutro pójdę uzupełniać dane to postaram się coś wyrwać, żebyście mogli się na coś powoływać. Razem będzie łatwiej pozbierać wszystko do kupy.

Edit2: Napisałem do administratora opineo.pl z prośbą o działanie w sprawie pozytywnych komentarzy na temat sklepu w serwisie.
 
Ostatnia edycja:

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może faktycznie koleś komuś wysłał sprzęt, ale raczej pozytywne opinie wystawił sobie sam :???: Ja jedną sam wysłałem na próbę zeby sprawdzić czy aby napewno każdy może napsiać ze dostał sprzęt i jest ok itd... itp... a oni to zamieszą. I faktycznie tak było :niewiem: Jak tylko opinia się pojawiła kazałem administratorowi ją usunąć i już zaraz jej nie było :krol:
 
Ostatnia edycja:

augabuga

New member
Napisalem do opineo.pl z proźbą o udostępnienie adresów ip z ktorych pisaly osoby pozytywne komentarze. Mam tylko nadzieje ze przechowuja takie dane i mogą je udostepnic
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Chlopaki ja nie pisze tego zeby Was dolowac albo sie z was nasmiewac (choc kazdy chyba przyzna ze postapiliscie baaaardzo glupio i naiwnie) ale tak wyglada u nas prawo ze z takie sprawy trwaja bardzo dlugo :( niestety! Sam kiedys mialem podobna sytuacje - dotyczylo to kupna tel komorkowego na allegro, koles oszukal chyba 20 osob w tym mnie! Co prawda telefon byl warty 500zl i dostalem zwrot kasy z programu ochrony kupijacych wiec nie stracilem ale cala sprawa ciagnie sie do dzis (od ponad 2 lat) i mimo nakazu sadu do zaplaty pieniedzy do dzis nikt z poszkodowanych nie otrzymal ani zlotowki!
Co poradzono wtedy nam ano to co robicie Wy: zglaszamy na Policje doniesienie o popelnieniu przestepstwa i czekamy, czekamy, czekamy... potem jak go zlapia to proces, kara w zawieszeniu i nakaz zaplaty najprawdopodobniej w ciagu 1 roku bedzie musial oddac wszystkim kase tylko... no wlasnie jak nie odda to komornik, ktory moze nie miec z czego sciagac i pozostaje proces cywilny a to juz inna bajka.
Zycze Wam jak najlepiej ale sami jestescie sobie winni.
 

as-01

New member
zgłoszenie

zgłosiłem sprawę na policji , prosili o podanie w miarę możliwości o komisariaty w których też zgłoszono zawiadomienie w tej samej sprawie , celem połączenia postepowań , śledczy powiedział że jak bedzie kilka osobnych spraw to on musi wystąpic do kazdego komisariatu który prowadzi sprawę o zgode na przesłuchanie podejrzanego .
Proszę o poważne potraktowanie sprawy i podanie komisariatu i miasta w którym złożyliście zawiadomienie na gg 3951386
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
augabuga napisał:
Napisalem do opineo.pl z proźbą o udostępnienie adresów ip z ktorych pisaly osoby pozytywne komentarze. Mam tylko nadzieje ze przechowuja takie dane i mogą je udostepnic

Myślę że raczej na 100% mają takie dane i powinni je udostępnić. Daj znać co Ci odpowiedzą. Pozdr.
 

BaraniJelen

New member
Szanowni Państwo,
powoli zaczynamy odbiegać od tematyki forum i myslę że tylko dzięki uprzejmości i współczucia Moderatora jeszcze nie zostaliśmy zabanowani.

Nasze wypowiedzi w tym wątku napewno staną się przestrogą dla innych użytkowników i mam nadzieję że Moderator jeszcze przez "chwilę" przymróży oczy na naszą tu obecność.

Zastanówcie się jednak, czy nie powinniśmy założyć własnej strony lub forum dot. oszustwa NKTElectro, gdzie w miarę bezpiecznie moglibyśmy się kontaktować i wymieniać konieczne dla śledztwa informacje.

Może ktoś z was ma jakiś pomyśł, wolne moce na serwerze lub inne propozycje?

Pzdr
 

agakl

New member
dopisuję się do kręgu debili

Niestety, sklepu nie ma juz na skąpcu, nigdzie już go nie ma Ile Was jest "szczęśliwcy" tacy jak ja? to jakiś koszmar, ale na własne życzenie.miał być wymarzony aparat a jest płacz i zgrzytanie zębów. Pozdrawiam
 

grzebyk5

New member
Kolega niedoli

robol napisał:
Ja zgłaszałem w Białymstoku, II Komisariat Policji przy ul. Warszawskiej 65.
Numeru sprawy jeszcze nie mam.
Widze Robol ze prawie moje strony. Ja mieszkam w Suwalkach, jednak aktualnie jestem daleko poza domem i nie moge zlozyc zawiadomienia. Jak przyjade czym predzej to zrobie.



Na stronie "nktelectro.fora.pl" zalozylem forum aby nie smiecic w tym miejscu, takze piszemy rowniez tam.

