Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kto tak profanuje Murcielago i Aventadzika Roadstera? :)
Bardzo ładny instrument muzyczny V8 ;)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
O Jaa, ale ładne i czyściutkie okna....;-) No gdyby nie te pufy to by nic ciekawego nie było...;-)
 

werf

Active member
Bez reklam
To się nazywa skrupulatna eksploatacja materiałów ciernych
Fotki autentyk
 

Attachments

  • IMG_1308.jpg
    IMG_1308.jpg
    43,2 KB · Wyś: 49
  • IMG_1309.jpg
    IMG_1309.jpg
    43,8 KB · Wyś: 40

eedviking

Banned
Oj tam , tarcza się rozdwoiła i jedna część jej żyje gdzieś swoim życiem. :D

To też dam oryginalne zdjęcia . Ten syf, to panewki wałka rozrządu , które były eksploatowane na zalecanym oleju przez ASO, te drugie, ładniutkie, praktycznie od początku śmigały na oleju Valvoline VR1 5W-50. Nadmienię, że przebieg obydwóch aut był podobny ( około 200k)
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Oj tam , tarcza się rozdwoiła i jedna część jej żyje gdzieś swoim życiem. :D

To też dam oryginalne zdjęcia . Ten syf, to panewki wałka rozrządu , które były eksploatowane na zalecanym oleju przez ASO, te drugie, ładniutkie, praktycznie od początku śmigały na oleju Valvoline VR1 5W-50. Nadmienię, że przebieg obydwóch aut był podobny ( około 200k)
Daj fotki wałków i szklanek.
 

eedviking

Banned
Nie mam, chyba, że kolega ma to wtedy wrzucę. Widoczne tylko te fragmenty na zdjęciu.
Zużycie było większe ( tych z syfiastym olejem) i straszny szlam w misce olejowej, oraz zapchana odma. Oczywiście panewki główne stały. ;)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Problem jest inny :) nowe silniki są pod olej lekkobieżny, maja zwiększone ciśnienie na innym, do tego stopnia ze jak nalałem TWS10W-60 to przy 0stopni Celsjusza silnik po złapaniu ciśnienia oleju stawał :) Dobrze, że pompy nie ukręciłem.
 
Do góry