Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
KOledzy i RP się udało wygraliśmy i będziemy mieli fabrykę silników do Mesia... Jaguar przeszedł kooooło nosa ale z tym musieli dużo zaoferować skoro siła robocza u nas jest droższa niż np u Węgier którzy również się starali... Jaworzno odżyje...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zwał jak zwał ważne że dużo ludzi dostanie pracę i może inni zaczną się interesować naszym Państwem pod tym względem.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jawor bracie Jawor :) też jestem za nowymi miejscami pracy ;) a czy mecedes, czy maybach czy lizaki lodowe kij z tym ;)
 

RAF1977

Banned
Tylko patrzeć jak będę tych bubków w suvach z Forda wyprzedzał.
Mają fabrykę koło mojej i prawie wszyscy jeżdżą czerwonymi Fiestami i Focusami.
Rzygać mi się chcę jak widzę czerwone auto, przez nich.
Za grosze im fabryka sprzedaje, takie "fury".
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego nie przesadzajmy :) ja miałem Kuge i nie narzekałem fajny samochodzik... kilku tu z naszych Kolegów ma również Fordy i sobie chwalą ... w chwili obecnej Fordy to naprawdę fajne samochody.. pomimo że nie mam Forda obecnie to złego słowa po tym co ja doświadczyłem jeżdżąc Fordem nie powiem na tę markę.
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Dobre pytanie, co mnie bulwersuje, chyba głównie mnie ludzie bulwersują, którzy wyjeżdżają tymi czerwonymi popierdziawkami a zachowują się jakby jechali czerwonym Ferrari.
Wyprzedzają, na siłę, wpychają się na trzeciego itp.
Do marki Ford raczej nic nie mam ale jedyny, który mi się podoba to Mustang.
 
Ostatnia edycja:

lycone

Banned
Kolego nie przesadzajmy :) ja miałem Kuge i nie narzekałem fajny samochodzik... kilku tu z naszych Kolegów ma również Fordy i sobie chwalą ... w chwili obecnej Fordy to naprawdę fajne samochody.. pomimo że nie mam Forda obecnie to złego słowa po tym co ja doświadczyłem jeżdżąc Fordem nie powiem na tę markę.
Mój brat ma nowego Focusa ST. Wygląda super. Zarówno wnętrze (Recaro itd) jak i na zewnątrz. Prowadzi się świetnie. Naprawdę w tym modelu Ford się spisał, ale zwykły Focus bez smaczków od ST nie porywa...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak tam po urlopie?
Dla ścisłości, jak u Was do na Dolnym Śląsku, jak u nas to na Górnym, jak u mnie to w Zagłębiu :D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Przed urlopem...Jutro lecę, na razie służbowo się kręciłem poza PL ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry