Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Borixon

Active member
Bez reklam
A ja od takiej pozycji miałem Frontere sport. Została zarżnięta w lesie i trafiła na złom. Super auto to było. Na codzień rower bo do pracy 4km i w weekend Civic kupiony żonie, moja zabawka cały czas coś się robi, narazie lampy Usdm, koła...
8c9d690f4fd27b7d6d5553322155d0b8.jpg
4aa3af1a6c265880a37d977dc2b3f3ad.jpg
f709e572306a6944503a3d10365f62d7.jpg
 
Ostatnia edycja:

pacmanx

New member
U mnie Sportage, ale grafitowy. Mam nadzieje, że w przyszłym roku będzie biały automat (właśnie żona :) ). Na co dzień jeżdżę sporo niższym autkiem, ale tak jak piszesz, siedzenie wyżej, lepsza widoczność, coś w tym jest i też to lubię. Pierwszy raz doświadczyłem tego lata temu w Skodzie Roomster. Na początku było dziwnie, ale jednak szybko doceniłem taką pozycję.

Polecam takiego. Wygodny, szybki i wbrew pozorom mało pali.
A na inne samochody patrzy się z góry; )
 

Attachments

  • 2015-05-17 08.39.17.jpg
    2015-05-17 08.39.17.jpg
    47 KB · Wyś: 29

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak nie mają znaczenia, to mam coś dla Ciebie (ten po lewej)
Idealny CCW - a do tego bezpieczny :D
Ja zdecydowanie zostaje przy pozycji z prawej strony, czyli SGiNDP (szybki, głośny i nie dla pipek) :D

am_Xo_WM2_700b_v1.jpg
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Jaki piec w tym x3?? jakby coś było potrzebne mam kumpla w bmw jeśli nie sprawdziłeś tego auta to przyślij vin i piwo a historie będziesz miał na tacy.
 

werf

Active member
Bez reklam
Dzięki dobrze wiedzieć ,ale wolałbym nie skorzystać.
Co do silnika to całkiem inna praca niż przy moim e90 163km,jest zdecydowanie głośniejszy.
Ogólnie to dopiero zrobiłem jakieś 500km także testujemy,dzisiaj jakiś terenik.

Jedź do serwisu,niech ktoś tego posłucha
Może łańcuch masz już 1cm dłuższy
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko nie do serwisu Bmw serwis Porsche (Autoreduta), o ile jesteś z Wawy.
Raz dostałem tam kosztorys ew.napraw. na ponad 30tys. !!!
Pomijając koszt innej naprawy która mnie kosztowała jakieś 6-10tys.
Jak pojechałem do mojego mechanika (który urzęduje w innym mieście), to mało z krzesła nie spadł.
Mało tego, pojechałem też do ASO, tam wycenili ew. bieżące naprawy na 6tys. Resztę uznali za "nie konieczne i na obecną chwilę zbędne".
To tak jak z dentystami, idziesz zrobić małą dziurę, a przy okazji dowiadujesz się, że 4 inne też "przydałoby" się zrobić. Biznes musi się kręcić.
Dramat.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ale jaka konspiracja, tu niby wózeczek a w wózeczku coś ostrego schowane:-D Co złego to zawsze murzyn winien. Widocznie się wkurzył, że on ma gorszy. A mówi się że zawiść to Polska domena:)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Powiem Wam, że ludzie to d..ile są. Jaką maja z tego satysfakcję, że przerysują komuś autko? To że ten ktoś musi wydać z kieszeni na naprawę? Jeśli koś ma takie autko, to stać go kolosalne ubezpieczenie, itd.
Przecież od tego im tej kasy nie przybędzie. Już nic mnie nie zdziwi.

Miałem pożyczyć Ferrari za 5 tys. zł na dobę plus 30 tys. zł kaucja, ale właśnie z obawy przed zarysowaniem chyba się nie skuszę :D
 
Do góry