Sonda: Sklep NKTelectro

as-01

New member
uwaga na kasę

radzę ostroznie podchodzic do zakupów w tej firmie , a już pewniakiem nie wpłacać gotówki przed otrzymaniem towaru , ja będe musiał sie pogodzic z utratą wpłaconej sumy , co prawda jeszcz czekam ale nadzieja coraz mniejsza , może jest ktoś z Bolesławca i mógłby sprawdzić czy na Gdańskiej 48 jest magazyn NKTelectro
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z informacji jakie posiadam to nie ma tak zadnego magazytu tylko jakies mieszkania. Sprawa mojego kolegi najprawdopodobniej skonczy się na Policji. Wyglada na to ze NKTelectro stukneło go na prawie 5000zł. Za sprzęt zapłacił 4 sierpnia. Do dzisiaj go nie dostał, 0 kontaktu (mail i telefon).
 

kostka

New member
Jeżeli była to sprzedaż konsumencka to w przypadku zawarcia umowy na odległość przez konsumenta ma on prawo odstąpić od takiej umowy w terminie 10 dni od daty wydania towaru. W tym celu należy wysłać listem poleconym oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległóść i żądać zwrotu wpłaconej należności.

tylko teraz jest pytanie, czy jest sens wysylac list, skoro firma w ogole nie istnieje:confused: chociaz ja chyba sprobuje, juz raczej nic nie strace, a jezeli nic sie nie zmieni, pojde na policje. nie dam oszustom 1400zl !!
 
Ostatnia edycja:

bryk

New member
Ja niestety też wpłaciłem pięniadze i nie mogę skontaktować się ze sklepem. Poczekam 10 dni roboczych i jeśli nic sie nie zmieni oddam sprawę na policję. Nie chcę nikogo oskarżać ale jeśli okaże się że zostalem oszukany nie zamierzam tego tak zostawić. Link trochę pomoże
http: //paragraf415.republika.pl/index.html
Cały czas jednak mam nadzieję że pan Bieć chce uczciwie prowadzić biznes, a jak nie, to cóż pewnie się jeszcze zobaczymy.... w sądzie.
Może jeszcze niektórym wydaje się, że przez internet jest się anonimowym.....

Iskierka nadziei - opinia ze skapiec.pl

Napisana przez: archi (2008-08-24 23:58:23) Sklep oceniony na: 10.00 plazma sprawdzona wszytsko bez zarzutu, polecam sklep. Odebrałem przesyłkę w umówiony dzień osobiście bez problemu, więc o czasie wysylki nic nie powiem.
 

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
SZANOWNI KLIENCI tego sklepu, sprawdźcie w regulaminie w/w z kim zawieracie transakcję. Kolo UKRADŁ treść tegoż regulaminu ale że śpieszyło mu się na wakacje za Waszą kasę to nie miał czasu dokładnie go zredagować.

poszukajcie sekwencji znaków "arest.pl" w treści i zrozumiecie kontekst "KRADZIEŻY".

przykro że w takiej sprawie zabieram głos
pozdrawiam
 

bryk

New member
Nie wygląda to kolorowo...... jedyna nadzieja że opinie (pozytywne) na skapiec.pl są prawdziwe.... jesłi nie to zostały kolejne ślady....
 

covenant

New member
Szanowni towarzysze niedoli,

Sklep NKTelectro.pl usunął oraz zablokował możliwość wystawiania opinii.
Przypadek?
Może ktoś z Was otrzymał zamówiony towar? prosimy o opinie z pierwszej ręki.

Pozdrawiam,
Marek
 

as-01

New member
pożegnanie z kasą

na Gdańskiej 45 w Bolesławcu nie ma żadnego sklepu , w regulamine pisze :
"Właścicielem sklepu arest.pl jest firma NKTelectro PHU Jan Bieć, prowadząca działalność gospodarczą we Wrocławiu przy ul. Kaszubskiej 5, o numerze NIP 894-874-24-68."

