Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kurna to chore powoli sie robi z tymi dronami. I w sumie nic takiemu nie zrobisz. Rzucisz kamieniem trafisz to jeszcze odszkodowanie bedziesz musial zaplacic.


art. 267
§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

§ 3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.

§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego
 
Ostatnia edycja:

wiolkajolka

New member
A odnośnie aut mam do Was pytanie, bo wiem, że niektóre marki bywają kontrowersyjne :p wiecie, ci co lubią bmw nie lubią audi, coś jak bydgoszcz i toruń :p ale powiedzcie mi czy jest jakaś mniejsza wersja audi? taka może trochę bardziej kobieca, ale pięciodrzwiowa, mam na myśli a4 ale mniejszą, żebym się na jakimkolwiek parkingu zmieściła :p
 

syneq

New member
A odnośnie aut mam do Was pytanie, bo wiem, że niektóre marki bywają kontrowersyjne [emoji14] wiecie, ci co lubią bmw nie lubią audi, coś jak bydgoszcz i toruń [emoji14] ale powiedzcie mi czy jest jakaś mniejsza wersja audi? taka może trochę bardziej kobieca, ale pięciodrzwiowa, mam na myśli a4 ale mniejszą, żebym się na jakimkolwiek parkingu zmieściła [emoji14]
Audi A3 sportback albo Q3
 

werf

Active member
Bez reklam
A odnośnie aut mam do Was pytanie, bo wiem, że niektóre marki bywają kontrowersyjne :p wiecie, ci co lubią bmw nie lubią audi, coś jak bydgoszcz i toruń :p ale powiedzcie mi czy jest jakaś mniejsza wersja audi? taka może trochę bardziej kobieca, ale pięciodrzwiowa, mam na myśli a4 ale mniejszą, żebym się na jakimkolwiek parkingu zmieściła :p

A3 ale koniecznie z takim sercem,da się zrobić na ponad 500km i mało pali : )
 

Attachments

  • IMG_0561.jpg
    IMG_0561.jpg
    64,7 KB · Wyś: 36

Caparzo

New member
Bez reklam
Mniejsze od a4 a ten jej q3 poleca..... Dlaczego ci co lubią bmw mają nie lubić audi?? Dla mnie bmw nie ma ciekawego coupe jak audi s5 a audi rs6 jest ciekawsze od m5 ale limo to raczej seria 7 niż a8 ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja tam powiem że to kwestia gustu - choć osobiście wolałbym BMW od Audi i nawet chwili bym się nie zastanawiałbym się :) ale każdy lubi co innego..
 

syneq

New member
mi nie chodziło o długość tylko o raczej wielkość, to taka mini pseudo terenówka, a czy dla kobiet ?
To prawda trochę tą q3 napompowali ostatnio oglądałem w salonie, ale i tak żonie lepiej podoba się q5 to jej obiecałem że za 10 lat kupię jakąś bitą i jej wyklepie [emoji1] [emoji6]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niezły science-fiction, te fabryki już bardziej przypominają bazę Transformersów, jak obecne hale produkcyjne.
Ciekawe czasy.

[youtube]8UcZwZhP5DI[/youtube]

[youtube]_BECWNpmnxY[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To nie fabryka, toc to cale miasto ;)

I co 2 minutki auto zjezdza z linii.

W dodatku moja e klase skladaja, akurat sie powoli czaje nad e klase lub mondeo lub nowa kianke optime. lub uzywanym cls-em ale tu zona mi z glowy wybija ten pomysl.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Chcialem cos z 2013 roku model 350 kombi, znajomy mnie nagaduje na jakiegos niemca z salonu.


Ale takie mam szczescie do uzywek.....
Ze bmw 7 e38 cala zime w garazu stala po 5000km caly rozrzad mi polecial. I caly czas cos.

Teraz jeszcze nowa e klasa wychodzi i optima w kombi wiec czakam bo ford mi sie nie usmiecha chociaz ladny.

Albo rok przeboleje i dostane w "spadku" Lexusa ls600hl z 2008 roku. Bajka maszyna. Nic mi sie bardziej nie podoba.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No osiagami i prestizem nie ma co porownywac.

Ale wyposarzeniem i gwarancja bezawaryjnosci ..... Optime dostane nowke na wypasie, audio HK, e klase demo z salonu, a cls rupcia z 2013 roku z niewiadomym stanem.

Wiec najprawdopodobniej padnie na e klase w kombi.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gdzie Optima do CLS,a, jeszcze w nowej budzie. Piękne autko.
Że już nie wspomnę o nowej E klasie.

Armanig ja nawet w snach bym nie dał rady tych samochodów porównywać i tych FIRM... i nie piszę dlatego że .... wiesz dlaczego ... tylko taka jest prawda...
Kia to można bardziej porównywać do marek z podobnej półki i o podobnym prestiżu... sprzedaje się dosyć dobrze - szczególnie niektóre modele bo są tańsze jak samochody z Europy...
Ale dla przykładu na nowego Mercedesa GLC trzeba czekać kilka miesięcy bo tyle jest zamówień w Europie i na świecie.. a tani nie jest. Więc na droższe samochody też jest pobyt jeśli dany model się spodoba... Na nową E klasę też pewnie trzeba będzie troszkę czekać


Armanig jeździłem nową E klasą - fajny wozik :) i naprawdę zrobiono to co powinni zrobić już wcześniej - czyli samochód jest dedykowany do grupy młodszej niż to miało miejsce kiedyś.. w środku i generalnie cały samochód zmienił się na duży + ...
 
Do góry