Nie moglem wpisac pelnego adresu www, poniewaz mam mniej niz 5 postow
 
Ostatnia edycja:

marekrz

New member
Ramzes765 napisał:
.
Zycze Wam jak najlepiej ale sami jestescie sobie winni.
Kolego, schowaj sobie te rady w buty.:twisted: Wcale nie czuje się winny, że zostałem okradzony!. Oczekuję szybkiej interwencji policji, na którą idą moje podatki i ostrego oraz skutecznego wymiaru sprawiedliwości. Nie zamierzam jej wymierzać własnoręcznie.
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
@marekrz a kto jest winny? Ja opisalem moja sytuacje i moje problemy z policja i sądami wiec nie mądrzyj sie na forum bo juz raz pokazales jaki jestes mądry wplacajac pieniadze przelewem. Oczekujesz szybkiej interwencji Policji - i bardzo dobrze, tez bym oczekiwal! A jak nie chcesz zeby ktokolwiek tu cos pisal to znajdz sobie forum dla naiwnych/niewinnych i tam opisuj swoje problemy.
 

BaraniJelen

New member
Nasze dyskusje schodzą z tematyki tego Forum.
Poza tym nie kopie się leżącego nawet jeśli jest idiotą.

Informuję zainteresowanych tylko MERYTORYCZNĄ dyskusją że:

dla celów informacyjnych, kontaktowych i wszelkich pomocnych w sprawie oszustwa NKTElectro powstało forum:

www_nktelectro_fora_pl

UWAGA: zamiast "_" wstawiać "."


Nie kontynuujmy juz tego wątku na tutejszym forum, tyle wystarczy
 
Ostatnia edycja:

marekrz

New member
Ramzes765 napisał:
@marekrz a kto jest winny?

Winny jest złodziej a jego miejsce w kryminale. Przykro mi to pisać, ale przyjmujesz punkt widzenia kryminalistów - jeżeli ofiara dała się podejść i znalazła się w złym miejscu o niewłaściwej porze, to jest sama sobie winna. To, że sam czujesz się winny, że w przeszłości zostałeś oszukany to twój problem - możesz z tym iść do psychologa. Ale nie zarażaj tym myśleniem innych.
 

angelika11

New member
sklep w porównywarce

czy tylko do porównywarki czy allegro sprowadza sie twoje szukanie sklepu i opieranie się na wątpliwych anonimowych opiniach tych serwisów. Poszukaj w sieci masz wyszukiwarki google onet sam znajdz sklep i zwracaj uwage na koszt transportu.
 

augabuga

New member
:(

Pozwolilem spingowac sobie wszystki ip logowan Janusza Biecia podane przez bazarek z posrod nich: pinguja mi sie tylko te 66.230.230.230 173 ms
85.228.101.105 63 ms
87.118.101.102 41 ms
62.212.66.194 45 ms
217.114.211.20 42 ms
81.169.155.246 36 ms
217.238.56.219 90 ms
85.214.73.63 36 ms
66.230.230.230 178 ms
66.230.230.230 176 ms
195.24.77.134 101 ms
208.75.91.19 204 ms
81.169.176.201 36 ms
64.34.166.71 130 ms
85.214.73.63 87 ms
193.111.87.20 204 ms
204.8.156.142 145 ms
85.214.73.63 37 ms
91.121.102.64 47 ms
207.192.69.165 132 ms
85.214.73.63 40 ms

by sprawdzic gdzie sie znajduja polecam strone www_digipedia_pl/ip/?q=66.230.230.230

osobiscie niespodobalo mi sie ze pierwszy dzialajacy ip pochodzi z los angeles :(

własciciel sklepu zapene uwzywa jakiegos przekierowywania ip gdyrz nastepny ip wskazuje na szwecje
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
@marekrz nie no teraz to juz naprawde przesadziles, mnie wysylasz do psychologa? Ja trzymam strone przestepcy? Ja opisalem jak bedzie wygladala Wasza sprawa dalej i sam sie przekonasz, ze tak bedzie! Sorryy gosciu ale to Ty jestes JELENIEM i nie wysylaj mnie do lekarza tylko sam sie tam udaj, bo nikt normalny nie wysyla 5000 zl do anonimowego sklepu! Jak Twoje sprawdzenie sklepu opiera sie na opiniach na skapcu czy ceneo itp to kolejny dowod ze do mądrych nie nalezysz! Wiec okaż choc troche pokory i sam sobie daruj swoje wywody, bo ja opisalem swoja sytuacje i bardzo prawdopodobną Waszą! Jedynie kwota na jaka ogolnie oszukal Was sklep (jesli bedzie bardzo wysoka) moze tutaj cos zmienic, choc jak napisal @augabuga ip wskazuja na los angeles, Szwecje itp wiec jednak sprawa do latwych na pewno nie bedzie nalezala, mimo wszystko zycze wam jak i Tobie @marekrz aby skonczyla sie dla Was pozytywnie.
EOT z mojej strony
 

ober1974

New member
W piątek gość zrobił mnie na 5 tysięcy byłem już zgłosić na Policje w Chodzieży .Sprawa nie wygląda za dobrze. Jeżeli ktoś ma namiary na tego gościa piszcie ober1974@tlen.pl załatwie to szybko i sprawnie !!!
 

as-01

New member
policja

wszyscy chcieli zgłaszać sprawy , a jak na razie tylko 6 osób poteiwrdziło zgłoszenie , a ponoć spryciarz Bieć stuknął koło 200 osób.
Odwagi i wiary
 
Do góry