sprawdźcie na stronie arest.pl

o Janie Bieciu tam nikt nie słyszał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

grzebyk5

New member
Porażka

sprawdźcie na stronie arest.pl

o Janie Bieciu tam nikt nie słyszał

JA tez poszedlem tym tropem. Zadzwonilem do sklepu......pelne zdziwienie.
Skontaktowalem sie rowniez z Przelewy24. Oni tylko posrednicza przy przelaniu pieniedzy. Podajac im dane, sprawdzili, pieniadza rzeczywiscie znajdowaly sie na koncie u "oszusta". Nie podali jaki bank i skad. Moze niech ktos zlozy doniesienie na Policje. Ja aktualnie jestem w delegacji i dzisiaj mija termin 10 dni z "Regulaminu". Czy moge zlozyc doniesienie rowniez znajdujac sie daleko poza miejscem zamieszkania?? Czy pozniej beda mnie ciagac po komisariatach, jesli cos znajda??

Skladajmy doniesienia, nawet jesli nie uplynal termin. Im wiecej i szybciej to zrobimy, moze uda sie cos jeszcze odzyskac. W grupie sila ..........
 

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie/Panie,
już Wam pisałem, że arest.pl jest tu ofiarą kradzieży i nie może nic o tym janku wiedzieć !!! kolo skopiował ich regulamin ale nie miał czasu na dopracowanie szczegółów bo pakował się na wakacje.
Jak najszybciej zgłoście sprawę gdzie trzeba policje/prokuratura to może jeszcze zablokują mu konto, ale bądźmy szczerzy NA PEWNO JEST JUŻ PUSTE!

najważniejsze to upewnić się czy to rzeczywiście jan B. - dane z banku, czyj rachunek i kto wypłacał (może się okazać że janek zgubił dowód i o niczym nie wie) ale to przez policję

Zdjęcie oszusta możecie zdobyć na "naszej klasie" jeżeli to rzeczywiście on (nie wygląda na "cwaniaka" choć jego profesja jak sam się opisał - "tworzy strony internetowe" mogła tu być pomocna;)), jeżeli go już tam nie ma to piszcie a Wam podeślę (wczoraj sobie zapisałem). Jest fota, są jakieś adresy, są jego znajomi więc łatwo takiego "na mieście wyłapać" (jeżeli to on tzn. janek B.)

Jeżeli ktoś jeszcze chcę się pozbyć paru "tysi" to piszcie na PM - podam nr konta (mam tanie mercedesy - nówki nie "śmigane" w dowolnym rozmiarze i kolorze do odebrania pojutrze we Lwowie lub dostawa pocztą - WARUNEK PŁATNE Z GÓRY - zaliczka 8 tys.)

:(Sorki ale nie mogłem się powstrzymać:(
 

bryk

New member
Nie wolno tego tak zostawić. Przy założeniu że oszukał 50 osób na średnio 2000pln to daje 100 tys. Za oszustwo tego typu grozi 6mies - 8 lat pozbawienia wolności.
 
Ostatnia edycja:

bryk

New member
Sklep został zamknięty do czasu wyjaśnienia sprawy, przez administratora bazarek.pl

W przypadku braku kontaktu ze sklepem bazarek.pl będzie udostępniał dane założyciela sklepu. Trzeba podać numer zamówienia itd.

Piszcie maila na adres info @ bazarek.pl

Jeżeli będziecie zgłaszać sprawę na policję proponuję wymienić się numerami spraw. Im więcej zgłoszeń tym poważniejsza sprawa.


dodam jeszcze że opinie o nktelectro.pl są cały czas dostępne na opineo.pl

Właśnie otrzymałem dane pana Janusza Biecia (nie Jana) mam rachunek, PESEL, REGON, NIP. Ostatnie logowania do sklepu z datą godziną i adresami IP. Jeśli Pan to czyta nie jest Pan anonimowy !!!!!

Z ciekawostek ostatni raz pan Bieć logował się do sklepu dziś o 10:36.
 
Ostatnia edycja:

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tej chwili wyświetla się już taki komunikat:

Przepraszamy!

Sklep nie został jeszcze uruchomiony, obecnie trwa konfiguracja
sklepu, prosimy odwiedzić nas wkrótce.

Dziwne jest to wszytko ale według mnie jedno jest pewne - to jest jakiś przekręt ta firma na 100% !!!
 

augabuga

New member
tak jak i wy zostalem oszukany przez tego oszusta i zamiezam jeszcze dzisiaj albo jutro zlozyc zawiadomienie o przestepstwie na policje.
 
Do góry